Autor Wątek: Magiczne Kombinacje  (Przeczytany 5662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gizzmo

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 21, 2004, 08:43:27 pm »
Cytat: "Cezarius"
Managarn z fintą + szpon


Co to jest ten szpon? :o

Offline Vallarr

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 21, 2004, 08:51:23 pm »
claw of the stars - jest na rackscanie i w AB
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Vallarr

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2004, 10:43:45 am »
telluric slide + rift :rotfl: ustawiamy sobie przeciwnika w 2 szeregi tak , by rift lecial srodkiem - i puszczamy rifta :) najlepiej dziala z mirvilisem - premonitory automatycznie - rezerwa na mirvilisa , po wszystkich ruchach carrying wind , telluric slide i rift - w ciagu jednego takiego komba mozna sciagnac prawie na bank do 8 figsow :) jak sie przeciwnik dobrze ustawi :) najlepiej jakiegos herosa tez :) zmiesci sie jeszcze chimerical glaive na jakies wieksze potworki - szkoda , ze guardian juz nie ;) ale i tak imho zajebiste combo :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Gizzmo

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2004, 11:06:46 am »
jedno ale
Mirvidis moze sobie wybrać jedną szkołe + woda + światło
nie może meć i wiatru i ziemi

Offline dagobert

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2004, 01:08:05 pm »
Cytat: "Gizzmo"
jedno ale
Mirvidis moze sobie wybrać jedną szkołe + woda + światło
nie może meć i wiatru i ziemi


Ależ może  :twisted: sam napisałeś, że + jeden wybrany żywioł , czyli ogień / wiatr / ziemia . Nie może wziąść jedynie ciemności .

Offline Gizzmo

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 26, 2004, 05:22:41 pm »
Ale jak weźmie i wiatr i ziemie to będą już 4 żywioły bo światło i wodę mieć musi

Offline dagobert

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 26, 2004, 06:55:31 pm »
Cytat: "Gizzmo"
Ale jak weźmie i wiatr i ziemie to będą już 4 żywioły bo światło i wodę mieć musi

Ano rzeczywiście nie zauważyłem, że Vallarr przedobrzył dając mu jeszcze carrier winda   :P Ładnie to to tak  :nono:  :P  ;)
Ale samo kombo przedniej jakości , że aż je jutro przetestuje na 450 ptk.
Oby więcej takich pomysłów    :D

Offline Maciej Skowronek

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 26, 2004, 07:09:59 pm »
Cytat: "Cezarius"
Managarn z fintą + szpon jako zdolnosc wybieramy szermierke podbiegamy do nie bochatera obniżamy atak i obrone ile sie da ustalamy trudnosc trafienia 1 i sciagamy przeciwnikowi kostki a nadwyzka idzie w niego on nie ma kostek ataku ( najlepiej dodac cos do inicjatywy)


Nie bardzo łapię to combo bo po udanym ataku (rozumiem że na 2+ możesz skasować finta tylko kość obrony a nie ataku, więc nie wiem jak chcesz spowodować żeby przeciwnik kości ataku nie miał. Gram devkami więc nic nie mam przeciw temu żeby combo działało ale proszę o wyjaśnienie.
Tak wogóle to gdzie jest opis zdolności Feint, bo znam go z Ab, a w podstawcenie ma opisu tej zdolności
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Maciej Skowronek

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 26, 2004, 07:22:08 pm »
Ok moja pomyłka znalazłem zdolnośc Feint na voidzie, kości ataku też można kasować, ale wciąż nie wiem gdzie ta zdolność jest opisana oryginalnie.
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline BeRsErK

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 26, 2004, 08:25:16 pm »
Jeden opis znajduje się na karcie zdolności Kaelissa(elfa z wolfeńskiego box'a)

Offline Vallarr

Magiczne Kombinacje
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2004, 10:16:41 pm »
heh , faktycznie nie doczytalem ... a szkoda , bo wind daje o wiele wieksze mozliwosci ... hmm... co tam , zawsze mozna go wsadzic na zywiolaka i zamiast winda wejdzie guardian angel ... heh , dobrze , ze jeszcze nie zdazylem go uzyc :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"