Autor Wątek: Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004  (Przeczytany 7940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« dnia: Październik 02, 2004, 05:56:19 pm »
Do dziela! Klikajcie w ankiecie i podawajcie 3 komiksy ktore wam najbardziej podeszly. :)

Anonymous

  • Gość
Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2004, 07:05:26 pm »
topuś:
1. Sam i Twitch
2. Miasto grzechu
3. BAA 6

shituś:
Darkness 7
MegaTokyo
NXM 2 - bo mi ktoś przypomniał ;) , że sobie kupiłem

Offline pookie

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2004, 07:42:54 pm »
Eeeeeeeeeeeeeeee, Megatokyo?

Jak na mangę to jest bardzo przyzwoite. fakt, że końcówka kuleje, ale do diaska! podobało mi się. Czego nie jestem w stanie powiedzieć o żadnej mandze wydanej w Polsce (od biedy Blade i Hiroshima mogą być).
 for Pookie

N.N.

  • Gość
Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2004, 08:11:33 pm »
1. "Westerplatte" - przedsięwzięcie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i udane...
2. Calvin i Hobbes 2
3. Sin City. Rodzinne wartości

Wlaściwie poza "Westerplatte" nie było we wrześniu żadnych nowych komiksów - same dalsze ciągi i w dodatku wyjątkowo ubogo...

Gilbaert

  • Gość
Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2004, 09:49:40 am »
1. Calvin
2. Sam & Twitch
3. Sincity

bullszity
newiksmen2
nie wiem jak westerplatte bo nie udało mi się kupić...

Anonymous

  • Gość
Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2004, 09:54:21 am »
Cytat: "pookie"
Eeeeeeeeeeeeeeee, Megatokyo?

Jak na mangę to jest bardzo przyzwoite. fakt, że końcówka kuleje, ale do diaska! podobało mi się. Czego nie jestem w stanie powiedzieć o żadnej mandze wydanej w Polsce (od biedy Blade i Hiroshima mogą być).


może i tak. ale nie jestem graczem i mangowcem, więc duża część tego mi umyka. no i poza tym wk*** mnie trochę niespójność. ale jako, że oceniam tylko te, które kupiłem, więc i tak to zaleta znaleźć się wśród tych, na których się zawiodlem :twisted:

Offline perro

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2004, 03:14:40 pm »
1. Westerplatte
2. Sam & Twitch
3. newXmen 2
NSICHTBAR

Offline syfon

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2004, 04:30:26 pm »
1.Sandman
2.Wolverine "Origin" - nie to żebym to kupił w nowym wydaniu, ale komiks jako taki bardzo dobry.
3.jeszcze nie wiem

Sam i Twitch nie przeczytąłem jeszcze, Hiroshimy i Westerplatte także więc miejsce 3 (a może nawet 1 lub 2) nadal jest wolne.

Kupa miesiąca to: Amazing SM i Punisher
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline Corum

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2004, 05:00:35 pm »
1. Westerplatte (brawa dla autorow!)
2. Sandman
3. Calvin #2

N.N.

  • Gość
Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2004, 05:12:02 pm »
Cytat: "syfon"
Kupa miesiąca to: Amazing SM i Punisher


O to akurat nikt w tym temacie nie pytał, więc po kiego grzyba z czymś takim wyskakujesz?

Offline JANKE'S

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2004, 05:44:23 pm »
jeśli ktos oddaje głos na top-3 to dlaczego nie miałby też nadmienić co mu w miesiącu nie podeszło?

Offline graves

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2004, 07:18:28 pm »
Cytat: "JANKE'S"
jeśli ktos oddaje głos na top-3 to dlaczego nie miałby też nadmienić co mu w miesiącu nie podeszło?

Bo niepotrzebnie denerwuje wspóodpowiadających :?  :roll:  :|  :bored:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2004, 07:55:06 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "JANKE'S"
jeśli ktos oddaje głos na top-3 to dlaczego nie miałby też nadmienić co mu w miesiącu nie podeszło?

Bo niepotrzebnie denerwuje wspóodpowiadających :?  :roll:  :|  :bored:


to może ja przestanę dodawać swój topshit skoro ludzie się denerwują. bo to chyba moja wina :roll:

N.N.

  • Gość
Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2004, 08:11:45 pm »
Cytat: "JANKE'S"
jeśli ktos oddaje głos na top-3 to dlaczego nie miałby też nadmienić co mu w miesiącu nie podeszło?


Z dużą przykrością obserwuję wymianę ciosów w temacie "Komiksy Jakuba Rebelki", ale tam krytyk sam wlazł między wrony z rewelacją "A ja uważam za brzydkie te komiksy, które wam się podobają"... To natomiast jest temat, w ramach którego wypowiadają się ludzie o różnych gustach, upodobaniach i preferencjach...  
Samo głosowanie i  nominowanie powinno być sygnałem, ze różne rzeczy nam się podobają - dorzucanie shitów jest jak wrzucenie granatu do gnojówki...
A przecież na pyskówki jest sporo miejsca gdzie indziej...

Offline syfon

Komiksowa Top Lista za Wrzesień 2004
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2004, 08:41:56 pm »
Cytat: "N.N."
(...)dorzucanie shitów jest jak wrzucenie granatu do gnojówki...
A przecież na pyskówki jest sporo miejsca gdzie indziej...

Najmocniej przepraszam ale póki co nikt oprócz Ciebie nie zgłasza problemów zwiazanych z tym że dla mnie A-SM jest kiepskie. I nikt nie robi "pyskówek" dlatego ze wyraziłem swoje zdanie. Co więcej, wydaje mi się (może błędnie) że forum jest właśnie od tego by wygłosić swoją opinnie, nawet jeżeli stwierdzam że coś mi się niepodoba.
Rozumiem że temat brzmi: "Top Lista" ale czemu nie moge powiedzieć ,przy okazji, na jakim komiksie sie zawiodłem bądz jaki mi nie podszedł? Jak to kogoś denerwuje (że moge mieć inne zdanie) to niech zamyka oczy i nie czyta.
Pyskówki? "syfon powiedział że Punischer jest be więc syfon jest głupi" jak i "syfon powiedział że Sandman jest fajny, ale sandman przecież jest głupi, więc syfon jest be" daje ten sam efekt, więc jeżeli ktoś będzie chciał robić problemy to je zrobi.

No ale dobrze, następnym razem nie powiem co mi sie nie podobało żeby nikt sie nie poczuł obrzucony gnojówką. pax
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...