trawa

Autor Wątek: Ocena pracy modow  (Przeczytany 8152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline QUASSIMODO

Ocena pracy modow
« dnia: Wrzesień 30, 2004, 08:27:49 pm »
czy ktos jeszcze zauwazyl nadgorliwosc modow??
dlaczego zostaja usuwane posty w dyskusji skoro nie lamia zadej zasady pisania na tym forum??
stronniczosc??
brak wolnosci slowa??

jaki jest sens wypowiedzi skoro beda usuwane w momencie innych pogladow niz jedyne sluszne modowskie?? :?
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline cielaq

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2004, 08:31:11 pm »
Jak dla mnie, nasi modowie sa i tak liberalni. Ja osobiscie często się zastanawiam "Czemu omodzi nie skaują/zamkną tego postu/tematu." na tym forum naprawdę jest duży luz.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Johnny

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2004, 08:33:05 pm »
Łukaszu lepiej siedziec cicho bo zaraz Ciebie usuną :)  :)  :)


No ale tak na prawde co sie stało z dyskusja "Konfrontacja Kielce-Nowe Figurki" :?  :?  :?  :x  :eek:  :o

Offline Azael

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2004, 08:33:10 pm »
w sumie masz troche racji, modki czepiaja sie czasami nie tych tematow co potrzeba... a te, ktore wymagaja moderacji stoja i sie syfia...
b]kupię figurkę wolfenów Lykai...!! gg 1428967 [/b]
Wynajmę dziewice w celach "naukowych" zainteresowane prosze o kontakt...

Offline Filip

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2004, 08:33:19 pm »
Inne poglądy?! Chodzi ci chyba o offtop. A zwykle usuwane są wypowiedzi:
- głupie
- bez sensu
- teksty w stylu "tak" "nie"
- no i oczywiście rozmowy OT
Chcesz zobaczyć brak nadgorliwości modów to wejdź na forum battla gdzie do kazdego pytania tworzony jest nowy temat :bored: .
I tu nikt nie kontroluje rozmów, jaki by mieli modzi w tym interes?
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Re: Ocena pracy modow
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2004, 08:38:31 pm »
Cytat: "QUASSIMODO"
czy ktos jeszcze zauwazyl nadgorliwosc modow??
dlaczego zostaja usuwane posty w dyskusji skoro nie lamia zadej zasady pisania na tym forum??
stronniczosc??
brak wolnosci slowa??

jaki jest sens wypowiedzi skoro beda usuwane w momencie innych pogladow niz jedyne sluszne modowskie?? :?


No proszę i kto tu jest nadgorliwy...
Skasowałem kłutnie, które od dwóch stron nie wnosiły już nic nowego(tak te "za" jak i "przeciw" więc nie było faworyzowania) a zostawiłem sam temat z postami dotyczącymi samego zagadnienia.
A jak się wielce urażonemu Panu coś niepodoba to:

A - może pisać do Adyministratora ze skargą
B - zmienić forum

Offline QUASSIMODO

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2004, 10:45:52 pm »
skoro temat nie wnosil nic nowego to trzeba bylo dac na nim klodeczke a nie kasowac wszystkich wypowiedzi;
tak wyszlo jakos malo ciekawie....jakby z cenzura
poza tym w tej wymianie pogladow bylo kilka ciekawych wnioskow
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Alchemik

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 30, 2004, 10:48:33 pm »
skoro rubens sie wycofał ze swoim postem, to jaki sens miała cała dyskusja? :bored:
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline rubens23

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2004, 07:31:53 am »
Tak skasowałem ten post ale tylko dlatego iz po tym co zrobili modowie tego zacnego forum jak i po rozmowie z niejakim berserkiem w której jasno wytłumaczył mi ze pewne osoby niezyczyły sobie aby ten temat istniał oraz ze modzi sa scisle powiazani z w/w .uwazam ze niemasensu prowadzic dyskusji na cenzurowanym forum. A jesli berserk bedzie sie wypierał to przytocze dowody na których opieram swoją wypowiedz.

Offline Szczur

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2004, 07:41:29 am »
Zadziwiające, że przez cały czas wszyscy są zadowoleni z modów, po czym nagle po pewnym dość kontrowersyjnym temacie pojawia się nagle ten temat ze skargami na moderatorów  :roll:

A moim prywatnym zdaniem, ta pyskówka (bo w to się ów temat przerodził) co była w temacie o Kieleckich figurkach to powinna zniknąć po pierwszym dniu. Chyba tylko zbytniej moim skromnym zdaniem wyrozumiałości modów należy tłumaczyć fakt, że tak długo trwała.

I kocham wszelkie teorie spisku :giggle:
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline rubens23

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2004, 07:47:01 am »
jesli dyskusja ci sie nie podobała to niemusiałes brac w niej udziału co wiecej nienalezało zaglądac do tego tematu
w kazdej dyskusji scieraja sie poglady za i przeciw a jesli ktos tego nie rozumie nie powinien dyskutowac

Offline Szczur

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2004, 08:08:24 am »
Cytat: "rubens23"
jesli dyskusja ci sie nie podobała to niemusiałes brac w niej udziału co wiecej nienalezało zaglądac do tego tematu
w kazdej dyskusji scieraja sie poglady za i przeciw a jesli ktos tego nie rozumie nie powinien dyskutowac


Czy napisałem coś takiego? Chyba nie - więc polecam naukę czytania ze zrozumieniem.
A ową dyskusję śledziłem uważnie i naprawdę dobrze się bawiłem czytając argumentacje paru osób. Trochę szkoda, że taki śmieszny temat się skończył  :giggle: Co prawda nie spodziewałem się takiego nagłego wybuchu z Twojej strony.
A do jakich tematów będę zaglądał na publicznym forum to moja prywatna sprawa i Tobie wara od tego. Polecam zapoznać się ze specyfiką forum internetowego jeśli nie potrafisz tego zrozumieć (bo tyle wynika z Twojego 'co wiecej nienalezało zaglądac do tego tematu').
A poglądy w dyskusji trzeba umieć kulturnie przekazać (warto byłoby również czasem znać netykietę) - nie każdy wypowiadający się w tamtym śmiesznym temacie to potrafił  :P

EDIT -> Jeszcze jedno. Byłbym wdzięczny, gdybyś stosował się do zasad języka polskiego (np. używał interpunkcji).
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline BeRsErK

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2004, 08:40:02 am »
"Tak skasowałem ten post ale tylko dlatego iz po tym co zrobili modowie tego zacnego forum jak i po rozmowie z niejakim berserkiem w której jasno wytłumaczył mi ze pewne osoby niezyczyły sobie aby ten temat istniał oraz ze modzi sa scisle powiazani z w/w ."

O przepraszam Cię bardzo - skasowałem burzę, którą sam rozpocząłem, a która nijak się miała do Twojej oferty więc nie mów mi, że zmusiłem Cię do usunięcia całego tematu.
Po drugie nie dziwota, że większość osób(w tym modzi) są silnie związani z Mythosem bo to z inicjatywy mi. Robertów i ich działalnosci powstawało to forum - więc wybacz :bored:

"uwazam ze niemasensu prowadzic dyskusji na cenzurowanym forum. A jesli berserk bedzie sie wypierał to przytocze dowody na których opieram swoją wypowiedz."

Faktycznie to forum jest tak złe, że ludzi tu na siłę musze pieniędzmi zciągać. Na innych forach NG jest zakaz jakich kolwiek reklam komercyjnych i już wiem dlaczego.
A na przyszłość będę pamiętał, że w rozmowach z Tobą warto uważać bo nie wachasz się cytować prywatnych rozmów aby podeprzeć swoje racje - gratuluję, to da ludziom pogląd na twoja "czystą" grę :bored:
Tylko niezapomnij zaczynać rozmowy od - "wszystko co powiesz może zostać użyte przeciwko Tobie :giggle:

Offline dagobert

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 01, 2004, 09:04:42 am »
Dla mnie tam jest wszystko jasne - na forum skrywa się i działa potajemnie Grupa Trzęsąca Frorum KoNfRoNtAcJi ;) :P

Proponuje powołanie komisji śledczej, która do ustalenia odpowiedzialnych za tajemnicze zniknięcia cześci postów i niewyjaśnione zabójstwa części tamatów  :P
Kto na ochotnika ? :giggle:

Ale tak obiektywnie to forum w porównaniu z innymi na NG jest moderowane na przywoitym poziomie . Modzi spamują równie skutecznie, co inni :P, ale przynajmniej nie robią tego na wyłączność ( via forum muzyczne ) :giggle: , nie ma szans 1 do 10 , że temat zostanie ( via forum rpg ) no i nie ma irracjonalnego zakazu używania emo-ikonek ( patrz gildia tajemnic  :drunk: :P  ;)  :giggle:  :blehbleh:  :blehbleh: ).

Offline Cagliostro

Ocena pracy modow
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 01, 2004, 06:07:47 pm »
Cytuj
Dla mnie tam jest wszystko jasne - na forum skrywa się i działa potajemnie Grupa Trzęsąca Frorum KoNfRoNtAcJi  



wszystko się zgadza GTFK istnieje, tylko że działa jawnie i wcale się nie skrywa.

Znowu "parę osób" (jak to się przyjęło, zgodnie z netykietą, elegancko insynuować) dały popis "mistrzowskiej" argumentacji.

Zakazać reklam, powiadacie?
No tak. Ale przecież najwięcej reklam to na tym forum puszcza Mythos.

Oczywiście to też, zdaniem "pewnych osób", żaden argument. Bo oni razem zaczynali, Pionierzy Konfrontacji. Razem walczyli o tę Polską Konfrontację. I nie będzie jakiś parch z Kielc rościł sobie tych samych praw, niech pokornie wysłucha połajanki i nie dyskutuje.

Cytat: "Berserk"
A na przyszłość będę pamiętał, że w rozmowach z Tobą warto uważać bo nie wachasz się cytować prywatnych rozmów aby podeprzeć swoje racje - gratuluję, to da ludziom pogląd na twoja "czystą" grę


O super! Znaczy tak, między nami, to jasne, że to publiczne forum na serwerze Gildii, nie zaś firmy Mythos, tytułujące się mianem forum Konfrontacji, nie zaś Konfrontacji sponsored by Mythos, to właśnie forum, takie niby-bezstronne, jest we władaniu G.T.F.K.  Wszystkie posty mogące zagrozić naszym kolesiom będą kasowane. To jest wersja szczerze, tak "między nami". Ale żeby to powtarzać publicznie "aby podeprzeć swoje racje"?? jejku. co za niegodziwość.

Cytuj
EDIT -> Jeszcze jedno. Byłbym wdzięczny, gdybyś stosował się do zasad języka polskiego (np. używał interpunkcji).


tia, dzięki Bogu, że modowie nie walczą o ortografię postów. Bo by musieli swoje własne najczęściej kasować. Albo moje usilnie "poprawiać" (z lekkim "wachaniem" oczywiście)

Skasowanie większości postów z tematu o K. w Kielcach jest podejrzane (bo wielokrotnie puszczano posty z K. zupełnie niezwiązane).  Moderatorzy jawnie faworyzują jednego z dystrybutorów mimo, że jest to forum publiczne na serwerze Gildii,  teoretycznie więc niezależne od jednej konkretnej firmy - to tak jakby na forum komiksu, czy fantastów, pozwalano pisać tylko o jednym wydawcy. Paranoja. Albo raczej - "układ warszawski".