trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądaliście?  (Przeczytany 270331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 14, 2016, 03:04:33 pm »
Lubuje w horrorach odkąd pamietam(cos ala1991/2) w,,Starym kinie,, pościli Nosferatu Symfonia grozy, a na tvp2 leciał  cykl filmów z Vincentem Price. Wiec troche latek juz to trwa ,a nie powiem ze nie boje sie później bo właśnie wiele razy oglądanie odbijało sie na strachu przed...ciemnoscią, piwnicą, strychem...itp. Od jakiegoś czasu niestety za wiele nie oglądamy gdyż maly 2latek nie powinien widziec co rodzice ogladaja,a horrory należy ogladac w ciszy i skupieniu ;p Tylko serialowo: The Walking Dead, Ash vs Evil Dead  i czekam na Obecność 2 ;]

Offline myciu

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 22, 2016, 09:38:23 am »
Ostatnio oglądałem Widmo. Wiem że film stary ale od jakiegoś czasu zaczynam ogladać horrory

Offline Megamocny

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #362 dnia: Maj 06, 2016, 07:12:26 am »
Jak dla mnie nic nie zastąpi Silent Hilla. Według wielu osób film ten może nie należy do najstraszniejszych, ale pod względem klimatu bije na głowę wszystkie filmy. Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji oglądać, to szczerze polecam. Dodatkową ciekawostką jest, że miasteczko Silent Hill, pod którym w filmie panuje podziemny pożar kopalni, oparte jest na rzeczywistym miasteczku (dziś prawie kompletnie opuszczonym) Centralia w USA, w którym od 50 lat panuje podziemny pożar pokładów węgla. Zachęcam do zapoznania się bliżej z tym tematem. ;)

Offline Orff

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #363 dnia: Listopad 25, 2022, 01:51:20 pm »
Ostatnio odpaliłem Lighthouse i szczerze mówiąc nie był on jakis straszny, a właściwie wcale, ale nadrabiał formatem i mrocznym klimatem. Montaż, muzyka i bohaterzy na dobrym poziomie, gorzej już dla mnie ze scenariuszem, natomiast był po prostu okej, 6/10.
Pozdrawiam

Offline krainafilmow

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #364 dnia: Grudzień 08, 2022, 04:57:13 pm »
Aktualnie przerwa, czekam na nowy film M3GAN Według mnie to będzie mały hit który przyciąga uwagę już teraz :D
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film ? Nowa strona https://krainafilmow.com która ma dostęp do najnowszych filmów i seriali online już czeka! Wbij i wyszukaj swój ulubiony spektakl ;) Miłego seansu!

Offline Bernik

Odp: Co ostatnio oglądaliście?
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 09, 2022, 09:56:20 pm »
Aktualnie przerwa, czekam na nowy film M3GAN Według mnie to będzie mały hit który przyciąga uwagę już teraz :D
Wszędzie mi się ostatnio wyświetlał, zachęciłęś mnie mnie teraz
To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.