Autor Wątek: Kobiety a LotR  (Przeczytany 9573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

Kobiety a LotR
« dnia: Październik 11, 2004, 06:28:48 pm »
Ciekawe ile ich jest? I czemu tak mało?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

orion777

  • Gość
Kobiety a LotR
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2004, 06:34:08 pm »
rodaj ludzki dzieli się na 2 podrodzaje jeden jest mocny na zewnątrz a drugi wewnątrz  :)

Offline ..::rafal::..

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2004, 06:34:26 pm »
kobiet interesujących się lotrem i w ogóle bitewniakami jast tak mało z tego samego powodu dla którego dziewczynki bawią się lalkami a chłopcy żołnierzykami. natomiast duże dziewczynki wolą się malować, a my dalej gramy w "żołnierzyki" co one uważają za dziecinne i może dlatego nie chcą grać. żeby nie wyjść na niedorosłe
Jestem żołnierzem, walczę, gdzie mi każą i wygrywam, gdzie walczę." - gen. George Patton

Offline CINEK

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2004, 07:01:04 pm »
Nie znam takiej kobity, chodź swego czasu widziałem kilka grających (pamiętne czasy 40 000 gdy były sisters of battle), a na turniejach da się spotkać... choć sa jak jenorożce :P
Ale poważnie kobity to kobiety one nie mają grać z nami w bitwy i spędzać czasu na malowaniu ludzików!!!!!!!! Ja oczekuje od nich czegoś zupełnie innego :) i nie mam zamiaru tego zmiać za zadne skarby świata :D
Więc chłopacy rubmy swoje, a one swoje.... Ja nie narzekam :P
Przyznaje że od miesiąca ucze moja kumpele zasad Lotra, ale jej to za bardzo nie idzie :twisted: , ale się tym wcale nie przejmujeeeeeeeee

Offline drachenfeles

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2004, 08:31:23 pm »
ehh i po co są takie tematy, skoro i tak wszyscy znają odpowiedź, na forum LOTRa mamy 1 kobietę, chyba że pozostałe skutecznie się ukrywają.

Offline xioze

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2004, 08:35:15 pm »
Cytat: "drachenfeles"
ehh i po co są takie tematy, skoro i tak wszyscy znają odpowiedź, na forum LOTRa mamy 1 kobietę, chyba że pozostałe skutecznie się ukrywają.

I nasza Dama ;) się ostatnio ukrywa

Offline Kalins

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2004, 02:45:41 pm »
Witam,

w temacie kobiet i Lotra to muszę powiedzieć, że znam dwie kobiety, które są w pewnym sensie związane z Lotrem i tak:

Moja żona
Kochana żona nie dość, że ma dużo cierpliwości do mojego hobby (i domowego budżetu!!!) :twisted:  , to jest bardzo dobrym krytykiem jeśli chodzi o malowanie. Podaję przykład Jej opinii:
- malowałem 6 High Elfów z tarczami, gdzie męczyłem się okrutnie nad ornamentyką tarcz i wreszcie zadowolony pokazuję swoje działo i słyszę: - .... za dużo farby - musisz to poprawić...... - słowo honoru, myślałem, że się zabiję. :wall:
W ostatnim czasie poświęcam czas nad doskonaleniem malowania twarzy i dobrze mieć takiego wymagającego krytyka.

Dziewczyna mojego kumpla
Po rozegraniu dużej bittwy, gdzie nasze Pani gorąco nas dopingowały (i od czasu do czasu rzucały kośćmi) na drugi dzień pojechała z kumplem i zakupili w Bardzie figurki za dobrych kilkaset złotych. Na tym nie koniec - kumpel ubolewa, że nie może malować sam bo mają zawarty układ, że malują razem i musi czekać jak jego wybranka wróci z pracy....
Dodam, że obie Panie są ładne, zgrabne i baaaaardzo fajne. :)  :)  :)

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Lu-trz

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 12, 2004, 03:48:39 pm »
Na LOTRa namówiła mnie moja Pani - "zobacz jakie te figurki sliczne !!!"
Niestety popełniłem błąd i za bardzo skupiłem się na stronie startegiczno-taktycznej. W rezultacie cały czas wygrywałem z moją Panią co podkopało jej morale. Teraz co najwyżej ze mna maluje  :cry:
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Kronos[CS]

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2004, 04:57:28 pm »
Jakby to powiedzieć LORD jest dla kobiet za trudny albo inaczej one nie chcą marnować czasu na rozpoznanie go  :roll:
a to wychodzi na to samo :o

Offline KędzioR_vo

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 12, 2004, 05:08:40 pm »
nie znam kobiet, które w LotRa by grały, czy też chciałyby spróbować :D moje koleżanki ograniczają się zwykle do oglądania i chwalenia figurek, a to mi chyba wystarczy ;) wolałbym nie przegrywać z dziewczyną :D:D :twisted:  hehehe

a tak serio, to chętnie bym poznał jakąś Panią Generał ;) to byłoby intrygujące przeżycie :)
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Ltn.Frost

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 12, 2004, 05:22:36 pm »
Dziewczyny do LotR'a powinno być łatwo skłonić, bo jest masa fanek Władcy Pierścieni które jak widzą figurki to nagle im się oczka zaczynają chciwie świecić i pojawia się chęć do rozmowy, na czym to polega itp. ;)

A co do kobiet strategów...heh...od kobiety dostałem największą wklepe w moim życiu (6 lat gry :) ).  W 3 turze nie miałem nic, jak się zoorientowałem co ona chce zrobić to było za póżno i tylko patrzyłem jak moje wampiry sypią się niczym domek z kart...a była ode mnie chyba niewiele starsza-z 20-22 lat (ja mam 16).

A z kobietą chętnie bym sobie pograł-swojej kobiety na razie nie mam, jak będe miał to spróbuje ją nakłonić do tego pięknego hobby :)
Strangers are just friends waiting to happen...

...Yeah, either that or rape in a dark alley waiting to happen."-Maddox

Prawdziwy Legionista...a zresztą, wiadomo przecież co robi prawdziwy Legionista:P

Offline Kronos[CS]

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 13, 2004, 03:24:17 pm »
heh
pamiętam kiedyś spodkałem jedną dziewczyne grającą w LORD-a ale było to na treningu wojów więc byłem zajęty walką :twisted:

Offline Keldon

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 14, 2004, 08:28:51 pm »
Ktoś już powiedział, dziewczyny bawiły sie lalkami, faceci bawili się i nadal się bawią żołnierzykami:D. Nie przeszkadza mi taki układ.

Chyba nie chciałbym wkręcać w Lotra swoją drugą połowę, wolę inaczej spędzać z nią czas;).

Offline Dragon Warrior

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 14, 2004, 09:06:16 pm »
a ja swoja druga połowę usiłuje wkrecić ... na rzie nie jest źle ... pokombinowąłem i to jej brat kupije figorki ktorymi bede mogl z nia potem pograc ;) ... ostatecznie z nim w jej towarzystwie ;)
n Taro Adun

Offline Kronos[CS]

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 15, 2004, 04:28:44 pm »
hehe chyba każdy wi9e co dziwczyny kręci ... :lol:
Co do LORD to bywa różnie... :)