Autor Wątek: The Sims 2  (Przeczytany 19353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ANO777

The Sims 2
« dnia: Wrzesień 29, 2004, 01:22:02 pm »
Czy ktoś już może grał w Simsy 2 i chciałby się podzielić wrażeniami ???Ja osobiście uważam że druga część simów jest o niebo lepsza od pierwszej pod wieloma wzgledami np.graficzne...oraz rozwinięty panel możliwości ^^

Offline Osqar

The Sims 2
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2004, 02:10:34 pm »
ŻADNA :bite:

Nienawidzę tej gry, w każdej z jej odsłon, ze względu na moją młodszą siostrę :bite:
Na szczescie udało mi sie jej wkrecic kit że Sims 2 nie pójdzie na naszym kompie...  :twisted:
b]Beware the elves...[/b]

Offline Dabi

The Sims 2
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2004, 02:58:18 pm »
Żadna ... przy Simsach wytrzymałem tylko 30 minut

Nie lubię ich i wcale nie z powodu siostry ani brata ( nie mam ich) :]
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline lopolik

The Sims 2
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2004, 03:58:27 pm »
Żadna - doodajcie to do ankiety. Simsy to DNO :bored:

Offline Deytonus

The Sims 2
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2004, 06:39:58 pm »
Właśnie ! Czemu tu nie ma opcji "Prawdziwi Gracze plują na to jadem" ?

Offline Achilles

The Sims 2
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2004, 07:41:27 pm »
Hmmm niedługo zrobią mody napewno sobie poplujecie na simy ;).
A co do gry nie jest taka supcio choć trzeba przyznać że ten programik do mimiki twarzy jest bomba :].
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline skolo

The Sims 2
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2004, 07:59:23 pm »
pytanie do ankiety brzmialo ktora czesc ci sie podoba, a nie czy ci sie podoba czy nie. bezcelowe sa wasze komentarze

Offline Achilles

The Sims 2
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 29, 2004, 08:48:29 pm »
Nie dokońca mówie że jest to zła gra. Ma ona też swoje plus, np. Nowy silnik do gry jest super! Nowe ruchy kamery tez fajne można zrobić fajne ujęcia :]. Gra nie jest zła ale ma tez kilka minusów, po za tym istnieją osoby które poprostu nie widzią nic w simsach i omijają ten tytuł dużym łukiem.
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline ANO777

The Sims 2
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2004, 04:13:10 pm »
o rany nie wiedziałam że tak na tą gre reagują jakbym wiedziała to bym kilka dodatkowych opcji w ankiecie dała  :P ale też zależy jak chcesz w tą gre grać ja naprzykład jak jestem wkurzona to się na swoich simach wyżywam nie będe mówic w jaki sposób bo sie wam włosy na głowach zjerzą^^

Offline Osqar

The Sims 2
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2004, 08:17:00 pm »
Mnie strasznie irytował totalny brak PRAWDZIWEGO realizmu rozgrywki...
To po prostu nerwicy tylko przysparzało  :x
No i te 'odcinanie kuponów' :|
Z żadnej gry nie wycisneli tyle kasy ze aż nie wiadomo czego spodziewac sie dalej :|
Dobrze ze w koncu postanowili zrobic S2, a nie kolejny dodatek np. SIMS: CHICAGO DOWNTOWN :|
b]Beware the elves...[/b]

Offline Achilles

The Sims 2
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2004, 08:35:32 pm »
Cytat: "Osqar"

Dobrze ze w koncu postanowili zrobic S2, a nie kolejny dodatek np. SIMS: CHICAGO DOWNTOWN :|


Z tym bym się zgodził!   8)
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline ANO777

The Sims 2
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 02, 2004, 03:17:53 pm »
no tez dobrze ale napewno bedzie tak samo z druga czescia :bored:

Offline Inszy

The Sims 2
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2004, 11:35:23 pm »
Tak, skoro były Sims: Balanga, to teraz będzie Sims 2: Poprawiny ;)
Ale i tak nie zagram, bo strasznie nudna i durna gra ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Raven

The Sims 2
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 05, 2004, 03:32:57 pm »
:/ A ja nie rozumiem skąd tyle agresji do tej gry. Rozumiem,że jest nudna, ale wiele pań (a do nich ta gra jest głównie skierowana) to samo twierdzi widząc jak gram po raz n-ty na tej samej mapce w Q3! Przecież technicznie gra jest moim zdaniem arcydziełem... Potrafi zając sfrustrowanych życiem ludzi na dłuugie godziny, a przez wychodzące coraz to nowe dodatki ciągle dawała graczom coś nowego. Nieszczególnie inteligentna ale jakże zajmująca i wciągająca zabawa w alternatywne życie.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Inszy

The Sims 2
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 05, 2004, 06:16:56 pm »
Jak dla mnie to prezentuje prawie tak niski poziom jak te wszystkie Big Brothery - w sumie chodzi o to samo, żyć życiem innych, podglądać ich i mieć na nich jakiś wpływ :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.