Autor Wątek: Dobre rady dla wydawcow :)  (Przeczytany 16005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:49:49 pm »
Cytat: "dasst"
 Rozumiem, ale ilu nas jest (aktywnych użytkowników)? Czy naprawdę myślicie, że taka garstak zdoła zmusić wydawców choćby do podłubania w nosie?


zgadzam sie, że garstka może niewiele

tylko gdyby udało się wypracować list otwarty, który poparłyby takie serwisy jak W, SK, G - to już inna bajka (tylko do tego przydałoby się JEDNO FORUM) - i gdyby ów list otwarty opublikowano w branżowych magazynach - to dłubanie w nosie byłoby nietaktem olewczym
opyright by mykupyku

Offline dasst

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:54:51 pm »
 To jest myśl... Ułóżmy list, powysyłajmy do gazet... No tylko, że najpopularniejsza gazeta "Świat Komiksu" raczej nie wchodzi w grę...
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 10, 2003, 07:17:19 pm »
Krótko i na temat:

1. Lista propozycji komiksów do wydania zebrana na Forum została przesłana do większości wydawców za co otrzymałem (otrzymaliście) podziękowania.

2. Zaprosiłem wczoraj mailowo do pojawienia się na naszym Forum : Post, Mandragorę, Twój Komiks i kogoś jeszcze ale teraz nie pamiętam :-) Pierwszy odpisał już Post : "Dzięki za zaproszenie na forum. Napewno z niego skorzystam." czyli spodziewajcie się.

3. Przygotujcie list o którym dyskutujecie a ja już się postaram przekazać go zaprzyjaźnionym z Gildią Komiksu magazynom do zamieszczenia.

Pozdrawiam
CD Jack
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline pookie

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 10, 2003, 07:25:44 pm »
Wysłałem Mandragorze link do tematu o Transmecie, już jakiś czas temu. Pewnie zaglądają. W ogóle za podejście do klienta muszę Ich pochwalić. Na maile odpisują zawsze, a taki Egmont sporadycznie.
 for Pookie

Offline Cujo

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 10, 2003, 07:27:52 pm »
Oto czlowiek czynu!
A do Egmontu dales zaproszenie szefie? Nie to, ze spodziewam sie, ze przybeda lub odpowiedza, ale pytam bo nie widze ich w twoim spisie.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Macias

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 10, 2003, 10:52:37 pm »
czy ja wiem, mi tam egmont odpisywal zawsze regularnie...a mandragora niech sobie uaktualni www..

Offline Kurczaczek

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 11, 2003, 01:55:19 am »
Egmont siucks jesli chodzi o odpowiedzi- zarowno sam ich fakt, jak i sposob jesli juz sie ktos tam wysilil i odpisal.
...

Offline Błendny Komboj

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 11, 2003, 01:48:59 pm »
Egmont nigdy nie odpisuje na maile krytyczne. Jeśli w mailu napiszemy zarówno pochwałę, jak i słowa krytyki (np. pytania dotyczące Kreczmara, który jest chyba dla nich tematem tabu), to należy wątpić, że odpiszą. W listach do Egmontu trzeba być bardzo subtelnym, nie ganić ich zanadto, bo mogą się obrazić i nie odpowiadać wcale :? .

Co do Postu, to nie dziwię się, że zgodzili się rozmawiać z nami na forum: nic im nie można zarzucić, poza tym że wydają mało komiksów i czasem zawalają terminy. Mam też wrażenie, że cały czas są na etapie testowania rynku, że boją się wprowadzania większej ilości tytułów. Dlatego kontakt z czytelnikami będzie dla nich cenny; może bowiem się przyczynić do określenia ich polityki wydawniczej (zwłaszcza gdy przekonają się, że ambitne pozycje w których celują leżą na sercu miłośnikom komiksu).
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Kurczaczek

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 11, 2003, 04:17:46 pm »
Cytat: "Macias"
czy ja wiem, mi tam egmont odpisywal zawsze regularnie...a mandragora niech sobie uaktualni www..


Mandragora sobie uaktualnila www i jest zle na styczen tylko Fathom#3 i Origin#3, a na luty Origin#4...

Zniknely gdzies znane z Wraka zapowiedzi nowych 100naboi   :cry:  i Hitmana  :(
...

Offline Kurczaczek

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 13, 2003, 11:36:23 pm »
I co jak tam z tymi zaproszeniami na forum- odpowiedzial ktos jeszcze?

I co z ta lista zyczen do wydawcow? MIalo sie cos wyjasnic?!
...

Offline Cujo

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 13, 2003, 11:52:31 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
I co jak tam z tymi zaproszeniami na forum- odpowiedzial ktos jeszcze?

I co z ta lista zyczen do wydawcow? MIalo sie cos wyjasnic?!

Spojrz kilka postow wyzej na mesydż szefa.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kurczaczek

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 14, 2003, 11:08:52 am »
O! Lista przekazana- spox.

A cos wiadomo z tym jak sie do naszego zaproszenia stosunkuje Egmont i Mandragora? No i Motopol kurna!
...

Offline Spajder

Dobre rady dla wydawcow :)
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 02, 2003, 05:44:15 pm »
Bądźcie konsekwentni nie tylko q*** w Warszawie.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

 

anything