trawa

Autor Wątek: Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki  (Przeczytany 32007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 05, 2004, 04:25:44 pm »
już nieważne - miałem na myśli starą (link w ulubionych). rzeczywiście trochę się ruszyło, ale nie zmienia to faktu że różnice w cenach Mythos - Gracz dochodzą do 10zł na blisterach i 30 - 40 na boxach... :roll:

Offline Alchemik

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 05, 2004, 04:31:38 pm »
po obu stronach:]
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Dabi

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 05, 2004, 04:32:14 pm »
Te różnice pojawiły się nagle wręcz z dnia na dzień. :(
Mythos podniosł ceny bardzo wysoko i po serii naprawde dobrych pomysłow (forum, bardzo dobra strona, program "smocze gemy") to ten jest  niestety dość zniechecający i  nawet program lojalnościowy będący fajną ideą nie jest wystarczającym powodem przy tym aktualnym  poziomie cen nie kupować figurek w konkurencyjnym Graczu
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Xeratus_pl

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 05, 2004, 04:59:22 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Hehe - Jaskier to looknij na stronkę Mythosa(i nowe forum ;) ) - tam jest o wiele więcej :D


a o wiele więcej czego? bo oferta chyba bardziej uboga niż w sklepie Gracz. W Graczu kilka tygoidni temu zamówiłem figurki, które w ofercie  innych sklepów dopiero się pojawiają lub jeszcze ich nie ma!
xeratus+

Offline Alchemik

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 05, 2004, 05:03:20 pm »
zamówić to mogłeś też u mythosa:]
a "chyba" to znaczy że niewiesz?
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline rubens23

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 05, 2004, 06:39:09 pm »
widze Panowie ze znów zrodziła sie jakas dziwna atmosfera.Ciekawe dlaczego Xeratus piszac ze zamówił umnie figurki jest atakowany   przez moderatora forum czyzby mod-alchemik widział problem w wolnym rynku jaki pojawił sie od jakiegos czasu ?przeciez wszyscy powinni byc zadowaoleni figurek jest wiecej ceny spadły , to kto ma wiekszą oferte i lepsze ceny niech osadzaja klijenci ,to oni dokonują ostatecznego wyboru. ale widze ze znów niewszyscy to rozumieją  :bored:

Offline Alchemik

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 05, 2004, 06:44:25 pm »
oj przepraszam

nikogo nie atakuje

tam był uśmiech jakby nie było widać

podkreśliłem tylko że zamówić to nie znaczy że miał już te figurki zanim pojawiły sie w innych sklepach:]
bo moim zdaniem to zabrzmiało troche jak nieumyślne naginanie faktów:]

ja też sie ciesze że ceny opadają, więc prosze nie przyjmować każdej mojej wypowiedzi za atak bo żadna nie była

pozdr A
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline rubens23

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 05, 2004, 07:07:04 pm »
hmm jezeli je zamówił to znaczy ze były i je dostał  zreszta niewazne

Offline cielaq

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 05, 2004, 08:54:45 pm »
Cytat: "rubens23"
widze Panowie ze znów zrodziła sie jakas dziwna atmosfera.
Widzę, że ktoś znou "jeździ" po modach  :bored:
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Xeratus_pl

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 06, 2004, 01:34:18 pm »
Cytat: "Alchemik"
podkreśliłem tylko że zamówić to nie znaczy że miał już te figurki zanim pojawiły sie w innych sklepach:]
bo moim zdaniem to zabrzmiało troche jak nieumyślne naginanie faktów:]



:)


Ano może niezbyt jasne to co napisałem ale...zamówiłem i otrzymałem ! ! ! figurki ze sklepu Gracz (bardzo szybka realizacja zamówienia), których nie ma do tej pory w ofercie innych sklepów.

Dla przykładu: Cairn the Apostle, Abel the Ill-Tempered, Griffin Standard Bearer, Griffin Spearmen 02, Griffin Spearmen 01, Darkness Hunter 02, Griffin Templars 02, Griffin Musician...by wymienić tylko to co jest w Graczu do Gryfów, w innych sklepach niestety tego brak! No i ceny mi się podobają :)


Ja myślę, że gracze, którzy interesują się systemem a nie szukaniem "dziwnych okoliczności" są zadowoleni z tego, że jest konkurencja i mogą kupić figurki, które ich interesują i w cenie, która jest bardziej atrakcyjna!

:)
xeratus+

Offline Xeratus_pl

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 06, 2004, 01:42:37 pm »
Cytat: "Alchemik"
zamówić to mogłeś też u mythosa:]
a "chyba" to znaczy że niewiesz?


??

Wiem, wiem...:)
Czy mogłem zamówić u Mythosa: Cairn the Apostle, Abel the Ill-Tempered, Griffin Standard Bearer, Griffin Spearmen 02, Griffin Spearmen 01, Darkness Hunter 02, Griffin Templars 02, Griffin Musician.

??

nawet na dzień dzisiejszy tego nie ma w Mythosie...niestety...:(

Ja osobiście jestem zadowolony, że nie muszę sprowadzać figurek z Francji...i mogę je kupić u nas w kraju.
xeratus+

Offline Jaskier

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 07, 2004, 07:23:19 pm »
czy będzie mozna, a jeśli tak, to kiedy, zamówić u Was same karty? np. telluric slide z blistera elementala itp. ?
a także kiedy będzie dostępny zestaw warriors of ragnarok?

Offline cielaq

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 08, 2004, 03:15:01 pm »
Cytat: "Jaskier"
czy będzie mozna, a jeśli tak, to kiedy, zamówić u Was same karty? np. telluric slide z blistera elementala itp. ?
Na forum Mythosa chłopaki (i chyba Ashka) zebrali się ekipą, żeby złożyć zamówienie z Rackhama. Ma to byc robione regularnie. Tam mozna dostać same karty.
Cytuj

a także kiedy będzie dostępny zestaw warriors of ragnarok?
Jeśli chcesz go po angielsku, to najwcześnej po angielskiej premierze Ra'a (czyli styczeń).
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Kmicic

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 13, 2004, 08:56:10 pm »
Hell-o!
Dawno mnie tu nie było :) Wogóle mam mało czasu na wszystko nawet na wyskoczenie do Gracza. Dlatego pytam moich ziomków - jest może u nas w sklepie Sethin do Alchemików? Bo może w przyszłym tygodniu wyskocze po niego a coś mi kumpel mówił, że sprowadzono do Gracza mnóstwo figurek nie dostępnych w Mythosie jeszcze... No więc wie ktoś?
Pozdrawiam!
ORONA 1973 KIELCE

Offline rubens23

Konfrontacja Kielce - Nowe Figurki
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 22, 2004, 09:56:33 pm »
Wpadnij Kmicic ,wpadnij

a teraz do rzeczy  
Na niektórych forach dysksyjnych pojawiły sie dyskusje  dotyczace cen Konfrontacji  w naszym sklepie internetowym,  otóż  błedem jest twierdzenie ze jest to efekt wyprzedazy badz tez braku rynku lokalnego w Kielcach  
ceny podyktowane sa realiami rynku i w najblizszej przyszłosci niezamiezamy ich podnosic  a nowe modele  i uzupełnenia bedziemy sprowadzali jak dotychczas .
wszystkich którzy nam zaufali  pozdrawiam

 

anything