trawa

Autor Wątek: - Cassandra - nowy komiks szaraka :D  (Przeczytany 1766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grey_jedi

- Cassandra - nowy komiks szaraka :D
« dnia: Wrzesień 15, 2004, 09:12:48 am »
Hej :)
Zamieszczam informacje o moim nowym komiksie (a raczej prologu do niego) - http://grey.net.pl - (w dziale cassandra). Mam nadzieje na jakas rekacje hehe (ciekawe opinie, konstruktywna krytyke itp)...

Pozdrawiam

Grey_Jedi

Offline Macias

- Cassandra - nowy komiks szaraka :D
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2004, 10:56:58 pm »
Swoj klimat ma. komiks zaciekawil mnie na tyle,ze chce sie dowiedziec co bedzie dalej z bohaterka, wic pod tym wzgledem jest ok. graficznie nie jest to rewelacja,ale swoj styl masz i fajnie. jesli ciskasz tak "sobie a muzom" to jest dobrze. natomiast gdybys hcial z tym isc do wydawnictwa,to jednak kreske trzeba byloby zmienic na "profesjonalniejsza".

Offline Grey_jedi

- Cassandra - nowy komiks szaraka :D
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2004, 09:06:18 am »
Hi
Dzieki w koncu ktos cos napisal :)
Zastanawiam sie tylko co znaczy "profesjonalna" kreska ? Kreske albo sie ma albo sie jej nie ma ... to chyba rzecz ktora sobie kazdy rysownik wyrabia z czasem :) Wydaje mi sie ze masz zastrzezenia co do stylu w jakim jest calosc podana. Interesuje mnie tez co wedlug ciebie powinienem zmienic by calosc nabrala cech komiksu bardziej profesjonalnego (procz kreski oczywiscie).
Pozdrawiam
GRey

Offline Macias

- Cassandra - nowy komiks szaraka :D
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2004, 09:04:30 pm »
No to konkretniej- jak na powazna historie (przynajmniej tak ja odczytuje) troche nie pasuja niektore nieco karykaturalne postacie (n.p burdel mama;) ).Nie wiem, jak dla mnie taki kawal "cold ugly bitch" powienien raczej wywolywac niesmak a nie usmiech.
Co do kreski-masz racje,ze kazdy ma swoja,ale u ciebie widac ze jednak jeszcze nie jest wypracowana i wciaz szukasz swojego stylu.
Nie przejmuj sie gledzeniem, tylko rob to,co ci sprawia frajde:D