trawa

Autor Wątek: Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!  (Przeczytany 43618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 21, 2004, 08:17:10 pm »
ale nie powinno byc poprawek ktore nie wynikaja z bledu w zasadach i ich niejasnosci... jak ktos nie lubi feara to nie bedziemy go likwidowac... tylko bledy merytoryczne ale w sferze działania zasad... :) a takich na razie nie znaleziono :)


seba sie chyba ze spokojnego snotlinga przeobrazil w głodnego minosia... ale trzeba klimat bandy trzymac!

Offline drachenfeles

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 21, 2004, 08:32:31 pm »
Cytuj

Sory, ale z niektórymi osobami to jak z dziećmi. Jak się im czegoś wyraźnie nie napisze to nie zrozumieja...  
Więc wersja mega jasna dla Dracha

Przed turniejem oznacza, dokładnie przed samymy turniejej, tzn. powiedzmy o 8.24 w dniu turnieju kiedy to już wszyscy gracze się zjawia i wtedy wspólnie dokonujemy minimalnych poprawek (tak to wygladało np. na młotku)

Mam nadzieje, ze teraz mnie rozumiesz.


Nie nadal nie rozumiem. Opieprzyłeś mnie, że chcę wprowadzać poprawki i że w trakcie turnieju to już nie wolno, więc się pytam czy turniej trwa skoro się tak plujesz o termin. Może jestem niedoinformowany i turniej się rozpoczął a ja wam tu próbuję jakieś zmiany wprowadzać w trakcie gry.

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 21, 2004, 08:35:33 pm »
chlopaki... prosze... :)

rozumiem dracha bo chce usciślen

i rozumiem sebe ze termin uscislem minal po 4 tygodnmiach debaty :)

Panowie... luzik :)   he he he... chyba w emocjach ktos czegos niedoczyal...

Drachu. Gratuluje. Seba jest spokojny jak baranek a ty trafiles w ten moment w jego  zyciu kiedy nie byl! :)

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 21, 2004, 08:40:54 pm »
KONIEC!

lepiej NAPISZMY CO NASTEPUJE!



LUDZIE !   Z G L  A  S  Z  A  M  Y   S  I  E!!!

raz, raz...!!!

Offline Wercyngetoryks

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 21, 2004, 08:47:08 pm »
Cytat: "drachenfeles"

Nie nadal nie rozumiem. Opieprzyłeś mnie, że chcę wprowadzać poprawki i że w trakcie turnieju to już nie wolno, więc się pytam czy turniej trwa skoro się tak plujesz o termin. Może jestem niedoinformowany i turniej się rozpoczął a ja wam tu próbuję jakieś zmiany wprowadzać w trakcie gry.


No to napisz mi jeszcze, w którym poscie napsiałem ze turniej juz trwa??? Bo zeby dojsć do wniosku, że turniej, kórego rozpoczęcie jest ustalone na dzień 13.11 już trwa to trzeba mieć nadzwyczajne zdolnosći... gratulacje dla Ciebie :P  :wall:

Jeśli takie zdanie, tu cytuje siebie "Powtarzam się, ale takie detale można uzgodnić przed turniejem..." oznacza dla Ciebie, ze tuniej juz trwa to jesteś moim idolem... :lol:

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 21, 2004, 09:00:19 pm »
SEBA... Drachowi chodzi o to ze w SUMIE TO TERAZ JEST PRZED TURNIEJEM a tobie chodzi o "TUŻ PRZED SAMYM TURNIEJEM - W DNIU TURNIEJU".. lapiesz?!

prosze... DRACHU... skasuj te pare postów :) bo off-topic!


 :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D  :)  :D

Offline Nazroth

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 21, 2004, 09:00:21 pm »
Chłopaki - kurde - wyluzujcie!! już jakies niesnaski, a turniej się nie zaczął i daleko do niego!! Omijam całą zabawę!! f**k!!

Ogólnie - to Drachu, Seba : przed turniejem i tak Misio przeczyta ewentualne zmiany:)... a na pewno jakies sie pojawią... zawsze tak jest... musiscie wrzucić na luz... Malujcie bandy i nie pi****l....e! :)... Seba: i tak Turturu (krzysiek rudkowski) będzie miał ładniejsze beastmeny niż ty:P!! BO płaci za malowanie 150zł;]... za 7 modeli... więc musisz się postarać, aby go przebić:P... no - więc zamiast się tu kłucic, to nie zwracaj uwagi na forum... tylko maziaj, konweertuj:)
Pozdrawiam SEBA!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 21, 2004, 09:01:33 pm »
komus pomalowac 8 modeli za 150? beda wypaśne z konwersjami :)

Offline Wercyngetoryks

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 21, 2004, 09:07:31 pm »
Misiu łapie :P


Cytat: "Nazroth"
... Seba: i tak Turturu (krzysiek rudkowski) będzie miał ładniejsze beastmeny niż ty:P!! BO płaci za malowanie 150zł;]... za 7 modeli...


Ale ja na malowanie nie licze, mam nadzieje tylko za dużo na nim nie starcić ... a przy pierwszej okazj jeśli dane bedzie mi się z Turturem zmierzyć postaram się udowodnić kto rządzi ... Klan Śmierci rulezzzz :bite:  :bite:  :bite:  


p.s. malowanie mu nie pomoże :lol:

Offline Nazroth

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 21, 2004, 09:10:05 pm »
No -
o jest tak: boss, 2x champion, mag, centigor, 2 gorów - same konwersje, same wypasione, mają kaptury z greenstuffa, dodatki - sa mega + malowanie i malowanie 5 jego psów, za 250zł + greenstaff, któryzejdzie na konwersje, a sporo go zejdzie... do tego fajne podstawki w miarę i wiesz -0 malowanie lepsze niz średnie, ale nie najlepsze
Wiecie - żeby nie było, będe się starał, ale czasem dostaję i 35/40/50 zł za model na piechotę pojedyńczy... więc rozumiecie sami... ale jhako banda z pewnością będzie się prezentowac miodnie...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Wercyngetoryks

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 21, 2004, 09:18:29 pm »
No ja takim specjalistą jak Ty to jeszcze nie jestem... :)

Co do malowania to cały czas się ucze, podstawki też musze dopracować, a greenstafa nigdy w rękach nie miałem :roll: Więc konkurencja dla Ciebie w kwesti hobbystycznej nie jestem...na szczęście to tylko cząstka ogólnych punktów jakie mozna zdobyc... :)


p.s. a besty w kapturach mi się średnio podobaja...i już niedaj Bóg z jakimś plecakmi... ;)

Offline Mistrz wałków :)

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 21, 2004, 09:32:54 pm »
Panowie jesli macie rozmawiac o turnieju to rubcie to zamiast zaśmiecać forum waszymi wywodami na temat malowania albo innych pierdół..

Za to do
Ciebie Drachu jak do innych (Heruldaio) mam proźbę abyscie nie dopieprzali sie do scenariuszów i szukali literówek ale mowili o konkretach..
Jeśli lubicie spełnic sie w realiach to mieiście na to czas dawno temu kiedy propowaliśmy wam napisanie kilku scenariuszy na turniej...
Bo łatwo sie dopier.. (drachu) a puzniej nawet nie pojawic sie na turnieju i niepoznać problemów z nim związanych.
TEORETYKÓW TO MY TU KUR.. mamy od liku!!!

Podam wam przykład sensownej uwagi do scenariuszy (dziś to zauważyłem):

Iz należy cos dopisac lub uściślić aby ni edochodziło do absurdalnej sytuacji kiedy jeden z graczy (scen. Nawiedzony dom) właśnie jest juz bliski wytachania skrzyni (w celu zyskania 10pkt) A drugi widząc że nie ma szans juz na zwycięstwo rozbija sie dobrowolnie zyskując tym pewne 4 punkty a przeciwnikowi zabierając 5 (5 zamiast 10)
To jest sytuacja do przemyslenia i ew. poprawki,  ani rozwodzenie się na temat krasnoludów bijących głowami w drzwi i ich anomali fizycznych!!!
Kamil. (miszczu)

Offline Herudaio

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 21, 2004, 09:33:17 pm »
chyba raczej chciałeś powiedzieć w plecakach  :lol:
co do figurek Naza i konkurencji.... polecam zdjęcia jego (nie wiem co to wiem że to był throne of judgement) na allegro... Jeśli tak będą wyglądać ci beastmani to hmmm może 0,5 pkt :) ja bede miał :P
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Nazroth

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 21, 2004, 09:33:58 pm »
Seba - mi się bardzo twoje orkasy podobały...a  wpodstawkach brakowało tylko cieniowania... i ogólnie nkie bądź taki skromny, bo jeśłi już zapraszam kogoś do domu, aby pograc, to znaczy żę mimo wszystko osiągnął taki ktoś - pułap "ładnie pomalowanej bandy".... co do kaprutów, to sa super...a plecaczków ni ebędzie... beastmeni ni emusza nic dźwigac na plecach - noci to minoś:P....
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Nazroth

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 21, 2004, 09:39:51 pm »
I nie róbcie ze mnie takiego wirtuoza pędzla... aż taki boski to nie jestem... (żeby ni ebyć skromnym, to powiem, ze jestem bardzo dobry - o czym po prostu świadczą moje malarskie zarobki...).... ale mimo wszystko nie umywam się do typów z gw niektórych, albo malaży angielskich - hobbistów...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'