Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 572609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2985 dnia: Grudzień 03, 2009, 12:30:28 pm »
Niechętnie to przyznaje ,bo nie lubię faceta,ale jak na razie walka z Tousenem wygląda lepiej niż z poprzednimi członkami Espady.Tu przynajmniej widać krew,determinację i zwroty akcji.Zgodzę się też z Matejem00 -maska Tousena wyglądała by idiotycznie na każdym innym ale do niego pasuje.Z drugiej strony już zaczęły się farmazony,moralizowanie i retrospekcje których się spodziewałem i których tak bardzo nie chciałem.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2986 dnia: Grudzień 03, 2009, 12:33:06 pm »
A no prawda. Ta retrospekcja jest całkiem niepotrzebna. Mogli by dać jeszcze więcej akcji, albo przeznaczyć retrospekcję dla jakiejś ciekawszej postaci.  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2987 dnia: Grudzień 03, 2009, 12:48:02 pm »
Mogę się jedynie zgodzić we wszystkich kwestiach z Panami ^^ Maska Tousena dziwna, ale jednak jemu pasuje. I także zauważyłem, że poza maską dostało mu się jakieś zbrojo podobne cuś. Czyżby to znaczyło, że to jakiś wyższy poziom maski czy co? No nic, walka też prezentuje się dobrze a ostatnia strona z zamaskowanym Tousenem i bankai Komamury wygląda świetnie. Retrospekcja rzeczywiście niezbyt potrzebna, wystarczyłoby żeby Hisagi na jednym czy dwóch panelach streścił całe jej przesłanie i byłby git, no ale i tak jest nieźle ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2988 dnia: Grudzień 03, 2009, 01:03:19 pm »
Może Aizen jakoś ulepszył proces przemiany w Vizarda i dzięki temu zyskali więcej mocy.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2989 dnia: Grudzień 03, 2009, 01:15:07 pm »
Możliwe. Warto tu zaznaczyć, że ta maska to już nie tyle maska, co bardziej jakiś hełm, bo zakrywa całą głowę. A warto tu zauważyć także to, że jedyną do tej pory taką maską była chyba ta Ichigo w wersji rogatej. To może oznaczać, że maska Tousena naprawdę jest jakaś wykoksana.

Btw, ktoś tu jeszcze kupił drugi tom Bleacha od JPFu? Czy u wszystkich jest tak, że jest odrobinę wyższy od pierwszego (z jakieś dwa/trzy milimetry) czy to mój ma jakiś dziwny defekt? ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2990 dnia: Grudzień 03, 2009, 01:30:24 pm »
Maska Shinjiego też przypomina hełm więc to raczej nie jest ta sama forma co druga maska Ichigo. I do tego Tousen nie ma dziury. Może to już nie tradycyjna maska, ale jeszcze nie taka jaką miał Ichigo.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2991 dnia: Grudzień 03, 2009, 02:03:17 pm »
Nie jestem pewien o którą z jego nowych masek mowa ale jeśli mowa o masce jaką miał Ichigo podczas walki  z Ulquiorrą to naturalnie ze różniła się od tej którą mają Vizardzi.Truskawek podczas tej walki  latał z dziurą w piersi a zatem była to postać hollowa a nie kolejna forma vizarda.Zatem maska również była hollowa a nie Vizarda. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2992 dnia: Grudzień 03, 2009, 02:08:14 pm »
Tak, napisałem przecież, że chodzi mi o tą rogatą maskę.

A maska Shinjiego nie jest hełmowata, po prostu jej część zakrywa także tył głowy, ale nie otacza jej - po bokach nie ma maski. No ale nic to, ot takie gdybanie ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2993 dnia: Grudzień 03, 2009, 02:49:55 pm »
Zgadzam się z panami, we wszystkim, choć wg mnie to nie jakaś zbroja, lecz element stroju (choć mogę się mylić). A sama maska przypomina mi te lateksowe, co to fetyszyści zakładają.  :lol: xD

BTW, mamy 200-tną stronę, jakaś imprezka z tej okazji? :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2994 dnia: Grudzień 03, 2009, 06:02:42 pm »
No tego jeszcze brakowało, żeby Tousen na stare lata zboczuchem został xD

A impreza to dobry pomysł, bo okazja bardzo zacna ^^ A żeby było w temacie, to proponuję bleachowy bal kostiumowy (ja uszyję sobie kostium tego cyklopa od Wondera, w skali 1:1 rzecz jasna xD)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2995 dnia: Grudzień 03, 2009, 07:25:21 pm »
Nareszcie bleach mi się podobał bardzo ;) i jest nareszcie to czego mi było brak czyli jak ktoś ma być mocny lub coś to czekam na ten dynamit jak moment bankaia kenseia czy owe założenie maski tousena a nie jak uwolnienie primery gdzie to wyglądało jak podrzędny arrancar .


Zawsze zapomnę obdzielić was moimi niesamowitymi odkryciami  :p. Więc dziwnie zauważyłem że ojciec ichigo ma bardzo bardzo podobny miecz/zanpoktu co ichigo. Dalej odnośnie retrospekcji była tu   taka mowa wiec drażni mnie troszkę że dają tu retrospekcje dosuc długo hisagiego a dla ulka dosyć znaczonej postaci i zagadkowej mamy nic  :neutral: :doubt:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2009, 10:33:43 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2996 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:21:54 pm »
Ja tam ufam, że jednak jakaś retrospekcja Ulquiorry będzie. Nie chce mi się wierzyć, że Tite by go tak pominął. Podejrzewam, że nasz kochany autor ma jakiś tajemny plan, żeby umieścić retrospekcje Ulqa w jakimś konkretnym miejscu. Może razem z Yammim. Ktoś już tu zresztą kiedyś tak gdybał, w końcu obaj panowie trzymali się razem więc może i w przeszłości tak było.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2997 dnia: Grudzień 04, 2009, 12:58:43 am »
To ja sugerowałem kiedyś coś takiego ale teraz w to wątpię.Kiedyś parę rzeczy wskazywało na przyjaźń,lub może raczej partnerstwo, Yammiego i Ulquiorry ale potem Yammi nazwał resztę Espady, w tym i Ulka,śmieciami.Ogólnie nie robił potem wrażenia kogoś kim kierowała by chęć zemsty. Jego obecne zachowanie przeczy trochę temu co było przedtem gdzie "planował iść pomóc Ulquiorrze jak tylko wykończy tych tutaj" i okazał emocje właśnie wtedy gdy wyczuł śmierć Ulka.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2998 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:28:42 am »
Hmm, może z powodu tego przepełniającego go po uwolnieniu gniewu stracił swoje normalne uczucia albo coś w tym stylu. A zresztą wcale nie musieli być przyjaciółmi, żeby mieć wspólne wspomnienie, wystarczy żeby dotyczyło ich obu.

A teraz teoria magicznej zagłady siedmiu krasnoludków.
A może jednak Ulquiorra jeszcze się nie skończył? Pamiętacie, jak chciał żeby Ichigo zabił go swoim mieczem, bo inaczej, jak to rzekł, to się nigdy nie skończy? Może on naprawdę może jakoś wrócić ^^'

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2999 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:34:20 am »
Może on naprawdę może jakoś wrócić ^^'
Ulek wiecznie żywy, normalnie jak Lenin :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau