trawa

Autor Wątek: Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!  (Przeczytany 43806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #540 dnia: Wrzesień 25, 2005, 10:23:52 pm »
J aproponuję ijnaczej Sebciu - za NIE nadesłanie ratingów w terminie - karny 1 punkt zwyciestwa! i basta! BO to nam NIE JEST na rękę, że wy leniuc**jecie... i zwlekacie, aby zobaczyć kto z kim gra...

My na turniejach, które organizujemy możemy wystawiać w zgłoszeniach swoje ratingi... jeżeli wy ni echcecie - nie musza być one widoczne... (swoje pokażemy od razu, aby wiadomo było, ze nie zmieniamy band pod was... a wasze wszystkie pozostaną ukryte do chwili rozpoczecia turnieju...

CO ty na to Seba?... Misiu - co sądzisz?...fear?... odważne z naszej strony a za razem słuszne:) kogo mamy sie bać?...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #541 dnia: Wrzesień 25, 2005, 10:27:25 pm »
Mi to pasuje. Zgłosiłem się jako drugi. Od razu z ratingiem.

Offline RafiK

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #542 dnia: Wrzesień 26, 2005, 05:58:47 am »
Bez dwóch zdań turniej bardzo udany - mimo wielu trudności (koledzy wychodzący w trakcie, o czym już była mowa) organizatorzy poradzili sobie IMO bardzo dobrze.
Dziękowałem Wam już raz Misiu i Seba ale podziękuję teraz publicznie:
zawsze warto wpaść na turniej do Krakowa, bo można mieć pewność, że TH zapewni miłą atmosferę i dobre gry! Zrobiliscie IMO dobrą robotę.

Gratuluję Nazowi (kurde, Człowiek z Mrocznej Strony Rzeczywistości został właścicielem Najlepszej Dobrej Bandy... czegoś nie kapuję ;)). Sprawne granie, figsy jak zwykle na wyśmienitym poziomie (i to nie tylko własne - Reikland TurTura też zrobiony na medal), no nic dodać nic ująć - prawdziwy TH :)

Do Żony juz się na korepetycje zapisałem :P Niech mnie teraz nauczy jak wygrywać. Czeka nas sporo gier ponieważ ma zamiar przerzucić się na Szczury i musi zapoznać się z ich zasadami. A więc treningi, treningi :)

Co do przyszłych turniejów - może by coś w konwencji Turnieju Par? Bardzo miło wspominam tamto przedsięwzięcie. Jeśli byście potrzebowali przy tym pomocy w pisaniu regulaminu, scenariuszy albo cokolwiek - to piszcie do Jastrzebia, coś się da zrobić :) Mógłby to być stały, doroczny kalendarz imprez TH - OMTH i TP. Co o tym sądzicie?

Pozdrowienia dla chłopaków z Rzeszowa - mam nadzieję, że trudności komunikacyjne nie odrzucą Was od przyjeżdżania na turnieje w Kraku i się tam jeszcze nieraz spotkamy.

Pozdrawiam
RafiK

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #543 dnia: Wrzesień 26, 2005, 06:44:44 am »
Mi to odpowiada. TP można zorganizować. Jak będą takie plany to od razu do Jastrzębia pojdzie informacja i prośba o pomoc. Aga skavenami! Ciekawe czemu taka "zajawka". Nie powiem, że mnie to nie cieszy :P

Stały kalendarz TH już powstaje... jak widać.

Offline Mistrz wałków :)

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #544 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:41:37 am »
Komentarz do turnieju:

Turniej mi sie podobał mimo że jak zawsze drobne zastrzeżenia miałem..
Lecz nie bedę tego teraz rozstrzygał ponieważ nie ma to najmniejszego sensu.. Powstanie niesmak i niepotrzebne kłutnie.

Gratylacje juz skałdałem dlatego powtarzać się nie będę..

Co do kalendarza imprez to żeczywiście turniej par ma szanse równierz i w tym roku się odbyć (przypominam że jest to turniej juz w tym momencie WKW a nie TH- chłopaki sami się go zrzekli marudzać przy pomocy w jego organizacji i uważając go jako porażkę TH).
Rozmawiałem juz zresztą na ten temat z Rafikiem i wstępnie z Sebą (organizacja sali) i myślę że niedługim czasem powstanie szkic regulaminu :)

Dodatkowo w najbliższym czasie mam zamiar zorganizowac 2 dniowy turnirniej na terenie Krakowa (tak aby przyjezdni mieli szanse przenocować i nie było pośpiechu podczas gier). Mam nadzieję że uda mi się nakłonić do organizacji Sebastiana (jak widać po OMTH jest on prawdziwym mistrzem w tej dziedzinie :))
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #545 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:45:41 am »
Ja z chęcia pomogę przy regulaminie. Tak jak w TH możecie mi nadesłać szkic przed opublikowaniem, albo mogę tez stworzyć na bazie szkiców z TH... chyba, ze nie chcecie pomocy i chcecie to zrobić sami:) wtedy nie ma sprawy...

Mogę tez pomóc przy doborze scenariuszy, ich kolejności itd... tworzeniu ewentualnych...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #546 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:12:23 am »
Dziękuję i z pewnością skorzystamy..

Dalsze jednak rozmowy w tej kwestji do otwarcia odpowiedzniego tematu proponuję przenieść na Priva (aby nie szaśmiecać tego tematu)
Kamil. (miszczu)

Offline nahar

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #547 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:48:26 am »
No to moze ja na koniec.

Było fajnie.

Ale juz pod koniec to ledwo żyłem. Łeb mnie bolał itp. Poza tym mam nadzieję że następny turniej to będzie TP (poza Bazylem). Bo mam dosyć przegrywania z Kamilem w ostatniej bitwie. Co gorsza zwykle jest to occupy.
Szkoda ze nie zagrałem z Gumolem.
No i gratulacje dla Agnieszki - mówiełem już dawno ze na turnieje Orkami TRZEBA brać trolla!!! A nie mega masa pomidorów itp.
I Ona pokazała że tak jest.

Super że się zjawiło dużo osób, rokuje to na przyszłe turnieje bardzo dobrze.

Mam tylko jedną uwagę do organizacji - TERENY Z BARDA!!!!
Reszta - ekstraklasa.

No i mam pewnie najbardziej skwaszoną minę - 4 miejsce, najgorsze z możliwych.......
paweł

Offline Nazroth

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #548 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:50:16 am »
"tereny z barda!" - chej dude... była ARENA i tereny poszły NA ARENĘ... nie mogliśmy nic poradzić. W piątek byłem w bardzie i choć byłem przeciwny to na moich oczach tereny wyjechały na arenę...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline nahar

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #549 dnia: Wrzesień 26, 2005, 01:21:46 pm »
A co oni na Arenie robili z tymi terenami? Był tam turniej 40k? Jesli tak to sorry - zwracam honor, oraz przyjde kleić nowe domki.
paweł

Offline Herudaio

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #550 dnia: Wrzesień 26, 2005, 03:42:09 pm »
Turniej super :)
co prawda poszło mi mega plewnie i byłem jak Nahar 4ty tyle że od końca (z własnej skromności nie wspomne że dwie osoby opuściły wcześniej turniej ;) )
Bardzo miło mi się grało, poznałem sporo nowych ludzi niestety tylko z Zielonym grałem z nieznanych mi graczy za to dwukrotnie :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Zielony

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #551 dnia: Wrzesień 26, 2005, 05:23:33 pm »
Herudaio tys mnie naprowadził na prostą 8)  (dla nie wtajemniczonych nauczył mnie grać według prawidłowych zasad)
narazie jest remis... pierwszą wygrałes Ty lecz potem był piekny rewanż ;) (elf strasznie mnie masakrował, i połowa figsów z 2W !! :shock: )
IMP  :O

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #552 dnia: Wrzesień 26, 2005, 05:24:12 pm »
Cytuj
Co do kalendarza imprez to żeczywiście turniej par ma szanse równierz i w tym roku się odbyć (przypominam że jest to turniej juz w tym momencie WKW a nie TH- chłopaki sami się go zrzekli marudzać przy pomocy w jego organizacji i uważając go jako porażkę TH).


HAHAHAHAHAHAHAH

Jakby tak było to Morientez odchodząc z Realu zabierałby ze sobą tytuły zdobyte przez Real. Kolejny przykład. Kierowca rajdowy zdobył tytuł mistrza świata. Zmienia ekipę z subaru np. na renault i ... nie oznacza to, że teraz renault jest mistrzem świata jako producent :P Nie masz racji. TP jest turniejem TH, bo był przez TH organizowany. Tak jak wojenny młot nie jest moim turniejem, tak TP nie jest twoim. hehe Zresztą. Liczę, że WKW zorganizuje w końcu jakiś turniej zamiast "zaklepywać" turniejowe pomysły. P.S. Turniej był jaki był ale przynajmniej 50% organizacji to Seby i Moja robota: ustawianie terenów, blaty, gorączkowe załatwianie nagród w piątek przed turniejem, kiedy się okazało, że nie są kupione, dyplomy, sponsorzy, karty graczy i usilne próby wpływu na regulamin. Część terenów. Nikt się turnieju nie zrzekał, a jedynie były uwagi do osoby odpowiedzialnej za regulamin (bo za inne elementy turnieju odpowiadał i Seba i Ja).

Cieszą mnie za to opinie o turnieju. Tak jak Heru. Szkoda, że nie zargałem z Rzeszowem. I z Heru. Poza tym super. Na następnym turnieju przynajmniej będę mógł w 100% oddać się grze.

Offline nahar

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #553 dnia: Wrzesień 26, 2005, 05:43:09 pm »
Mój Twój - ludzie o co Wam chodzi?

Turnieje organizujemy bo lubimy grac. Kto chce dokłąda swoją cegiełkę. A to czy jest z takiego klubu czy z innego to obojętne. Ja tam zgłaszam się do pomocy przy turnieju Par, a także przygotuję scenariusz dla Rafika.
paweł

Offline MiSiO

Mistrzostwa TH Kraków 2004!!... a teraz i 2005!!!!!!!
« Odpowiedź #554 dnia: Wrzesień 26, 2005, 05:49:43 pm »
Właśnie o tym mówię Naharze. Takie licytowanie co jest WKW a co nie jest bezz sensu. Kurcze. Zamiast robić licytację zgłosiłbym się na PORZĄDNY turniej WKW.