Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 567210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Bleach
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 10, 2007, 09:25:38 pm »
według mnie nie jest podobny do tego z anime :P i czemu w tytule aukcji jest Naruto napisane ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Se've'ln

Bleach
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 12, 2007, 08:21:28 pm »
Podobny. Ale właśnie, dlaczego naruto w tytule? Może chciał się zareklamować...? Nie wiadomo. Kto wie co się dzieje w jego głowie... A co do bountych( nie wiem jak się to pisze), to przypominają mi wampiry. Ale jestem pewna, że ta część Bleach jest o wiele gorsza od wcześniejszych odcinków i w Soul Socjety i w realu, w świecie Ichigo. Jest to po prostu niższy poziom. Tyle mam do powiedzenia. :o

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 12, 2007, 08:27:47 pm »
Ostatnie odcinki bardzo mi się podobają, zwłaszcza 147, na prawdę dawno akcja bleach nie ruszyła mnie tak jak w tym odcinku. Menos Forest ech.. już sie nie mogę doczekać 148 epizodu.

Offline Kainti

Bleach
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 12, 2007, 09:52:04 pm »
Bleach bylby jak dla mnie naprawde dobry jakby:
- nie bylo fillerow (taaak, snic mozna :/). Juz nawet wole jak wrzuca cala dluga historie, jak z tymi Bounto, niz jak wstawiaja takie historie jak z tym duchem kucharza czy rodzenstwem..
- nie bylo postaci ktore staraja sie byc "elementem komediowym", bo wypadaja po prostu zalosnie (chodzby ta trojka z najnowszych odcinkow, nie wiem kogo to smieszy..)
- mial o polowe mniej odcinkow, ale bardziej bogatych w tresc.
Sposrod tasiemcowych shounenow ktore teraz ogladam to raczej ranking mam: One Piece > Naruto2 > Bleach.

A co do tej aukcji to koles prawie na pewno dodal w tytule "naruto" by aukcje lapala wyszukiwarka, jak ktos w niej naruto wpisze:P.

Offline Zeromus

Bleach
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 13, 2007, 03:32:09 pm »
Cytat: "Se've'ln"
A co do bountych( nie wiem jak się to pisze), to przypominają mi wampiry. Ale jestem pewna, że ta część Bleach jest o wiele gorsza od wcześniejszych odcinków i w Soul Socjety i w realu, w świecie Ichigo. Jest to po prostu niższy poziom. Tyle mam do powiedzenia. :o


Masz racje.Nie pamiętam kto[chyba Urahara albo Yoruichi]przyrównywali Bounty do wampirów.
Ponownie masz racje.Te odcinki są o wiele gorsze od reszty i nie tylko ja tak uważam.Na forach jak i na stronach z recenzjami można spotkać wiele podobnych opinii.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Zeromus

Bleach
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 13, 2007, 03:49:51 pm »
Cytat: "Kainti"
Bleach bylby jak dla mnie naprawde dobry jakby:
- nie bylo fillerow (taaak, snic mozna :/). Juz nawet wole jak wrzuca cala dluga historie, jak z tymi Bounto, niz jak wstawiaja takie historie jak z tym duchem kucharza czy rodzenstwem..
- nie bylo postaci ktore staraja sie byc "elementem komediowym", bo wypadaja po prostu zalosnie (chodzby ta trojka z najnowszych odcinkow, nie wiem kogo to smieszy..)
- mial o polowe mniej odcinkow, ale bardziej bogatych w tresc.


Fillery nie są rozwiązaniem idealnym i dużo z nich jest po prostu słaba[są wyjątki-mi odcinek w którym ikkaku trenował klub kendo się spodobał] ale wole wszystko od drugiej serii z Bountami.
Tu się zgodzę.Uważam  ze bleach bez Kona i jemu podobnych tylko by zyskał  a jeśli nie mogą się ich pozbyć to niech ich mniej pokazują.Czytałem komiks i powiem krótko:do owej trójki się lepiej przyzwyczaj nie znikną prędko[osobiście uważam ze Nel spośród clownów jest jedyną fajną postacią].
Z jednej strony niby racja[faktycznie niekiedy akcja wlecze się] ale z drugiej strony czemu od razu połowę?
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Nakago

Bleach
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 13, 2007, 03:54:52 pm »
Cytat: "Zeromus"
Czytałem komiks i powiem krótko:do owej trójki się lepiej przyzwyczaj nie znikną prędko[osobiście uważam ze Nel spośród clownów jest jedyną fajną postacią].

Hę? A mnie się wydawało, że w mandze ich w ogóle nie ma... Tylko Kon jest z 'pluszaków'.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Kainti

Bleach
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 13, 2007, 04:04:42 pm »
Z trojki mialem na mysli tych hollowow/arrancarow z ostatnich paru odcinkow.

A co do serii z Bounto, to moim zdaniem takie fillery sa wygodniejsze w pomijaniu ich, wiadomo ze odcinkow od x do y nie trzeba nawet sciagac, a jak robia takie fillery "w srodku" to czasami zdaza sie ze pod koniec takiego odcinka jest cos w miare istotnego, wiec trudno taki pominac :/

Offline Skrzydlaty

Bleach
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 13, 2007, 07:45:20 pm »
Cytat: "nolifesking"
Ostatnie odcinki bardzo mi się podobają, zwłaszcza 147, na prawdę dawno akcja bleach nie ruszyła mnie tak jak w tym odcinku. Menos Forest ech.. już sie nie mogę doczekać 148 epizodu.


Hehe, a to są kolejne fillery. Tego motywu w mandze nie było w ogóle.

Offline Zeromus

Bleach
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 13, 2007, 08:20:31 pm »
Cytat: "Nakago"
Cytat: "Zeromus"
Czytałem komiks i powiem krótko:do owej trójki się lepiej przyzwyczaj nie znikną prędko[osobiście uważam ze Nel spośród clownów jest jedyną fajną postacią].

Hę? A mnie się wydawało, że w mandze ich w ogóle nie ma... Tylko Kon jest z 'pluszaków'.

Odniosłem wrazenie ze mowa była o Nel i jej bandzie.A przez "clowni"rozumiem wszystkie postacie typu Kon,banda Nel,pluszaki Urahary itp.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Nakago

Bleach
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 13, 2007, 08:27:51 pm »
A, sorry, nie jestem na bieżąco. Nawet mangę odpuściłam sobie krótko po tym, jak wleźli do Hueco Mundo i rozprawiali się z pierwszą grupą hollowów.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Bleach
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 29, 2008, 07:22:25 am »
W najnowszym (307) rozdziale ujawniono wyniki najnowszej ankiety na popularność postaci:
10 - Ulquiorra  
9 - Kira Izuru  
8 - Orihime
7 - Byakuya  
6 - Hinamori Momo  
5 - Ishida  
4 - Grimmjow  
3 - Kurosaki Ichigo  
2 - Rukia  
1 - Hitsugaya  

Hitsugaya jest pierwszy? Pff... On nie powinien być nawet w pierwszej 20. Jakieś no name-y jak Hinamori czy Kira ? Już dawno o nich zapomniałem (hinamori to chyba tylko ze względu na powiązanie z hitsugayem). Orihime w pierwszej 10 ? Jej nie powinno być w pierwszej 100. Ichigo 3 ? Nawet w pierwszej 20 bym go nie zamieścił. No i przede wszystkim, Kon dopiero 40-sty. Toć to woła o pomstę do nieba ;). Gdzie Kenpachi, gdzie Yorouichi, gdzie przede wszystkim Urahara Kisuke ? Brakuje też Aizena Sousuke, Isshina Kurosakiego i Gina Ichimaru.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 29, 2008, 08:44:58 am »
Ja w pierwszej dziesiątce też bym umieścił Pustego, który jest w Ichigo, ale fakt. Powinno się tu pojawić więcej osób bardziej zwiazanych z fabułą, a nie postaci pobocznych.

Offline Se've'ln

Bleach
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:08:18 am »
Zgadzam się z Góralem. Hitsugaya może sobie być w pierwszej 20, ale nie jako numero uno. A już szczytem głupoty było zamieszczenie w 10 Hinamori, tej sieroty ruskiej.

Offline Puty

Bleach
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 07, 2008, 05:43:57 am »
Umieram @_____________________@. Co oni robią z Bleach... Znowu pseudośmieszne momenty(ta przypadłość dopadła również Arrancar encyklopedię) - gdzie się da upchane wspomnienia a każda czynność przedłużana! Studio Pierrot dokonuje niemożliwego... No i gwódź programu - w ostatniej zapowiedzi w zeszłym odcinku dali nam cynk, że pokażą walke Rukii. Otóż tak! Dali! Powtórzyli nam 3 minuty z ich walki i nie pokazali NIC nowego! Wspaniale! Ja chcę fillery zamiast tego ścierwa.
url=http://www.psxzone.opalnet.pl/silenthill/forum/index.php] [/url]www.psxzone.opalnet.pl/silenthill/
www.silenthill.rox.pl