Autor Wątek: rozpiska beastmenow  (Przeczytany 7304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marchewa

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2003, 10:30:01 am »
Albo spawn-y
ar, War never changes...

Offline SzAjBuS

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2003, 10:31:30 am »
Bolus.. tu nie spam, jak by co to tam.. tu serio, tylko konkrety dobrze by bylo jak by sie znalazly
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 06, 2003, 10:32:28 am »
zadnego chaosu- futrzaki to futrzaki i tyle :P

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:33:11 pm »
po skonfrontowaniu mojej planowej rozpiski z wymaganiami i limitamni kampanii wyszlo mi cos takiego:

banebeast z dwurakiem armour of tortured souls (+1 do tafa), talismanem
dwa razy po 5 psow
cztery klocki gorow, bez zmian
trzy rydwany
cztery ogry z muzykiem i sztandarem (czy ktos widzi jakis sens w dawaniu big ogra? 20 pts za dodatkowy atak...)
dragon drejk

co o tym myslicie?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline SzAjBuS

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:48:39 pm »
Moje zdanie znasz, te pieski po co Ci.
Pozatym, sens jest  w dodatkowym ataku, jak na ogra to nei jest duzo te 20 pkt (wogole jaka  bron maja ograsy)
I az tak mocno ci jest potrzebny ten dragon drejk (przypomnij mi ile on pkt kosztuje)
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:56:45 pm »
ograsy maja dwuraki i jesli dam big ogra to bedzie 13 atakow zamiast 12... moim zdaniem strata niewielka, a to sa cztery psy...
a psiaki beda mi potrzebne do flankowania i ew zajmowania sie maszynami i sciagania ognia
drejk z wypasem (dwurak, ciezka zbroja) kosztuje 288 punktow- wiem ze to duzo ale to jest chyba moj jedyny bat na duze bydlaki przeciwnika

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Falki

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:05:11 pm »
Cytat: "jachu_ka"
po skonfrontowaniu mojej planowej rozpiski z wymaganiami i limitamni kampanii wyszlo mi cos takiego:

banebeast z dwurakiem armour of tortured souls (+1 do tafa), talismanem
dwa razy po 5 psow
cztery klocki gorow, bez zmian
trzy rydwany
cztery ogry z muzykiem i sztandarem (czy ktos widzi jakis sens w dawaniu big ogra? 20 pts za dodatkowy atak...)
dragon drejk

co o tym myslicie?

Pieski są OK, do zdejmowania machin jak znalazł, wtedy oddziały z ambusha mogą się zająć czymś innym.

Rydwany też są ok, ale jak zobaczysz armaty po drugiej stronie, to przez dwie - trzy tury będą się chować "za górami, za lasami" i niewiele z nich pożytku. Może 2 wystarczą?

Drake jest cholernie drogi, darowałbym go sobie i zainwestował w klocek Bestigorów z dwurakami i Banner Of "dodatkowy atak przy szarży" ;-) Złamią wszystko, z czym będą walczyć, szczególnie jak im się da jakiś Mark.

Z ciekawostek - widziałem już bitwę, kiedy oddziały nie dały rady wyjść z ambusha. Generał Beastmenów stał sobie spokojnie z tyłu, ale sam, nie dołączony do oddziały, żeby nie uciec, jak coś nie zda paniki... no i spotkał się z fanolem, który przejechał przez dwa pechowo ustawione oddziały (zrobił łącznie chyba 25 cali w jednej turze). A jak zginie generał, to kto zadmie w róg? ;-)

Offline SzAjBuS

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:08:05 pm »
ogrom daj po dwie bronie (bardziej sie przyda)
drejkowi nie da sie wcisnac nic magicznego z brni ( i chyba zbroja nie potrzerbna bo i tak miecho armatnie nie bedzie atakowac)
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:15:06 pm »
wtedy ogry beda mialy po 4 ataki z sila 4- gorsze od bestigorow ze sztandarem- bo one maja dwuraki, a ogry sa prawie cztery razy drozsze...
drejkowi nie mozna chyba nic dopakowac, zrestza dwurak jest calkiem spoko, a armorka to 6 punktow- a raczej nie ustrzela mi go z lukow :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline SzAjBuS

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:21:30 pm »
czyli poteoretyzowac mozemy, zobaczymy jak bitwa wyjdzie no i tez zalezy na co chcesz uzywac ograsow , czy ciezka piechota czy egzekutorzy
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:25:15 pm »
Cytat: "SzAjBuS"
na co chcesz uzywac ograsow , czy ciezka piechota czy egzekutorzy


rozumiem, ze ciezka piechota to ze lezie sobie srodkiem i bierze wszystko na klate, a egzekutorzy poluja na przypakow? chyba raczej ciezka piechota- ze swoim smiesznym WS jak wpadna na kolesia z WS 7 to kwicza  :evil:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline SzAjBuS

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:33:09 pm »
no to ja sie upieram (upor oparty na doswiadczeniu) daj im dwie bronie i niech eliminuja regimenty... 16A z S4 moze niezle wmiesc np. oddzialik gobbosow czy skavenow.
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline jachu_ka

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:46:50 pm »
specjale z 6M do mordowania gobosow? hmmm... jutro gram pierwsza testowa bitwe (z kampaniowymi DoW Vladda) to sie zobaczy

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline SzAjBuS

rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:51:27 pm »
z gobbosami to przytklad ale generalnie wtedy uzywac do miecha armatniego... na cos lepszego to dwuraki... porostu tzreba im okreslic cel przed bitwa i dac co odpowiednie
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Jankiel

  • Gość
rozpiska beastmenow
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 10, 2003, 08:38:09 pm »
Albo daj i jedno, i drugie (chyba, że nie mogą).
A drake'a lepiej weź, nic bez artylerii sobie nie poradzi, szczególnie na 1500 (żadnych lordów na smokach itp.)