Autor Wątek: Objawienia Maryjne...  (Przeczytany 4568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Objawienia Maryjne...
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2004, 09:47:49 pm »
kiedys u mojej babci pojawila sie maryja na szybie , dzieci to zobaczyly i rozpoczeky sie pielgrzymki, ale moj ojciec jako ze tam mieszkalismy , przeganial ludzi jak mogl i twierdzil ze to bzdury i wyobraznia ludzi .  Wiecie co, ja nie jestem jakis wierzacy czy cos , ale jak zobaczylem ten wizerunek , przypomnial mi sie obraz Matki Boskiej trzymajacej dzieciatko , to naprawde tak wygladalo . Moja uwage zwrocil fakt , ze wlasnie ten dom byl jakis szczesliwy , nie wiem jak to okreslic , po prostu wielu tragedii udalo sie w nim uniknac , tak jakby ktos nad nim czuwal . Pamietam ,z e bedac dzieckiem  bylem swiadkiem dziwnej sytuacji , ujrzalem dziwna postac w bialeju szacie , a moja babcia zaczela krzyczec , ze cos dziwnego dzieje ieze zwierzetami , ja naprawde to pzrezylem. Login naprawde czasami dzija sie na swicie dziwne rzeczy , ktorych rozum nie potrafi wyjasnic , jak w tym wierszu Mickiewicza  Romantycznosc , nie patrz na wszystko szkielkiem medrca , ale czasami spojrz na ten swiat z perspektywy serca i uwierz ,z enaprawde ten swiat kryje w sobie tajemnice, ktorych rozum nie jest w stanie pojac
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Cagliostro

Objawienia Maryjne...
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2004, 09:24:49 am »
Cytuj
naprawde czasami dzija sie na swicie dziwne rzeczy , ktorych rozum nie potrafi wyjasnic , jak w tym wierszu Mickiewicza Romantycznosc , nie patrz na wszystko szkielkiem medrca , ale czasami spojrz na ten swiat z perspektywy serca i uwierz ,z enaprawde ten swiat kryje w sobie tajemnice, ktorych rozum nie jest w stanie pojac


eee tam! rozumowi bluźni! duby smalone! na stos!  ;)

Offline Puchiko0007

Objawienia Maryjne...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 15, 2004, 06:58:04 pm »
kazde zjawisko da sie racjonalnie wyjasnic. a co do tych zaciekow przypominajacych Maryje - ludzie sa w stanie wmowic sobie praktycznie wszystko...

Offline tst72

Objawienia Maryjne...
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 12, 2004, 07:59:43 pm »
Miasto - Garabandal.
Wmówcie sobie, że macie ośle uszy. Urosną Wam?
tara zasada filozoficzna mówi, że "przeciwko faktom argumenty nic nie znaczą."  Można posługiwać się żelaznymi dowodami i argumentami logicznie nie do podważenia, a mimo to nikogo nie przekonać.

 

anything