trawa

Autor Wątek: Poszukuje Tytulu Komiksu lub Bajki  (Przeczytany 1477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magus

Poszukuje Tytulu Komiksu lub Bajki
« dnia: Wrzesień 12, 2004, 12:50:52 am »
Potrzebuje pomocy !! ;~(.  Jaki jest tyulu bajki badz tez komixu o chlopcu ktoremu porwano ojca. Porywaczami byly roslinki ktore zmienialy sie w samochody. Glownym szefem tych roslinek byl ROSLINA-SAMOCHOD ktory mial pile tarczowa jako bron. Chlopiec natomiast poszukuje ojca wraz z przyjaciolmi. Ma Zloty pierscien ktory daje mu jakas moc, nie pamietam jaka (moze zmieniania sie w samochod) nie wiem. Pierwszy raz to ogladnelem za czasow jeszcze starego dobrego TRANSFORMERSA nim jescze pierwszy komix wszedl na rynek polski w 1991 . No to jakos te lata tak na oko.  Prosze o dopowiedz !!
Gowno za nami stoi! Jasnosc w dupe nakopana! Pan ma nas gdzies, to parszywy, zgnily staruch!
Maja Lidia Kossakowska  (Siewca wiatru)

Offline Macias

Re: Poszukuje Tytulu Komiksu lub Bajki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2004, 11:05:28 am »
Cytat: "Magus"
Potrzebuje pomocy !! ;~(.  Jaki jest tyulu bajki badz tez komixu o chlopcu ktoremu porwano ojca. Porywaczami byly roslinki ktore zmienialy sie w samochody. Glownym szefem tych roslinek byl ROSLINA-SAMOCHOD ktory mial pile tarczowa jako bron. Chlopiec natomiast poszukuje ojca wraz z przyjaciolmi. Ma Zloty pierscien ktory daje mu jakas moc, nie pamietam jaka (moze zmieniania sie w samochod) nie wiem. Pierwszy raz to ogladnelem za czasow jeszcze starego dobrego TRANSFORMERSA nim jescze pierwszy komix wszedl na rynek polski w 1991 . No to jakos te lata tak na oko.  Prosze o dopowiedz !!
z opsiu wyglada jak jedna z kreskow, ktorej sam szukam. czy to,co ogladales to byl tylko wstep do dluzszego serialu?bo jesli tak,to mamy podobny problem. Poszukaj pomocy na www.retrojunk.com na podstronie z boardami.

Offline Sid

Poszukuje Tytulu Komiksu lub Bajki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2004, 05:18:54 pm »
"Jayce and the wheeled warriors" bodajże. Tia, nostalgia lat 80. Śmieszna rzecz, jakis czas temu Wizard zrobił małe 'co by bylo gdyby' i ulepił parę drim timów do przerobienia popularnych w latach 80tych komiksów/kreskówek na lata współczesne - Thunder Cats, He-man, G.I.joe, Transformers i tak dalej. Niedalej jak rok po publikacji artykułu każdy z tych tytułów został podkupiony i uwspółcześniony przez kilka różnych wydawnictw. To tak na marginesie.
A, link do jakiejś strony fanowskiej:
 http://www.wheelies.net/
History Abhors a Paradox"

Offline Macias

Poszukuje Tytulu Komiksu lub Bajki
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2004, 06:16:19 pm »
Sid- zaslugujesz na tytul "miss miesiaca"!ile ja czasu tego cholerstwa  szukalem. teraz jeszcze zostala mi jedna rzecz,ale mam juz namairy ( Sid-nie znasz jakiejs sensownej strony o Robotix?)

 

anything