trawa

Autor Wątek: TURNIEJ MECZ-REWANŻ  (Przeczytany 2055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

TURNIEJ MECZ-REWANŻ
« dnia: Wrzesień 30, 2004, 07:42:20 pm »
Wpadłem na szatański pomysł, zero powergamingu, czysta świetna zabawa i naprawdę duża możliwość sprawdzenia swoich możliwości taktycznych.
Przewidywany termin: 11 listopada lub któraś sobota w tym okresie
Koszt: Max 10 zł (kwestia wynajęcia sali)
Zasady:
Każdy przynosi armie na 500 pkt, gramy jedną stroną, gramy w sumie trzy "pojedynki", zaczynamy od zamiany armiami, potem gramy swoją, punkty sumujemy z obu gier.
Najprawdopodobniej będzie 2-3 sędziów grających.
Co wy na to? (przy braku chętnych pomysł się rozpadnie :|)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline drachenfeles

TURNIEJ MECZ-REWANŻ
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2004, 08:26:47 pm »
nie ma problemu, jeżeli znajdą się chętni to mogę pogadać z Mirkiem z siekierki czy w jędrusiu czegoś nie zorganizują  :)

Offline Herudaio

TURNIEJ MECZ-REWANŻ
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2004, 09:06:21 pm »
Drach jako o lokalu na razie myślałem o Strychu ale się zobaczy, a po za tym to my organizujemy (Berserker :P), więc jeśli coś to rozmawiaj o sali POD turniej :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Herudaio

TURNIEJ MECZ-REWANŻ
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2004, 07:38:52 pm »
Nie ma żadnych prawdziwych graczy w LotRa w Polsce? No dobra, po prostu tchórzycie :P A tak na serio to turniej będzie organizowany w zależności od ilości chętnych (o ile uda mi się znaleźć sponsora, to nagrody będą spore)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Draugdin

TURNIEJ MECZ-REWANŻ
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2004, 03:33:01 am »
Jakżesz bliskie prawdy i oby nie prorocze są twoje słowa.
here is no better Magic than Steel...

 

anything