Autor Wątek: Ulubiona rasa i klasa w D&D.  (Przeczytany 23601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nadpiotr

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 10, 2003, 11:13:37 pm »
Ze standardowych ras człowiek. A tak to albo drow albo wiking lol albo taki fajny typek pokryty łańcuchami (uwielbiam łańcuchy). A co do klas to łotr ,bard albo wojownik.
ra sine viribus vana est

Offline asdf

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 12, 2003, 03:56:58 pm »
człówiek-wampir
zaklinacz
he wall build from the  
bodies  of the enemy
will never lack building
material in times of war

Offline wiedzmin666

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 07, 2004, 01:45:15 pm »
elf tropiciel

Offline High Elf

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 08, 2004, 03:44:09 pm »
Heh... Elf tropiciel - dlaczego? Bo ma fajną nazwę?
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Black Bird

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 12, 2004, 10:39:56 pm »
:wall: No co wy ludzie, każdy chyba wie, że krasnoludy są najlepsze w D&D. Brodacze rządzą, szczególnie rudobrodzi :). A z niestandardowych ras zabójczy jest pół-ork-pół-smok, wymiata sily 29. Twardy zawodnik :wall:

Offline Kmicic

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 15, 2004, 07:05:06 pm »
Człowiek (za więcej atutów i umiejętności) i (ehh nie mogę się zdecydować) Wojownik, paladyn i bard...
ORONA 1973 KIELCE

Offline ravi91

Kapłan- najlepszy bohater w D&D??
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 30, 2005, 11:48:50 am »
Kilka tygodni temu słyszałem o tym, że kapłan to prawdopodobnie najlepszy bohater w D&D. Były podane, mniej więcej, takie argumenty: dość dużo życia jak na czarującego, rzuty obronne na wole i wytrwałość powiększone (bazowo), nie dość, że czary premiowe z wysokich wartości roztropności, to jeszcze dodatkowe czry od bogów, dobre umiejętności do walki, zły kapłan może kontrolować nieumarłych, każdy czar dobrego kapłana można zamienić na czary leczenia, gdy są bardzo potrzebne, a zły kapłan może rzucić zadawanie obrażeń za każdy inny czar.

To wszystkie jakie pamiętam. Z niektórymi możecie się nie zgodzić, ale dlatego że dokładnie nie pamiętam  :D
ww.q2multi.fora.pl - zapraszam wszystkich do rejestracji

Offline Gerod

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 03, 2005, 01:01:22 pm »
Człowiek. Woj.3 - Pal.3 Z Atutem "Wirujący Atak". Ale nie za siłę ( wpadam między Gobliny :badgrin: ) ale za genialne miny reszty drużyny kiedy zaczynam odgrywać "prawdziwego" paladyna.  "Nie. Nie możecie zabić tego biednego, potrzebującego pomocy człowieka. Co? Że niby to szpieg Orków? Nie macie żadnych dowodów, więc nie możecie go zabić! Jasne?!
igdy nie odwracaj sie plecami do przeciwnosci losu(los to straszny skor...stwor i moze ci cos w nie wbic

Offline Darth_Revan

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 05, 2005, 04:04:24 pm »
Zdecdydowanie mag. Przeważnie człowiek ale lubie grać elfem neutralnym złym lub ewntualnie praworządnym złym magiem. Taki drow.
Może też być półelf łowca

Offline Feanor_son_of_Finwe

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 07, 2005, 05:45:29 pm »
Z reguły elf, bardzo rzadko coś innego (tak na próbę)
Ranger, z nastawieniem na łucznictwo, albo, nieco rzadziej, czarodziej.

Offline Beast

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 08, 2005, 10:30:20 pm »
Garłem już wszystkimi rasami i klasami, każda ma swoje zalety i wady ale ostatnio świetnie gra mi się Podziemnym gnomem - druidem. Postać jest wzorowana na mistrzu Yodzie ze Star Warsów  :D

Offline Pawłow

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 08, 2005, 11:15:45 pm »
Krasnolud-orkoholik ew. półgoblin-erotuman
shit happens

***

  • Gość
Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 17, 2005, 06:33:00 pm »
Najczęściej elf. Klasa tropiciel, najlepiej walczący dwoma brońmi albo mag :)

Offline zikreg

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 20, 2005, 12:24:12 pm »
coz najczesciej mi sie zdaza grac czlowikiem albo krasnoludem (chociaz bardzo podobal mi sie moj bohater drow) i do tego wojownik (raz zaklinacz ale jakos nie wmoim stylu) ewentualjnie paladyn lub cos tego typu. Z jakims dobrym charakterem.
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Offline ravi91

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 25, 2005, 11:07:47 pm »
Cytat: "Beast"
Garłem już wszystkimi rasami i klasami, każda ma swoje zalety i wady ale ostatnio świetnie gra mi się Podziemnym gnomem - druidem. Postać jest wzorowana na mistrzu Yodzie ze Star Warsów  :D


He he !! To mi się podoba !! Nawet bardzo  :D Chyba sam musze czegoś takiego spróbować. Wystawić przeciwko złym BG takiego mistrza Yode, który chce ich powstrzymać za wszelką cenę. Hihi, ciekawe jak zareagują (tak jak ja, są fanami "STAR WARS").

ps. Szczególnie po tym jak Yoda dał popis w Ataku Klonów :badgrin:
ww.q2multi.fora.pl - zapraszam wszystkich do rejestracji