Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Dune

<< < (2/2)

Czarnooki:

--- Cytat: "SquizzZ" ---
--- Cytuj ---Nie wiem tylko czy ten plik do zassania (187MB) to jest właśnie wersja Full CD. Jakoś nie mogę się doczytać dokładnie.
--- Koniec cytatu ---

Tak, pod linkiem jest ta wersja której szukasz... :)
Wejrzyj no oczętami swymi do tabelki w podpunkt Technical Notes, tam pisze jak byk...  :oops:
Wersja podstawowa gierki w wersji na PC zajmowała AFAIR dwie dyskietki...


Pozdrawiam.
--- Koniec cytatu ---

Witam,
Tak, tak, dokładnie dwie dyskietki 5,25 :) No właśnie nie wiedziałem, czy ten tekst odnosi się do tego wyżej :) I nie pamiętałem ile zajmowała gra na CD :) Ech... To były czasy :) Kiedyś zapłaciłem za nią 90zł !!! :) I do dziś żałuję, że sprzedałem :(
Pozdrawiam.

Gashu:
Wykorzystując temat, pozostałe komputerowe "Diuny" ktoś jeszcze pamięta?

SquizzZ:
Ja swego czasu zagrywałem się w amigową wersję Dune 2 (wersja ta poza miodnością płynącą z gry zapewniała także sporą dozę gimnastyki ruchowej związanej z przekładaniem dyskietek...). Grę przeszedłem kilkukrotnie, i za każdym razem gdy obecnie ją sobie "niechcący" odpalę, to z rozpedu kończę dopiero w 4 misji... :)

Ostatnio dorwałem wersję Dune 2000... Gra swego czasu została mocno zjechana w prasie, choć jak dla mnie to po prostu stara dobra Dune 2 z usprawnioną grafiką i sterowaniem... Jak będę miał chwilkę czasu to pewnie sobie pogram... :)

Innych gier z serii co prawda nie widziałem, ale i bez tego w piaskach Diuny można się zakochać.... :D

Gashu:
W ostatnich latach ukazały się jeszcze:
Emperor: Battle For Dune - trójwymiarowy rts, imo całkiem udany
Frank Herbert's Dune - przygodówka Cryo, osobiście nie widziałem, ale słyszałem,  że kiepska

Dr. Zoidberg:
Co do Frank Herbert's Dune, gralem w demo, gra nie zachecala, TPP z srednia grafika, cos dobrego dla konsolowcow (bez obrazy =), ale mialo jako taki zwiazek z Diuna =)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej