Autor Wątek: Dwarfy ,niegrywalna armia?  (Przeczytany 199291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yoorak

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3240 dnia: Grudzień 15, 2005, 03:51:31 pm »
niezly zeznik to ten kolo na tronie.

w sumie teraz potestujemy ststystyke,
kolo jest trafiany na 4+ i przebijany na 4+ dotego ma sv (jak ma) w najgorszym wypadku na 3+ :)

Offline Osys

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3241 dnia: Grudzień 28, 2005, 04:43:56 pm »
hej bracia Krasnoludy ,jak to się mawia że najlepszym sprawdzianem dla krasnoluda jest walka ,i tak się złozyło że przyjdzie mi walczyć z ogrami po raz pierwszy (na 3000p)(to nie jest moja pierwsza bitwa)
powiedzcie co mnie się opłace a co nie ,i czego mogę się po ograch spodziewać
gram jeszcze starymi krasnoludami ;)

Offline Supeł

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3242 dnia: Grudzień 28, 2005, 05:00:18 pm »
Ogry to prościzna dla krasi. Walisz katapki, ile wlezie, sleyerzy tez sie spisuja na nich niezle i sporo piechoty. Wazne by ich zgnebic katapkami ostro, na 3000pkt ja bym ze 4 wystawil...

Offline logan347

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3243 dnia: Grudzień 28, 2005, 05:49:07 pm »
Zobaczysz jaka proscizna z tymi Ogrami Supelku jak Cie nimi zmiazdze  :badgrin:
Vamoss Valencia !!!!!

Offline Osys

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3244 dnia: Grudzień 28, 2005, 06:20:14 pm »
a jakich wziąc bohaterów??
deamon slayer raczej odpada bo nawet jak walnie pierwszy to 2 ogrów mu odda i do piachu

Offline Supeł

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3245 dnia: Grudzień 28, 2005, 08:44:45 pm »
Wez se kowadelko, i thanow, albo ew. duzych inzynierow do balist bedom trafiac na 2+ i zadawac po 3 wondy, na ogry swietne (+unbrejkable i mozesz sobie tym zasłaniac armie nawet :D), i oczywiscie klopki, ile wlezie, wszystko to zaslon klockami, wez se tez minerow do szrzowania z tylu, mozna i gyrosa do spowalniania ( by nie mogli maszerowac) i napierdzielac w nich spiokojnie. Jak gosc nie wystawi masy gnoblarow to pojdzie jak po masle  ;)  pozdro

Offline zmork

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3246 dnia: Grudzień 28, 2005, 09:17:51 pm »
po pierwsze drogi Supelku czytaj ze zrozumieniem ;)
po drugie nie katapulty się spisza ale organki, kusznicy, moze bolty, thundererzy reszta wedle uznaniz bo trza czymś przyjać co dojdzie :)

Offline sAddamiec

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3247 dnia: Grudzień 28, 2005, 10:32:21 pm »
Co maja organki do katapek, skoro mozna wziac jedne i drugie 8)
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline Supeł

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3248 dnia: Grudzień 28, 2005, 11:51:45 pm »
Cytat: "zmork"
po pierwsze drogi Supelku czytaj ze zrozumieniem ;)
po drugie nie katapulty się spisza ale organki, kusznicy, moze bolty, thundererzy reszta wedle uznaniz bo trza czymś przyjać co dojdzie :)


Myslisz ze organki beda lepsze niz katapki??? Katapka ma d6W i wali plackiem. Z organki wyjdzie Ci ze 6 hitow srednio czyli zabijesz 1 ogra moze, a 2 na farcie (przy 8 - 10 hitach) . A z katapki mozesz zabic tez 1 a nawet ze 4 na farcie. Oj nie ma sie co klucic z reszta, ja bym jechał na katapkach i tyle...

Offline DaBossa

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3249 dnia: Grudzień 29, 2005, 09:49:01 pm »
jak wejdzie Ci 6 hitów z organek to raniąc na 3+ powinieneś 4 z nich ściągnąć. Dla mnie (gram orkami) organy są przeklęństwem- strasznie nie lubie iść pod ich lufy-zwłaszcza jak są dwa

Offline logan347

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3250 dnia: Grudzień 29, 2005, 10:18:22 pm »
Zadac 4 woundy a nie zabic 4 ogry
Vamoss Valencia !!!!!

Offline Supeł

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3251 dnia: Grudzień 30, 2005, 02:42:19 pm »
Widzisz Wincu, tylko Ty zrozumiałeś. Ale niech sobie chłopcy grają jak chcą, niech myślą co chcą, zamiast słuchać długobrodych, jak jest u krasnali w zwyczaju, to jeszcze się z nimi kłucą...  ;) (to oczywiście żart, nie obrażajcie się chłopcy  ;) )

Offline Muzyk_Gruby

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3252 dnia: Styczeń 16, 2006, 09:21:40 pm »
Szanowni długobrodzi, pozwolę sobie na odrobinkę spamu i zapytam czy ktoś już posiadł pliczek do AB..... :roll: ??
UPIĘ 6ED LONGBEARDÓW

We are all sons of Grungni!!
May the bless of Valaya be with us my small friends!!

Offline zmork

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3253 dnia: Styczeń 16, 2006, 09:46:29 pm »
nie ma średniej z rzutu na organki skąd to wzieliscie ??
zreszta nieważne ja uwazam ze organki z nowym zasiegiem i zdolnoscia przezutu są mocne - jak mi 7dmiu woriorów spalilo to wiedzialem ze trza to dorwać paskudztwo:P a katapulta jest dobra ale glownie na piechote o malych podstawkach

Offline Bachmat

Dwarfy ,niegrywalna armia?
« Odpowiedź #3254 dnia: Styczeń 16, 2006, 10:53:47 pm »
Cytat: "zmork"
katapulta jest dobra ale glownie na piechote o malych podstawkach


No nie wiem czy glownie... Faktycznie - dla takich jest mordercza. Ale rownie skuteczna jest na monstery (D6 woundow) i rydwany (S8 ). Wymaga to oczywiscie wiekszej wprawy i dokladnego celowania, ale z przerzutem scattera i mozliwoscia przerzutu artylerki od mgr inz. jest to znakomita machina :D

A Organki potrafia byc mordercze, ale sa duzo bardziej wybuchowe, niestety :?  :(
Nieporuszony niczym góra, niepowstrzymany niczym ogień, spokojny niczym las, zwinny niczym wiatr. Na niebie i na ziemi tylko mnie należy się podziw."

- Motto na sztandarze Takeda Shingen

 

anything