Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Próba udana :)

<< < (2/5) > >>

ANO777:
Przeraża:The Thing(Coś)--juz w nia nie zagram bo następna rozgrywka się skończy w szpitalu :P
Bawi:Też... Wacki Kosmiczna Rozgrywka
Radocha: GTA:VC--po tylu misjach kazdy by się cieszyl ^^
Najtrudniejsza:nie było takiej :?

Deytonus:
Osqar - nie każdy jest asem od urodzenia ! Ponadto ja gram na klawiaturze ;[ , bo niestety funduszy brak na porrządny joystick  :|

Raven:
Przeraża- Witchaven 2... grałem jako 10latek... I dalej mnie przeraża... Najbardziej klimatyczny Fpp w realiach średniowiecza w jaki grałem. Cudeńko...

Bawi- Prehistorik.

Najtrudniejsza- Supaplex. Jak ktoś przejdzie 5 ostatnich poziomów zostanę jego niewolnikiem na rok :]

Najwieksza radocha- Pitfall: The mayan Adventur (najlepsiejsza platformówka na świecie!1 Nigdy nie grałem w ciekawszą!! Polecam!!) Albo Fallout 2 czy Baldur's Gate. Po przejściu tych trzech gier byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!! :)

Xarrde:
Ha to mi się udało :)

Mnie bawi-Lemingi(do tej pory nie wiem czemu........0)
Najtrudniejsza-Silent hill2 tak samo się boje(grałem z kumplem na ps o 3 i do tej pory się boje i pamiętam pieśń o ptekach bez głosu....brrrrrrrr)
Największa radocha-1Wszystkie K.Q bez solucji w 10 dni
2.P.Q wszystkie
3. I oczywiście teen agent(ktoś to pamięta??)

SickBastard:
Przeraża: System Shock 2. straszna gra. pewnie gdybym teraz grał to tez bym się bał.

Bawi: WWF Smackdown: SYM (PS2). na imprezkę nie ma lepszej gry. masa śmiechu i emocji.

Najtrudniejsza: (chyba) Alien vs Predator. kilkakrotnie zaczynałem i nigdy nie udało mi się skończyć, mimo wielkich chęci.

Największa radocha: zawsze się cieszę jak przejdę dobrą grę, ale chyba największą radość miałem, gdy przeszedłem Fallouta 1 i 2.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej