trawa

Autor Wątek: BATTLE COMPANIES  (Przeczytany 11900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragon Warrior

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 11, 2004, 12:42:13 pm »
Cytuj
A powinna być jeszcze ciekawsza pod koniec roku jak wyjdzie kompilacja zasad do Lotr i rozszerzenie tych zasad.

skad ta informacja i czego bedzą dotczyc te zasady ?

Bo puki co te kompanie są lekko ubogie ... awans to po prosty zamiana w drozsza figorke :/ ...i moze dlatego ni ewiedza co elfom zrobic najwyzej woody by sie w high zamieniały ;) a i system awansow troche dziwny ... juz moj mi sie bardize podobał ;) bo jesli mozna f do 6 a łuk do 3 rozwijac to elfom nic nie przybedize a goblinek moze sie stac silniejszy od swojego krola ;)
n Taro Adun

Offline GICO

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 15, 2004, 03:44:39 pm »
a mże ktoś wklepać angielski oryginalny tekst z WD, albo dać linke skąd można zaciągnac. Równie dobrze może być przetłumaczony na Polski. Bo bardzo chętnie bym pograł w ten typ rozrywki z moim bratem ciotecznym.
Nik nikomu nie każe w to grać to jest tylko opcja dla tych co lubią urozmaicenia.
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Osqar

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 15, 2004, 04:14:45 pm »
A czytać postów wcześniej postów to już za ciężko? :>
Skoro miałem go na serverze, to chyba mam te pliki ;>
Napisz na maila, to odpisze z załącznikiem (aha- wymagane 10MB wolnego miejsca ;-) )
b]Beware the elves...[/b]

Offline GICO

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 15, 2004, 07:46:38 pm »
czytać umiem ale nie mam dostepu do kompa na tygodniu. Studia w obcym miescie mają swoje uroki  :( gico@op.pl i od razu chciał bym zapytać czy ktoś miał by ochotę rozegrać kilka scenariuszy dobro vs zło w wawie?? na zasadach batle comapanies??
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Osqar

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 16, 2004, 05:50:41 pm »
Długo się te 10 MB załączało, ale poleciało ;)
Szkoda że skrzynka była pełna i dostałem reply że nie zmieściło się :)
Zwolnij miejsce i daj znać to wysle jeszcze raz :)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Draugdin

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 17, 2004, 04:46:32 am »
Cytat: "GICO"
czytać umiem ale nie mam dostepu do kompa na tygodniu. Studia w obcym miescie mają swoje uroki  :( gico@op.pl i od razu chciał bym zapytać czy ktoś miał by ochotę rozegrać kilka scenariuszy dobro vs zło w wawie?? na zasadach batle comapanies??


Ja bym z tobą chętnie rozegrał ale chyba jedynie korespondencyjnie. :)
here is no better Magic than Steel...

orion777

  • Gość
BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2004, 09:02:47 pm »
Co z tym tłumaczeniem??

Offline Herudaio

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2004, 09:46:56 pm »
Jak mi przeminie burza w LO, naprawdę zero czasu... wypowiadam się na forum dwa razy rzadziej niż chciałbym i to zazwyczaj na infie
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Dariusz Piotrowiak

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 31, 2004, 04:24:38 pm »
Interesują mnie skany z WD dotyczące Battle Companies. przez problemy z kompem przegapiłem moment kiedy Osqar miał je na serwerze. Osqarze , może mógłbyś mi je przysłać?



Parę postów wyżej ktoś wspominał o angielskich klanach graczy. Myślę że u nas też dałoby się znaleźć kilku chętnych. Sam się na to piszę, jeżeli starczy mi figur i trójmiejscy gracze będą chcieli ze mną zagrać. 40 kilosów do gdańska nie robi mi różnicy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 03:14:01 pm wysłana przez Dariusz Piotrowiak »

Offline Draugdin

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 01, 2004, 05:34:55 am »
Też bym chętnie rozwinął klany i wszystko co jest z nimi ale IMO u nas sie to nie przyjmie. Tak mi się jakoś wydaje.
Poza tym wystarczy porównać u nas w Polsce środowiska graczy w Lotr I WFB choćby na bazie tego forum.
Spójżcie jak forum w temacie Lotr wygasa - przybywa tu dziennie dyskusji może w 5 czy 6 tematch a na forum WFB dziennie w 20 do 25 tematach.
Smutne to co piszę ale czy nie jest tak jak mówię???
here is no better Magic than Steel...

Offline CINEK

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 01, 2004, 07:26:41 am »
Draudin też to zauwazyłem, ale nie chciałem nic mówić bo to smutne..... forum Lotra rozwija rozwija się bardzo wolno, a może raczej lepiej powiedzieć ewoluuje w ślimaczym tempie. Wporównaniu do forum WFB czy WH40 (mimo, ze istnieją dłużej) to jesteśmy daleko w tyle.... tam jak sam zauważyłeś przybywa postów w jeden dzień tyle samo co na forum Lotra przez tydzień, nie mówiąc juz o nowych tematach :) Nawet Konfrontacja, choć tak nie przyjęła sie tak bardzo w naszym kraju, to po liczbie postów ma chyba więcej zwolleników niz lotr  :?
Ale z drugiej strony co tu dużo mówić Lotr to dziwny system, oparty na ksiażce i podparty filmem, który wielu ludziom zmienił wizerunek myślenia i narzucił pewne stereotypy... tu nie ma tak duzego pola kreatywności jak w inncych systemach. W WFB czy WH40 można się bawić w konwersje ile wlezie, bo nikt ci nie powie, ze tak nie wygladała figurka w filmie itd., tam nie ma schematów i narzuconego wizerunku jak ma być pomalowana figurka... tak kazdy jest indywidualista:)
W dodatku tamte systemy się rozwijają diametralnie, dzięki szerokiej kampanie GW, ponieważ WFB i WH40 to podstawowe systemy (dojne krowy) dla Genialnego wytwórcy... więc dba on o nie i nie pozwoli by kura znosząca złote jaaka zdechła. :P W związku z czym co chwile wychodzą jakieś kamanie ogólnoswiatowe itd. (np. ostatnia Storm of chaos), więc jest o czym dyskutować :) Natomiast Lotr to tylko system, który z założenia miał przetrwać kilka sezonów, tak jak Mordhaim itp. ... jednak ciągle się utrzymuje, ale tutaj za bardzo nie ma co rozwijać, bo wszytsko musi być oparte na pierwowzorze Tolkiena, a to źródło kiedyś się wyczerpie i GW zdaje sobie z tego doskonale sprawę, natomiast inne systemu to czysta abstrakacja i można wymyslać ile się wlezie :P
To moje zdanie na ten temat, sorry, że wrzucilem ten wywód tutaj, ale ja tego nie rozpoczołem... tylko przychylam sie do spostrzeżeń Drauguina, bo to sa fakty :)

Offline Dariusz Piotrowiak

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 01, 2004, 07:43:07 am »
moim zdaniem to zbyt pesymistyczne myślenie. Na mojej wiosce nie ma co prawda żadnego lotrowca, ale przeciez turnieje snota chociażby cieszą
sie dużą popularnością. Na następny sam się wybieram. Możnaby popytać się ludzi i przynajmniej spróbować. W innych miastach to też moze się udać

Offline Osqar

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 01, 2004, 07:50:23 am »
O-
to jest racja :)

Jeśli tendencja rosnąca graczy sie utrzyma, na SNOCie 5 bedzie juz jakies 30 osób ;) ;) ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline KędzioR_vo

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 01, 2004, 08:55:58 am »
trochę więcej pozytywnego myślenia :) spójrzcie, jak długo już istnieją zarówno Warhammer jak i 40stka... a przecież LotR jest wciąż młodzieńcem i jeszcze walczy o swoje miejsce, trzeba po prostu go trochę wesprzeć i będzie dobrze ;)
co do ilości osób wypowiadających się na forum, to też bym się nie łamał... nie jest aż tak źle...
co prawda sam się zastanawiam, czy Ci wszyscy ludzie, których czasem mijam lub widuję w "Iskrze" ("naszym" sklepiku figurkowym i nie tylko), nie mają dostępu do neta ? bo ogólnie popyt na figurki jest, więc muszą też być ludzie, którzy je kupują  8)  nie zauważyłem, żeby ktoś narzekał na niskie dochody z LotRa...
wiem, że chociażby u mnie na DziELni ( :P ) co najmniej dwie osoby grają, lub chociażby zbierają LotRa, bo jeszcze jakiś czas temu po 2 lub 3 numery każdej gazetki były zamawiane...
także ludzie są :)

a MY jesteśmy MeSjASzAMi i musimy pokazać innym drogę...
drogę ognia i miecza :D:D ;)

hehe :)

ostrza do góry, nie jest źle, a będzie jeszcze lepiej  8)
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Draugdin

BATTLE COMPANIES
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 02, 2004, 05:27:30 am »
Znam już nawet ludzi którzy po jednym sezonie grania w lidze Lotr i to z niezłymi wynikami bo był w pierwszej trójce a po wakacjach sprzedał wszystkie figurki do Lotr i zakupił do WFBI jak tu się nie smucić.  :(
here is no better Magic than Steel...

 

anything