Autor Wątek: Ulubiona rasa i klasa w D&D.  (Przeczytany 23600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vireless

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 22, 2005, 08:58:34 pm »
rasa: pół-człowiek(piszę tak specjalnie w odróżnieniu od tego co wszyscy piszą czyli pół-elf)

klasa: kapłan

ewentualnie; bladesinger(elf)
esyji, sesyji mi brak:(

Offline Idaan

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 23, 2005, 06:15:32 pm »
Słoneczny elf w Forgotten Realms. Klasa w sumie dowolna, staram się próbować wszystkiego po kolei. Jeśli chodzi o odgrywanie to niedawno grałem nacjonalistą-rasistą (gatunkistą-? 8) ), członkiem organizacji Eldreth Veluuthra (czyli elfich faszystów), nienawidzącym ludzi i dążącym do odbudowania dawnej potęgi elfów. Był dumny i wyniosły, gardził wszystkimi dookoła, nawet pobratymcami niedostrzegającymi zagrożenia ze strony ludzkości. I w końcu mistrz mnie skasował bo był nie do życia z innymi graczami  :? . A tak w ogóle to zarówno grając jak i prowadząc staram się przeciwstawiać wizerunkowi elfów jako miłych i ładnych stworzonek tańczących po lesie z piosenką na ustach  :evil:

Offline Lunn

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 24, 2005, 01:36:35 pm »
Zdecydowanie zawsze i wszędzie krasnolud!!! Oto prawdziwie mocna rasa! Ja gram takiego strasznie wrednego i złośliwego krasnala - bunkra, charakter Neutralny-zły. Olewa wszystko i wszystkich i nie lubi elfów :). Właściwie można powiedzieć, że nikogo nie lubi. W drużynie pełnię rolę niezniszczalnego zabijaki i bunkra (reszta drużyny chowa się za moimi plecami, ja zasłaniam się dużą tarczą (jeszcze nie pawęż) i idziemy. Nie do zdarcia :D. W przyszłości chyba zagram także Półorkiem. Może i śmierdzi i nikt go nie lubi, ale za to jest jeszcze sliniejszy od krasnoludka :p.
to tyle.
PS elfów, chyba że takich doszczętnie złych, nie znoszę.

Offline Irthadan

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 18, 2006, 07:32:24 pm »
Hm... to zależy jeszcze od Systemu i świata...
Ale ja W D&D (i tylko w ten system gram) lubie grać Drowem Skrytobójcą...
Wymiata...
Albo mój znajomy gra Trollem Palladynem
 :D

Offline Lunn

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 19, 2006, 02:55:08 pm »
Bardzo ten Troll paladyn klimatyczny...  :?

Offline Adam Waśkiewicz

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 19, 2006, 08:43:52 pm »
Na pewno niestandardowy i przełamujący stereotypy. A i mechanicznie jest to połączenie mało powergamerskie - biorąc pod uwagę wysoki modyfikator efektywnego poziomu postaci i fakt, że horrendalne kary do charyzmy czynią wiele paladyńskich mocy (Łaska Objawiona, Nakładanie Rąk, Ugodzenie Zła, Odegnanie Nieumarłego) praktycznie bezużytecznymi. O minusach społecznych, czysto fabularnych, nawet nie wspomnę.

Irthadan: napisz może coś więcej o postaci swojego kolegi.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Irthadan

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 21, 2006, 09:39:35 pm »
No więc, ten Palladyn jest zły, ale gra on Trollem tylko jeśli nie chce mu sie grać. Wymyślił(mój kolega) tego Palladyna na poczekaniu gadajac ze mną, tak jak i Goblina Druida i wiele innych postaci.

Offline Adam Waśkiewicz

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 22, 2006, 07:34:55 am »
Cytat: "Irthadan"
No więc, ten Palladyn jest zły, ale gra on Trollem tylko jeśli nie chce mu sie grać.


 :shock:  Bez komentarza. Proszę przyjąć moje kondolencje.

 Pozdrawiam,
 Zdumiony Adam

Offline Lunn

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 22, 2006, 01:20:07 pm »
Ta  postać pewnie tylko chodzi i zjada lub zabija wszystko na drodze. bezsens. btw: co za MG się na coś takiego zgodził?

Offline Faenrir

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 23, 2006, 06:19:14 pm »
Ja w D&D lubie grać elfem tropicielem. A co do tego co pisał Lunn, że elfów nie znosi... no cóż, tak się stało, że musiał podróżować w towarzystwie aż i tylko dwóch  :D
Bracie, rzekło mu Czterech, rządzić będziemy wspólnie! Ulegnij przeto ciemności..."

Offline Blind_Kitty

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 23, 2006, 08:26:46 pm »
Hm, githzerai wojownik/mag - Zerth, znaczy się... Tak, łańcuchowe ostrze Dak'kon'a tak mnie zainspirowało :)
 rzekli przodkowie:
UMRZECIE, LECZ UMRZECIE W CHWALE
I Klan Miecza uwierzył, i wyruszył...

Offline Frey Ikari

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 24, 2006, 08:00:40 pm »
Rasa: krasnolud, pół-elf, Halfing, człowiek

Klasa: palladyn, łowca, wojownik

No i jeszcze parę ras i podklas ale te co wymieniłem najbardziej.

Offline Corther

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 28, 2006, 05:03:48 pm »
rasa: drow

klasa: wojownik (+ klasa prestiżowa: mistrz oręża)

Tą kombinacją grało mi się najlepiej.

Offline Camui

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 29, 2006, 11:54:56 am »
Rasa: drow, elf, wampir
Klasa: złodziej, skrytobójca, kapłan
Charakter: neutralny, zły
Porządna krwawa jatka pomaga odreagować stres po ciężkim dniu w pracy.  :lol:
our sins into me, begin poisoning.

Offline Irthadan

Ulubiona rasa i klasa w D&D.
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 29, 2006, 05:24:37 pm »
A właśnie, że nie. Ten troll wcale nie zjada ludzi.
Fragment sesji:
"Nagle z krzeków wyskoczyła wam (przepraszam za słownictwo ale tak powiedziano) wpierdalająca wiewiórka-goblin druid- i zgasiła ognisko. Potem przyszedł Troll palladyn Pelora w zardzewiałej zbroi (charakter NZ) łuskowej i zaproponował wam uwolnienie jego przyjaciela.
W czasie waszej rozmowy z Trollem przyjechała konna straż z pobliskiego miasta. Troll udawał posąg, po czym nagle kichnął. Strażnik dostał załamania nerwowego po czym spadł z konia i roztrzaskał sobie głowę o kamień..."
Tak to jest jak sesje prowadzi 3 MG-jak powiedział mój kolega.

A jak Skrytem nie da się grać to gram Wojownikiem NZ Drowem a potem {Prestiżem Skrytem}.

Czczę Pyremiusa.
Zawsze.
Moja ostatnia postać w RPGu  kolegi miała 19 KP 12PW i była Drowem Woj.

Pozdrawiam IRth