Autor Wątek: Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?  (Przeczytany 46811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dasst

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 13, 2003, 09:32:31 pm »
 O witam. Tak ostatnio się zastanawiałem co się z toba stało. A kupiłem coś około połowy tego co wyszło (reszta nie przypadła mi do gustu).
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline grifter

hello
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 14, 2003, 08:27:57 pm »
siema Dasst no jakoś się zagubiłem w drodze :D ale jak widać po wielu znojach i trudach odnalazłem jedynąi słuszną drogę, i jestem.
A właśnie jako nowy użytkownik tego Forum (romanum) Witam wszystkich obecnych i nieobecnych, panów i panie i wszlekie inne stworzenia  8)

grifter
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline Spajder

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 03, 2003, 04:55:56 pm »
Dzisiaj popełniłem finansowe samobójstwo:
XIII Dochodzenie
Winch POK
Kasta Metabaronów 3
i AQQ
Żegnajcie pieniążki 8)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline pookie

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 03, 2003, 05:08:31 pm »
Finansowe samobójstwo to ja popełnię na WSK. Jak mi ktoś  :wink: doradził : "Weź 50 zł na jedzenie, 100 na picie i 1000 na komiksy". Hehehe
 for Pookie

Offline Macias

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 03, 2003, 10:01:03 pm »
)duzo.moze nie tyle, co niektorzy tutaj,ale duzo.w tym roku kupowac na 100 bede:preachera,new xmen,ultimate spider & xmen,daredevila,authority,punishera,origina,wollviego,rising stars to moje pewniaki ( he,same from usa :D

Offline OSHII...

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2003, 12:28:10 pm »
Heh :!: ....przy was wszystkich to wypadam blado jak cholera:

JPF - 40 (ze tez zaczalem kupowac tego DB :?......za ta kase bylo by tyle duzo lepszych komixow :cry: ......wiecej nie kupuje serii ktore maja ponad 20 tomow)
Mandragora - 4
Post - 3
Egmont - 5
Razem:53

Offline Voytek

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 04, 2003, 12:51:49 pm »
Macias wrote:

)duzo.moze nie tyle, co niektorzy tutaj,ale duzo.w tym roku kupowac na 100 bede:preachera,new xmen,ultimate spider & xmen,daredevila,authority,punishera,origina,wollviego,rising stars to moje pewniaki ( he,same from usa





A gdzie : sandman, 100 naboi, transmetropolitan ,hellboy,planetary,incal, watchmen???

Czy ta ilosc tytulow lekko nie przeraza?A trzeba sie liczyc jeszcze z jakimis niespodziankami ktore nas nagle zaskocza .
ex, Drugs & CS!

Offline Kurczaczek

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 04, 2003, 02:24:44 pm »
To bedzie ciezki rok, ale ja mam juz sposob na kasa na komiksy. Wystawie nerke na allegro!!! :D
...

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 04, 2003, 05:36:31 pm »
Ja kupuje malo komiksow, w zeszlym roku nabylem moze kilkanascie. Oczywiscie glowny powod to brak nadwyzek finansowych (alez te dzieci kosztuja...), a poza tym z racji wykonywanej pracy dostaje od czasu do czasu przesylki z wydawnictw...

Offline Macias

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 04, 2003, 05:49:08 pm »
Cytat: "Voytek"
Macias wrote:

)duzo.moze nie tyle, co niektorzy tutaj,ale duzo.w tym roku kupowac na 100 bede:preachera,new xmen,ultimate spider & xmen,daredevila,authority,punishera,origina,wollviego,rising stars to moje pewniaki ( he,same from usa





A gdzie : sandman, 100 naboi, transmetropolitan ,hellboy,planetary,incal, watchmen???

Czy ta ilosc tytulow lekko nie przeraza?A trzeba sie liczyc jeszcze z jakimis niespodziankami ktore nas nagle zaskocza .
100 kulek mam 1 tom.potem bylem glupi i w fathoma inwestowalem :cry:  ale kiedys 100n nadrobie.transa nie czytam,ani nie czytalem,wiec nie zaczynam na razie,bo z kasa krucho.hellboya podobnie.planetary?zobacze,moze.incal?nieee,raczej na pewno nie.....watchman?zalezy jak zostanie wydany i po ile.

Offline Malakai

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 04, 2003, 07:49:10 pm »
Dużo z Egmontu, prawie wszystko z Mandragory. Funmedia chyba słabo funkcjonowało w zeszłym roku, więc niewiele. Ogólnie o wiele za mało niż bym chciał, nie z powodów finansowych, ale z braku większej ilości interesujących mnie tytułów.  :(

Offline konradkonrad

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 04, 2003, 08:25:21 pm »
A ja odkryłem właśnie ze zdziewniem, że od października, a dokładniej od Łodzi, kupiłem chyba pięć komiksów polskich i dwa zagraniczne.
Dla porównania, przez wcześniejszy rok było tego w sumie ponad pięćdziesiąt sztuk...
Dziwne, bardzo dziwne...

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 05, 2003, 03:44:21 pm »
w zeszłym roku u mnie tragedia...mało, bardzo mało. mniej niż bym chciał. prawdę mówiąc(a raczej pisząc)to miałem kryzys komiksowy od początku 2000 do połowy 2002 :(
odradzam się(czynnik samogojący działa :) )
było kilka...
w tym roku za to sobie odbiję :D
na 100% kupię(zbieram już kasę :) ):ultimate xmen, new xmen, hulk/wolvie, wolverine,origin,daredevil, punisher, authority, transmet, darkness, dark angel, akira, wieczna wolność.
zastanawiam się nad(a raczej moje konto):
fury, planetary, watchmen,rising stars, amazing spider i może kilka innych
poza tym mam tyły z thorgalem, sin city.
a niektóre czytam u kuzyna np. hellboy'a, wszystkie lobo
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline ndg

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 06, 2003, 09:00:49 am »
kupilem duzo i nawet nie chce mi sie liczyc ..w kazdym badz razie przez ten rok sporo schudlem ... wystarczalo mi bowiem na chleb z maslem uheheh

Offline Man Without Future

Ile komiksów kupiliście w zeszłym roku?
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 06, 2003, 06:42:14 pm »
DUŻO  DUŻO  DUŻO ,za dużo??????  wybieram co lepsze,ale jest ciężko. Samochód bym już chyba mógł za tą kasę kupić...no może motor...stary motor...  Dzięki czytaniu empikowemu nie zbankrutowałem,ale też jadę na bułce z kefirem...
   w końcu komiksy to  ...niebanalne...  hobby
w brzuchu mi coś burczy...buuuurlp :P