Autor Wątek: Blade :wampire hunter  (Przeczytany 10920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grifter

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:29:07 pm »
Kane:I to zawsze jesteś ty :D

No niestety :) dużo znajomych mi mówi, że ja jestem lekko pomerdany  :shock: A to, że oglądam dziwne filmy, a to czytam komiksy (jak taki stary koń może czytać te bzdury?), a to, że mam ajkieś dzecinne konsole w domku i inne takie...

Ale na pochybel im wszystkim :D Ja po prostu lubię być dziwny i dobrze się z tym czyję...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline Abito_Galou

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 18, 2003, 04:58:39 pm »
wiem wszytko o Blade'e  8)
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Anonymous

  • Gość
Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 20, 2003, 03:32:44 am »
wlasnie obejrzalem w tv Blade I i stwierdzam ze II to tylko nedzne popluczyny po tym swietnym filmie (I byl zadżebisty w duzej mierze dzieki Stephenowi Dorffowi, ktorego podziwiam od czasow SFW)

Offline dnaoro

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 25, 2003, 07:30:00 pm »
ja widzialem blade II, niespodziwajac sie niczxego innego jak akcji, krwi i klimatu. i oczywiscie nie zawiodlem sie. zajebiste niektore sceny walki (jak blade strzela do wampirow w kanalach - mistrzostwo).
ogolnie jako film sredni, ale rozrywka - pierwsza klasa!!
komiksow ocenial nie bede, bo wszystkie ktore czytalem (tzn polskie) maja zwiazek z filmami - czyli nie sa oryg historia blade'a (jezewli sie robi filmy z komiksow to sie bierze nowy scenariusz, a jak komiks z filmu - to sie odwzorowuje i wychodzi tandetnie, co sie nie tyczy tego mega marvela - 'prologu').

Offline The2nd

Blade :wampire hunter
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 01, 2003, 12:51:46 pm »
BLADE -fajna siekana w sam raz na nudne wieczory.BLADE 2 -kto powiedział że squel zawsze jest gorszy???? :death: Ogólnie filmy mi sie podobały.Efekty 1 klasa.
I would die a thousand deaths before I let you harm another."