trawa

Autor Wątek: Kobiety a LotR  (Przeczytany 9572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lord_Masciarz

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 27, 2004, 06:34:14 pm »
Osobiście nie znam ani 1 kobety grająćej w Lotra
Kiedyś na innym forum taką spotkałęm a potem ciut na gg gadałem
 mam was w... znaczy się jak chcecie pogadać to piszcie na GG2375154


http://www.gracz.com.pl/ -> Najlepszy i najtańszy sklep internetowy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1491768

Offline Dark Chest Of Wonders

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 10, 2007, 09:05:48 pm »
Myślicie że jesteście tacy ... jak by to określić  :?  no nie wiem, po prostu my kobiety (właściwie nie wiem czy moge mówć w imieniu "nas" wiec mówie w swoim) wiec ja np wole giery staregiczne ale przygodopodobne, nie znam sie na tym ale coś cywilizacyjnego typu AoE, po prostu takie perfidne walki są brutalne, ok może ludzi to jara, może to ciekawe, może wciaga, napewno wciąga i gra się fajnie, ale to troche bezsensowne  :D  dobra zlinczujcie mnie,  8)
b][size=9]Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli... dlatego może... Biegnę przez życie nieznaną mi drogą. Nie wiem gdzie, po co ani dla kogo.[/size][/b]

Offline Kirdan

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2007, 01:19:36 pm »
Moja Amelia na szczęście toleruje to hobby i co najlepsze czasem lubi zagrać ze mną bitewkę lub towarzyszyć mi na turniejach, ba czasem nawet gra, o czym niektórzy się pewnie przekonali :) Maluje też niesamowicie jak na ilość figurek, z którymi miała do czynienia. Innymi słowy mam niebywałe szczęście, że trafiłem na tak wspaniałą dziewczynę która nie jedzie mnie za to że bawię się żołnierzykami, za hobby które w oczach wielu innych dziewczyn jest przejawem dziecinności ;)

Offline potworek

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2007, 03:09:42 pm »
Cytuj
Myślicie że jesteście tacy ... jak by to określić

Cytuj
ale to troche bezsensowne

Też Cię lubię
Cytuj
ja np wole giery staregiczne ale przygodopodobne, nie znam sie na tym ale coś cywilizacyjnego typu AoE

Czy panienka przypadkiem nie mówi o grach na PC?
Cytuj
po prostu takie perfidne walki są brutalne

Yhy, panienka definitywnie mówi o grach na PC...
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Maximus from Rome

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2007, 08:41:34 pm »
moja dziewczyna naszczęście toleruje to co robie (hobby figurki) i jej się to podoba ale sama nie bierze czynnego udziału w tym/moim hobby :D

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline bartolomeo00

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 13, 2007, 09:53:28 pm »
Cytat: "Maximus from Rome"
moja dziewczyna naszczęście toleruje to co robie (hobby figurki) i jej się to podoba ale sama nie bierze czynnego udziału w tym/moim hobby :D

pzdr



Mowa o Prutasie tak dla ścisłości:D:D
oże kiedyś będę hobbystą....

Offline Maximus from Rome

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 14, 2007, 06:44:52 pm »
Cytat: "bartolomeo00"
Cytat: "Maximus from Rome"
moja dziewczyna naszczęście toleruje to co robie (hobby figurki) i jej się to podoba ale sama nie bierze czynnego udziału w tym/moim hobby :D

pzdr



Mowa o Prutasie tak dla ścisłości:D:D


HA, HA, HA...

To już zerwałeś ze mna??

;PPP



pzdr

ps

<żart>
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Dark Chest Of Wonders

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 15, 2007, 03:40:24 pm »
Cytat: "potworek"
Yhy, panienka definitywnie mówi o grach na PC...

 
taaak, ale swoja drogą "gra" / hobby / figurki i wszystko to sprowadza sie do jednego prawda,(??) nawet jeśli "bawicie" sie figurkami to gracie i jak dla mni podchodzi to pod wszelkiego rodzaju gry .

 :)
b][size=9]Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli... dlatego może... Biegnę przez życie nieznaną mi drogą. Nie wiem gdzie, po co ani dla kogo.[/size][/b]

Offline xioze

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 15, 2007, 03:57:13 pm »
Cytat: "Dark Chest Of Wonders"
Cytat: "potworek"
Yhy, panienka definitywnie mówi o grach na PC...

 
taaak, ale swoja drogą "gra" / hobby / figurki i wszystko to sprowadza sie do jednego prawda,(??) nawet jeśli "bawicie" sie figurkami to gracie i jak dla mni podchodzi to pod wszelkiego rodzaju gry .

 :)

Witaj
Życie to gra - imho znacznie bardziej brutalna niż jaka kolwiek gra wymyślona  ;)
pzdr

Offline potworek

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 15, 2007, 08:56:08 pm »
Cytuj
taaak, ale swoja drogą "gra" / hobby / figurki

Panienka przez hobby rozumie też zbieranie znaczków pocztowych i tkactwo?
Cytuj
to sprowadza sie do jednego prawda

Ekhem....  ;)
o tym to może na PW
Cytuj
nawet jeśli "bawicie" sie figurkami to gracie i jak dla mni podchodzi to pod wszelkiego rodzaju gry .

Czytałem kiedyś artykuł, gdzie autor podzielił "granie" na naprawdę wiele działów, co o tym myślisz?
Cytuj
Życie to gra - imho znacznie bardziej brutalna niż jaka kolwiek gra wymyślona

święta prawda
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ugluk

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 16, 2007, 03:36:57 pm »
Heh wrzucenie do jednego worka Mortala, Lotra i Magiców to chyba lekka przesada ;P

Offline Lurtz15

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 16, 2007, 09:24:31 pm »
Chłopaki, jak tak można, jedyna kobieta odważyła się napisać w naszym temacie i natychmias została "stordedowana"

I  teraz zgadnijnie dlaczego dziewczyny nie chcą grać w LotR-a ;)
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

Offline potworek

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2007, 11:11:37 pm »
Cytuj
teraz zgadnijnie dlaczego dziewczyny nie chcą grać w LotR-a

z tego samego powodu, z którego chłopcy nie bawią się lalkami, a dziewczynki samochodami
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Pablo_von_kozlow

Kobiety a LotR
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 16, 2007, 11:16:45 pm »
Cytuj
i natychmias została "stordedowana"

została storpedowana ponieważ przedstawiła nie do końca jasną hipoteze i nie poparla jej zadnymi argumentami a nie dlatego ze jest kobietą

a tam swoją drogą licze że panienka sie przełamie i strzeli jakiś wykład bo jestem bardzo ciekaw jak na to patrzą niewiasty (ale licze na przemyslany tekst a nie zlepek zdań który nie do końca jest jasny ;) )
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja