Autor Wątek: Lizaki - niestandardowy killer  (Przeczytany 1049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sanity's dead

Lizaki - niestandardowy killer
« dnia: Październik 11, 2004, 11:26:03 pm »
Hehehe, chciałem temat wymyślić taki, żeby ludzi zainteresować :D. Właśnie wpadłem na pomysł ciekawego killera, który *może* się sprawdzić. Chociaż niekoniecznie.

Oto i on:
Skink Chief (proszę się nie śmiać!) - dodatkowa broń, tarcza, lekka zbroja, skaut, sotek (+1A), venom of the firefly frog (poison i magiczne ataki) i cloak of feathers (latanie).

I mamy w ten sposób pana, który spokojnie może się pojawić w pierwszej turze na plecach przeciwnika i blokować mu marsz (latanie + skauting). Dodatkowo przy szarży wyprowadza potężne (:lol:) 5A z S4 i WS4, ale zatrutych. Przy małej podstawce powinien wbić dwie rany. Gościu jest niezły do zabijania ludzików bez sejwa - do zabijania fastów, i tym podobnych świństw. Poza tym można go połączyć ze standardowym szybkobiegaczem i wtedy mamy już fajne "combo".

Echh, to taka tylko ciekawostka.

Pozdrawiam
SK
oniec

Użytkownik #3000 :D

Offline Vallarr

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2004, 11:35:34 pm »
spotkalem sie z czyms takim na zeszlorocznym bazylu... trzeba bylo uwazac , bo to cholerstwo jest idealnym zabojca magow w regimentach - co z tego ,ze sie odbije, skoro ucieka 3k6 - czesto z przerzutami , a obroncy magow 2d6....
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline veyDer

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2004, 07:01:23 am »
Szkoda tylko, że można mieć jedną Enchanted Item, więc tak złożony skink jest nielegalny... :roll:
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Ghaundan Zauviir

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2004, 01:34:17 pm »
Dokładnie
To co podałeś tutaj jest mi znane jako FSoD - Flying Skink of Doom. Jego najlepszą i praktycznie jedyną stosowaną wersjąjest coś takiego:

Skink Chief
+Light Armour
+Javeline
+Scout
+Cloak of Feathers (latanie)
+Sword of Might
+Shield
+Sotek (+1A przy szarży)

Mamy przy szaży 4A z S5 - doskonały killer jeśli chodzi o obsługę maszyn i samotnych magów. Osobiście używam jednak saurusa biegacza :)

szafa@poznań

  • Gość
Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2004, 03:33:11 pm »
a czemu nie obydwu...

Offline Gyg

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2004, 03:59:22 pm »
dodac jeszcze terradony i skinki/kameleony na scoutcie i zapraszam defensy :twisted:

Offline sanity's dead

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2004, 05:19:33 pm »
Kurde - rzeczywiście, małe przeoczenie :). Ale ze Sword of Might, zły nie jest. Tylko 4 ataki to mało :/. (w pierwszej turze zarżnąć hellblaster (jeśli byłoby bajorko na planszy) :D:D

Pozdrawiam
SK

PS: No właśnie i czemu nieużywać obu?
oniec

Użytkownik #3000 :D

Offline Ghaundan Zauviir

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 12, 2004, 05:22:29 pm »
A jak chcecie dac ten sam enchanted item każdemu z nich ?? S5 sie bardzo przydaje - wg. mnie bardziej niz ten dodatkowy atak z S4...

Offline sanity's dead

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2004, 05:33:59 pm »
Jeden ma cloak of feathers i sword of might, a drugi charm of jaguar warrior i glypha, więc niema żadnych powtórzeń. A sotek to spawnig, który można przecież powtarzać dowolną ilość razy.

Pozdrawiam
SK
oniec

Użytkownik #3000 :D

Offline Ghaundan Zauviir

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 12, 2004, 07:09:54 pm »
Myślałem, że chodzi Ci o tego co ma Cloak of Feathers i 2 bronie - nie widziałem tu wzmanki o Charm of the Jaguar Warrior.

W każdym razie już lepiej wziąć latającego skinka i biegającego saurusa niż biegającego skinka ;)

Offline sanity's dead

Lizaki - niestandardowy killer
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 12, 2004, 07:29:08 pm »
no wiadomo wiadomo :). Biegający skink to nie to co jaguary lubią najbardziej.
oniec

Użytkownik #3000 :D

 

anything