Autor Wątek: Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...  (Przeczytany 57389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Twoja Trzustka

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #390 dnia: Wrzesień 07, 2007, 01:24:26 pm »
Cytat: "Carbon"
ja z kolei wyczytalem ze umbrella byla skomponowana dla britney, ale britney jej nie chciala wiec dostala rihanna, dla mnie to dosc elektryzujacy news.


;O to chyba dość dawno?


(bez obrazy dla czyjejś matki, ale ona to śpiewa tak, jakby miała zrobić zaraz kupę ];->)

A w Motorhead nie podoba mi sie Lemmy ;- )
Podpisy są wyświetlane na dole każdej normalnej i prywatnej wiadomości. W podpisie może być użyty kod BBC, jak i uśmieszki.

Offline Carbon

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #391 dnia: Wrzesień 07, 2007, 03:18:22 pm »
Cytat: "Kormak"
I pomyśl sobie, co by było gdyby...

Britney by totalnie skaszaniła dobry kawałek, a Rihanna zaczęłaby promocję płyty od odmóżdżonego "Shut Up & Drive".

nie zgadzam sie, ten numer nie jest wcale zly, poza tym rowniez ma efekty nalozone pod refren i ostra gitarowa koncowke
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline yria

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #392 dnia: Październik 18, 2007, 02:22:43 pm »
Pewnie się powtórzę, ale ja nie mogę słuchać mandaryny. Szlag ciężki mnie trafia jak próbuje ona zrobić przebój ze starych, naprawdę dobrych kawałków. I ten jej głos na żywo, ha ha ha :D

Wrzucam linka do stronki, gdzie można się przyłączyć do manifestu przeciwko "gwiazdom" jej pokroju, a przy okazji poczytać sobie co ludzie uważają za prowokacyjne. Oczywiście w muzyce. Wszystko w odnośniku "blog blogowy" na stronie
www.ludzie.playmobile.pl

Offline talibuun

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 18, 2007, 02:53:29 pm »
Cytat: "yria"
Pewnie się powtórzę, ale ja nie mogę słuchać mandaryny. Szlag ciężki mnie trafia jak próbuje ona zrobić przebój ze starych, naprawdę dobrych kawałków.


a jakiż to ona dobry "kawałek" przerobiła?
n grind we crust

Offline Szwejermann

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 18, 2007, 03:00:28 pm »
mysle ze przylaczajac sie do takich manifestow mozemy realnie przyczynic sie do zwiekszenia poziomu przyszlych polskich wydawnictw muzycznych.

Offline Skrzydlaty

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #395 dnia: Październik 18, 2007, 07:20:47 pm »
podejrzewam ze powyzsze przypuszczenie moze byc niesamowicie trafne

Offline sucharek

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 05, 2007, 09:08:39 pm »
Widzę, że temat zamarł, ale podoba mi się i dorzucę swoje 3 grosze :)
Tak właściwie to jestem bardzo tolerancyjny i nigdy nie powiem, że dana muzyka jest głupia czy coś w tym stylu, ale nie moge/potrafie/lubie słuchać techno. No bo jeśli ide na dyskoteke, to spoko, bo jak dla mnie tego typu muzyka jest przeznaczona właśnie do tego, ale tak na codzień to po prostu nie dam rady.

A co do hip hopu, bo wiele osób tu się na ten temat wypowiadało.
Nie zgadzam się, że słucha tego margines społeczny i same wyrzutki społeczeństwa. I nie dlatego, że sam tego słucham, ale dlatego, że znam wielu fajnych i inteligentnych ludzi, którym również ta muzyka przypadła do gustu. Co prawda słucha tego wielu ludzi, którzy nie przypadają Wam swoim zachowaniem do gustu, ale to nie może skreślać wszystkich tego odbiorców co nie?? (tym bardziej, że wcale mi sie nie wydaje, że większość słuchaczy hip hopu to "ci źli". Ja wiem, że niektóre z tych postów pojawiły się nawet kilka lat temu (akurat był to chyba ten nieszczęsny okres, gdy ludzie nie wiedzieć czemu zakochali się w Jeden Osiem L, Mezzie i Ascetoholix), ale to tak dla wyjaśnienia sprawy :)

A co do samych piosenek to rzeczywiście za dużo w dzisiejszym hip hopie tekstów o jaraniu, bzykaniu i CHWDPwaniu.
Ale na pewno taki O.S.T.R., który w tym temacie chyba nie był wymieniony, nie rapuje tylko o tym.
Ja słucham głównie Molesty, która być może ma dużo wspólnego z wcześniej wymienionymi tematami - szczególnie Wilku i jego CHWDP - ale jak dla mnie jest to zespół z bardzo dobrymi piosenkami na koncie.

Offline pan_ixs

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 12, 2007, 10:53:23 pm »
dobrze czasem takie rzeczy poczytać i przypomnieć sobie siebie z w sumie niewielu lat wcześniej

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 14, 2007, 11:11:56 am »
Cytat: "pan_ixs"
dobrze czasem takie rzeczy poczytać i przypomnieć sobie siebie z w sumie niewielu lat wcześniej


Z czasów, kiedy to post nie mógł być kontrowersyjny, nie mógł nikogo urazić, czyli z czasów przed wciągnięciem na poważnie przez Gildię?   :o
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline pan_ixs

Nie mogę patrzeć i jest mi słabo gdy słyszę...
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 17, 2007, 06:50:10 pm »
raczej czasów idealizmu, wiary w ludzi i przekonaniu o konieczności szerzenia prawdy objawionej (czytaj walki o dobre imię polskiego hip hopu)  :D