trawa

Autor Wątek: Glinno  (Przeczytany 18606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Glinno
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 30, 2004, 04:07:12 pm »
Cytat: "Fat Rabbit"
  Uwazam ze to dobry komiks, nie zaluje wydanych pieniedzy, ale do zgodnych jekow orgazmu sie nie przylacze, bo ejakulat wole oszczedzac na inne okazje;)


zeby tradycji stalo sie zadosc:
jakich kurna jekow? :roll:
jeczec to mozna nad "Foligatto" a tu mamy po prostu ladny komiks :roll:

Anonymous

  • Gość
Glinno
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 30, 2004, 04:10:18 pm »
Cytat: "turucorp"
Cytat: "Fat Rabbit"
  Uwazam ze to dobry komiks, nie zaluje wydanych pieniedzy, ale do zgodnych jekow orgazmu sie nie przylacze, bo ejakulat wole oszczedzac na inne okazje;)


zeby tradycji stalo sie zadosc:
jakich kurna jekow? :roll:
jeczec to mozna nad "Foligatto" a tu mamy po prostu ladny komiks :roll:


po prostu kolejny debiutant nie doczytał wątku przed debiutem i pomachał f*** :twisted:

Anonymous

  • Gość
Glinno
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 30, 2004, 09:07:46 pm »
polecam ostatni kadr na 47 stronie :giggle:

Offline Maciej

Glinno
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 04, 2004, 11:58:58 am »
gościu ładnie ziterpretował Glinno

ale coś podobnego już wcześniej Timof sugerował :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Glinno
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 04, 2004, 01:36:05 pm »
no ale co powiecie o ostatnim kadrze na 47 stronie. na prawdę nikt nic nie widzi? :o

Offline Jaszcząb

Glinno
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 04, 2004, 05:30:55 pm »
no nie mów timof, że  odczytałeś to co jest napisane na krzyżu. ja tam patrzę i nić nie widzę  :o  jeśli inni nie mają nic przeciwko to może byś zdradził o co chodzi.

Anonymous

  • Gość
Glinno
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 04, 2004, 05:55:08 pm »
Cytat: "Tenaka Kan"
no nie mów timof, że  odczytałeś to co jest napisane na krzyżu. ja tam patrzę i nić nie widzę  :o  jeśli inni nie mają nic przeciwko to może byś zdradził o co chodzi.


ludzie w tle stoją nad grobem kowala. on wylezie z tego grobu w centrum kadru, a to przecie inny grób.
i jeszcze strona 45 ostatni kadr - dlaczego głosy nie stoja razem z tłumem? to jest właśnie nasz bohater?

Offline graves

Glinno
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 04, 2004, 08:08:24 pm »
Cytat: "timof"
Cytat: "Tenaka Kan"
no nie mów timof, że  odczytałeś to co jest napisane na krzyżu. ja tam patrzę i nić nie widzę  :o  jeśli inni nie mają nic przeciwko to może byś zdradził o co chodzi.


ludzie w tle stoją nad grobem kowala. on wylezie z tego grobu w centrum kadru, a to przecie inny grób.
i jeszcze strona 45 ostatni kadr - dlaczego głosy nie stoja razem z tłumem? to jest właśnie nasz bohater?

Moim zdaniem to Oni nie STOJĄ nad grobem, tylko właśnie od niego odeszli i wracają do domu -nawet kominiarze-grabarze zostawili swoje łopaty wbite w ziemię. I dokładnie to widać na tym kadrze. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
Glinno
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 04, 2004, 08:34:46 pm »
to może to pochylenie tych ludzi to niedoskonałość warsztatu :roll:

Offline hurragan

Glinno
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 04, 2004, 10:38:56 pm »
a zastanawialiście się dlaczego Franek podpala własnie tramwaje?
dla mnie wynika to z faktu, że jako mały chłopiec zawsze marzył o życiu w mieście (a to kojarzyło mu się z tymi maszynami), matka nie troszczyła się o niego za bardzo i nie zabrala na przejażdżkę (majaczenie Zielońca). M. in. za to później żywił wobec niej ekstremalnie rózne uczucia (od miłości po nienawiśc), a podapalanie tramwaju miało być jego duchowym oczyszczeniem, odcięciem się od tego pragnienia... Zbyt był zrośnięty z Glinnem, by normalnie żyć w miescie - więc popadł w obłęd, którego kulminacyjnym punktem jest podpalenie. itd :roll:
i][size=10]"Nie martw się, jeśli czujesz się dobrze. Przejdzie ci." Boling[/size][/i]

Anonymous

  • Gość
Glinno
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 06, 2004, 05:46:58 pm »
Cytat: "Avatarae"
Praca Frąsia jest oryginalna, jakkolwiek nie jest on pierwszym twórcą, próbującym zaburzyć komiksowy schemat. Wystarczy wspomnieć Moebiusa i jego "Arzhah" Komiks, w którym nie pada ani jedno słowo i którego odbiór i interpretacja zależą tylko i wyłącznie od czytelnika. "Glinno" również stwarza takie możliwości, oferuje niezwykły klimat. Pozostaje mieć nadzieję, że autor chciał w ten sposób coś czytelnikowi przekazać i że pierwszy samodzielny album Frąsia to nie tylko sztuka dla sztuki.
Ocena: ?????

http://www.avatarae.pl/22/Komiks/komiks6.html

 :roll:

Offline turucorp

Glinno
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 06, 2004, 06:55:22 pm »
tyz zech sie zastanawiol o co chodzi z tym Moebiusem :bored:
chebo sie zapytom przy jakiej okazji albo cus :roll:

Offline pookie

Glinno
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 06, 2004, 09:53:21 pm »
Ja recki nie czytałem, ale tytuł z Moebiusem mnie zastanowił. Po tym, co timof przytoczył zaryzykowałbym hipotezę, że autor przeczytał Arzacha i bardzo chciał gdzieś o nim napisać.
 for Pookie

Anonymous

  • Gość
Glinno
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 06, 2004, 09:54:51 pm »
Cytat: "pookie"
Po tym, co timof przytoczył zaryzykowałbym hipotezę, że autor przeczytał Arzacha i bardzo chciał gdzieś o nim napisać.


autorka :giggle:

Offline Ireneusz Pietryka

Glinno
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 07, 2004, 09:36:27 am »
Mam i czytałem Glinno ( z autografem Frąsia), ale na razie tylko raz i pobieżnie, więc trochę mi zepsuliście zabawę tymi wskazówkami (wiem, wiem - nie mogłem się powstrzymać przed czytaniem :| ).
A zauważyliście, że nasycenie kolorów w komiksie jest o wiele mniejsze, niż w oryginale? (plansze w kawairni na MFK).
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".