trawa

Autor Wątek: Trzask Prask  (Przeczytany 17446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Trzask Prask
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 24, 2004, 06:50:23 am »
Cytat: "turucorp"
skoro byla, to tym bardziej zarzuty M.Wiśniewskiego sa niepowazne

a może pan Kurc przypadkowo wysłał egzemplarz nie do właściwego M. Wiśniewskiego, tylko tego drugiego. Wtedy adnotacje "ja tego nie rysowałem" byłyby wytłumaczone...
 :mexican:

Offline turucorp

Trzask Prask
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 24, 2004, 07:30:55 am »
Cytat: "murtaugh"

a może pan Kurc przypadkowo wysłał egzemplarz nie do właściwego M. Wiśniewskiego, tylko tego drugiego. Wtedy adnotacje "ja tego nie rysowałem" byłyby wytłumaczone...
 :mexican:

cos w tym jest panie dziejku

Offline graves

Trzask Prask
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 24, 2004, 07:31:51 am »
Ja zaczynam po mało wierzyć, że akurat tych dwóch kadrów (czy kilku więcej :roll: ) w zeszytach, które rysował nie wykonał (są zbyt ładne, jak na niego ;) ). Może był chory i jedną, czy dwie strony -machnął ktoś inny :roll:
Muszę się temu dokładniej przyjrzeć w samym zeszycie (pamiętacie może z którego numeru Podziemnego frontu są te dwa kadry :? )
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline turucorp

Trzask Prask
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 24, 2004, 07:44:56 am »
Cytat: "Bajka"

Na stronie 174 w książce „TRZASK PRASK” wykorzystano dwa kadry ze strony 21 zeszytu „Zamach” (tom 1 serii „Podziemny Front”).

Offline graves

Trzask Prask
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 24, 2004, 11:11:17 am »
Cytat: "turucorp"
Cytat: "Bajka"

Na stronie 174 w książce „TRZASK PRASK” wykorzystano dwa kadry ze strony 21 zeszytu „Zamach” (tom 1 serii „Podziemny Front”).

wiem, powinienem to sam znaleźć  :roll:
Wielkie dzięki Turu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Trzask Prask
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 24, 2004, 04:48:17 pm »
Przyjrzałem się dokładnie tym obrazkom w "Zamachu" i jedno mogę powiedzieć -żeczywiście są ładniejsze (chodzi mi o twarz kobiety) niż w reszcie zeszytu (poza jednym kadrem, kilka stron wcześniej, gdzie twarz ta wygląda tak samo).
Egzemplarz, który mam jest z wydania drugiego z 1978 roku -i kadry te wyglądają identycznie jak w Trzask Prask.
Ciekawe jak było w oryginalnym zeszycie z I wydania -jak ktoś może niech sprawdzi.
Być może, że zaszła tutaj taka sama sytuacja -jak w niektórych żbikach, w których oryginalne grafiki zaginęły i do drugiego wydania -rysunki zostały przerysowane (np Salto Śmierci).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything