Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 560212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Bleach
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 07, 2007, 03:42:03 pm »
Cytat: "Krova"
Skończ. Ja wymiękłem na 78. Steelie brnie do końca, bo chce napisać recenzję biedaczysko.

 Powinni zakończyć serię po Soul Society.

Jestem na po 87, jadę do 104. Do 62 (wyjście z SS) dałbym tak 6.7. Teraz oceniam to na 5 i możliwe, że jeszcze opadnie. Fabuła jest nudna i naciągana, zupełnie bez sensu zwalili całą sulsosajetową kompanię do prawdziwego świata bez żadnego w miarę dobrego powodu. A walki są okropne, jeszcze bardziej przegadane niż we wcześniejszych odcinkach. Do tego bardzo mocno przypominają mi pokemony - do walki używany jest fruwający kwiatek i wieloryb pływający pod ziemią.
A więc mangowiczko, oszczędź sobie mąk.

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 07, 2007, 05:05:39 pm »
To kiepsko chłopaki... ja jestem po finalu (109).. i raczej nie zapowiada się, że skończą prędko ;]
Final nudny był.. chociaż ciekawie mozna sie było dowiedzeć że:
Cytuj
przeżył jeden baunto ten co miał darku metalowego chowanca, prócz tego ichito miał problemy moralne
No ale czekam na dalszą część bo zapowiada się dość ciekawie... obym sie nie zawiódł.

Offline mangowiczka

Bleach
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 07, 2007, 05:21:48 pm »
Jak zdarzy się coś co "zachęci" mnie do dalszego oglądania to nie wymięknę tak od razu...
Chyba że kiedyś doglądnę sobie resztę, jak mnie jakoś nawiedzi ;)
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Vidoqu

Bleach
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 07, 2007, 05:24:13 pm »
Fillery się skończyły, więc spokojnie można wejść w historię pół-hollowów. :) Bleach powraca do wydarzeń z mangi, więc na pewno będzie dużo ciekawiej, niż przez ostatnie 40 odcinków.

Offline mangowiczka

Bleach
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 07, 2007, 05:39:42 pm »
W takim razie fillery były w których odcinkach??
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Vidoqu

Bleach
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 07, 2007, 05:47:15 pm »
Od epków 64 do 109

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Bleach
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 07, 2007, 06:46:01 pm »
Całość przypomina faktycznie typowe superpowersy jak Naruto, cz nawet DragonBall. Te wszechobecne starcia tytanów, co i rusz jakieś siły zła starające się zniszczyć wszechświat. W sumie po tej przygodzie z Baunto, nowy opening zapowiada dokładnie to samo, w innej oprawie. Znów jakaś organizacja z mighty bossem-liderem (pojedynkującym się rzecz jasna z Kurosakim ;) ), chcąca zmiażdżyć Sereitei i wytłuc Shinigami.

Co najdziwniejsze mimo takiej nudnej i przewidywalnej fabuły oglądam kolejne epki chyba tylko, by lepiej docenić kunszt i doskonałość Gits Stand Alone Complex i 2nd Gig. ^^
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 07, 2007, 07:55:57 pm »
Mylisz się. Nie ma sił które chcą zniszczyć świat w Bleachu.
Jedynie Holowy które porywają dusze o specjalnych włąsciwościach i dusze zagubione... oraz Baunto które chciały zniszczyć Seretei ale samo seretei bo całe ryukogai miało przetrwać ;]

Offline Vidoqu

Bleach
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 14, 2007, 08:50:58 pm »
Niedawno światło dziennie ujrzał Bleach 110, powracający do wydarzeń z mangi ( o czym zresztą pisano wyżej). Ciekaw jestem pierwszych opinii na ten temat.

Dla mnie osobiście pewien zawód. O ile do samego wątku fabularnego zastrzeżeń nie mam (mieć nie mogę, wiem co będzie dalej, ale nawet "rżnąć głupa" można jedynie wypowiadać się przychylnie), to ponownie grafika jest bolączką. Odcinek zawierał wiele scen, których w chapterach nie ujrzymy, co nie zmienia faktu, że nadal Inoue ma zniekształconą twarz i dziwny biust. Animacja Kiego jest tragiczna, postacie z odległości zdają się pokraczne. Nowy "przyjaciel" Ichigo też czasem jakiś taki pokrzywiony, zresztą jak sam Kurosaki. No i Hollowy - wyglądają beznadziejnie, podobnie jak walki z nimi. Zero szczegółów i dynamizmu w cięciach Zanpaktou, wszystko jakieś takie statczyne.

Mam nadzieje, że graficy będą lepiej przyglądać się mangowym pierwowzorom. Nam pozostaje jedynie czekać. :)

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 14, 2007, 10:18:51 pm »
Co do grafiki Bleach nigdy mi sie nie podobał ani manga anie anime :D
W dodatku najnowszy przeciwnik Ichigo jest narysowany wyjątkowo marnie ale nigdy mi nie chodziło o grafikę.
(ostatnio ogladam ponownie DNAngel tam animacje w niektórych momentach zapieraja mi dech nawet nie wiem dlaczego porpostu są swietne ;] )
Niestety nie miałem dostępu do mangi Bleach wiec nie moge porównać treści fabularnej ale wydaje się ciekawie ... półhollowy-półshinigami :D czyli walki tytanów :D
Zobacze Ciąg dalszy pierwsze wrażenie dość pozytywne (prócz tego blndynka)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Bleach
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 15, 2007, 11:03:37 am »
Znalezione :)


Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 15, 2007, 12:05:56 pm »
Hehe ta jest lepsza niż ta z znaleźionych w necie..
Body Dublerka dla Kutchiki Rukia jak mniemam?

Offline mangowiczka

Bleach
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 15, 2007, 05:51:51 pm »
BLEACH ma taką specyficzną kreskę która może odrzucać.
Ale sama manga jest kozacka ;)
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline steelie

Bleach
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:48:14 pm »
Nie mogłem się powstrzymać przed wrzuceniem tego. Oglądam 111 odcinek i co widzę?

Tak, to sam Darth Malak!

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2007, 10:38:41 pm »
HOllow który zerwał maske i zyskał moce shinigami ;p trzebabyło pokazac jego przeciwnika to dopiero było zaskoczenie :D

 

anything