trawa

Autor Wątek: SKAVENI help  (Przeczytany 8227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kelior

SKAVENI help
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 12, 2003, 11:45:31 am »
fakt dopoki nie zagramy nasze rozwazania sa czysto teoretyczne-to tylko gdybanie i zaden z nas nie przekona drugiego - przynajmniej ty mnie nie przekonales  :wink:
Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
Winston Churchill

Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.

"Każdy nazywa swoje błędy doświadczeniem."
Oscar Wilde

Offline Halfing

SKAVENI help
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 12, 2003, 12:16:36 pm »
No w sumie to macie rację ale nie sądzę żeby armia Skaveńska była w stanie rozstrzelać aż 50 rycerzy przez 2 tury serio nie zapominajcie o blesingu (szczury nie mają przerzutów) a moim zdaniem ich maszynki są trochę nieobliczalne dlatego też nie uważam żebyście mnie też przekonali ale spoko ta kwestia pozostaje do rozszczygnięcia jak wiele innych na polu bitwy

Offline Thogrim

SKAVENI help
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 12, 2003, 01:07:16 pm »
Gdzie widziales 30 jezzaili na turnieju ja nie widzialem wiecej niz 8:))
Najwieksza moc to ratlingi + magia reszta to dodatek przynajmniej aktualnie. Jezzaile sa za drogie i za malo uniwersalne gdzy na chaos ok ale np. gobliny juz nie.
ozdrowienia
Niedziel

Offline Nosferatu

SKAVENI help
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 12, 2003, 05:39:58 pm »
Cytat: "Sony"
U nas gramy średnio 4 x na tydzień, i wiem że mając 30 jezzali nie poradziłbyś sobie, DE defens i 7-8 bełtników, zgadnij co będzie celem nr jeden (zakładam że gramy na 2000p i na standardowe armie, nie alternatywne), nawet 2 x 8 Dark ridersów z kuszmi niszczyło jezzale, mając 18 ruchu, masz jedną rundę lub dwie, z WE to nie mówię bo jak weżnie magów i herosa z bow of loren, to wykończy cię łukami i magią. .


W jaki sposob uzyskujesz elfami 8 bolcow na 2000 pkt jesli nie grasz na armie alternatywne?
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline Halfing

SKAVENI help
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 12, 2003, 06:07:27 pm »
Nie jestewm pewien ale chyba armia garnizonowa już nie jest armią alternatywną więc chyba bolty są w specach (ale nie jestem pewien). :?

Offline Nosferatu

SKAVENI help
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 12, 2003, 08:06:52 pm »
to jest armia alternatywna
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Jankiel

  • Gość
SKAVENI help
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 12, 2003, 08:30:09 pm »
Mylisz się, Nosferatu. W Chronicles jest jako oficjalna, nie wymagająca zgody obu graczy.

Offline Nosferatu

SKAVENI help
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 12, 2003, 08:34:37 pm »
jest w chronicles jako armia alternatywna
to tak jakbys wystawial krasnoludzka gildie
nie mozesz jej uzywac na turniejach limited
chya ze inaczej rozumiemy pojecie armi alternatywnej, ja zrozumialem ze autorowi chodzi o armie z konca podrecznika
ajac na uwadze, ze ewentualna krytyka moze byc, tak musimy zrobic, zeby tej krytyki
nie bylo, tylko aplauz i zaakceptowanie...

Offline rals

SKAVENI help
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 15, 2003, 09:49:16 pm »
Ja sam gralem nie raz z keliorem i sam z wlasnego doswiadczenia wiem ze beltniki nie zyja duzej niz do 2 tury:)a wszystko dzieki wspanialym guter runnerom:)ci kolesie sa njlepsi na magow i na bolty
 góry za wszystko dziekuję

Offline Sony

SKAVENI help
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 16, 2003, 06:55:07 am »
Jest to armia OFICJALNA, i można ją wystawiać w limited, jest wyraźnie napisane, napisałem do GW i dostałem wyraźną odpowiedź.
A to że organizatorzy turniejów jej nie dopuszczają to inne kwestia, szczeże mówiąc ta armia się świetnie spisuje poniżej 2000p kiedy nie ma lordów, na 2000p, nie jest najlepsza. 6 bełtników klocek ColdOne w corach, robi stoje, wadą jest TYLKO JEDNA Czarodziejka, generalnie taki total defens, świetnie się spisywała jak graliśmy parami po 4000 na parę.

Jankiel

  • Gość
SKAVENI help
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 16, 2003, 11:18:45 am »
Niestety, trzeba ją dopuścić. To tak, jakby zabronić np. WE korzystania z ich Army List'a. Zresztą, wszędzie pisze, że obowiązują zasady z Chronicles. Ale ja i tak ich nie wystawię, nieobecność DR w core'ach jest dla mnie zbyt bolesna.

 

anything