trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 572622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3045 dnia: Grudzień 14, 2009, 03:02:45 pm »
rukia - ichigo - kun (pieszczotliwym miłym głosem)
To by było fajnie : D Ale jeszcze bardziej chciałbym zobaczyć reakcję Rukii, gdyby Ichigo walnął do niej "Rukia-chan" : D To byłoby mega ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3046 dnia: Grudzień 14, 2009, 03:26:07 pm »

 :eek:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam nadzieje że się mylę jeszcze chyba 11 odcinków filerowców.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 03:59:56 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3047 dnia: Grudzień 16, 2009, 07:39:40 pm »
To do końca lutego można sobie odpuścić anime  :doubt:

Offline iustus2

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3048 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:59:10 pm »
Właśnie jestem po przeglądnięciu kolejnego chaptera.... Panowie, tragedia! Tousen jest wielka latającą muchą! WTF!?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3049 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:19:24 pm »
Chowaj spoilery!
Lepsze to niż jakby był karaluchem  :D
Do tego to nie jest zwykła mucha, ale mucha z rogami
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 09:24:36 pm wysłana przez Hollow »

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3050 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:41:15 pm »
A łyżka na to - niemożliwe

sorki nie mogłem się opanować.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3051 dnia: Grudzień 17, 2009, 07:54:10 am »
ależ on brzydki :)
i kolejne zmartwychwstanie... ech...


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3052 dnia: Grudzień 17, 2009, 09:09:30 am »
Cieszmy się tym rozdziałem tak długo jak możemy, bo za tydzień ma nie być ani Naruto ani Bleach  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3053 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:32:35 am »
Mucha wygląda dziwnie, powrót Hisagiego jest głupi, kolejne uratowanie dobrego tyłka jest męczące a śmierć Tousena chyba troszkę za szybka. Chociaż wcześniej pisałem, że jak dla mnie to mogą go od razu zabić, to jak już potem zaczął tak rzeźnić, to miałem nadzieję że może jednak da radę jeszcze trochę tych dobrych okopać. A tu proszę, nawet przez jeden rozdział nie potrafił do końca swojego resurreccion utrzymać. Ależ on jest lamą, dżizas. A było tak blisko, tak blisko zabicia dobrego. Nie mam nic do Komamury, właściwie uważam że jest całkiem sympatyczny, no ale kurde no... tak blisko : /

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3054 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:41:17 am »
Rozdział nie jest całkiem zły ale:
a)kolejne zmartwychwstanie kogoś kto przyjął kilka ataków kogoś kilka razy potężniejszego a jednak znalazł siłę by wstać i walczyć,
b)kolejny bardzo potężny czarny charakter dał się łatwo zabić słabszym od siebie przeciwnikom.
Jak przewidziałem jeśli Tousen pomimo tego ze wygrywa i tak dalej się przemienia to znaczy tylko jedno.Schematy ciągle górą.
Słowa Hisagiego ze Tousen gdyby nie odzyskał wzroku i nadal polegał na pozostałych zmysłach to wyczuł by ostatni atak teoretycznie są fajne i chyba miały być,w założeniu Tite, głębokie ale autor zapomniał chyba o jednej rzeczy.Hisagi atakował przedtem Tousena od tyłu gdy ten był ślepy i ten nie wyczuł jakoś ataku.      
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3055 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:47:43 am »
Słowa Hisagiego ze Tousen gdyby nie odzyskał wzroku i nadal polegał na pozostałych zmysłach to wyczuł by ostatni atak teoretycznie są fajne i chyba miały być,w założeniu Tite, głębokie ale autor zapomniał chyba o jednej rzeczy.Hisagi atakował przedtem Tousena od tyłu gdy ten był ślepy i ten nie wyczuł jakoś ataku.      
Gdy go atakował, Tousen był już w masce. Wprawdzie nie miał jeszcze wzroku, ale na pewno był tym, czym nazwał go Hisagi, czyli "nie Tousenem" ^^ Myślę, że to można podciągnąć pod jego słowa, że Tousen, którego znał, uniknął by tych ataków ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3056 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:51:37 am »
Moim zdaniem to szukanie sensu w czymś co go nie ma  ale owszem,przy odrobinie dobrej woli której nie mam,można na to tak popatrzeć.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3057 dnia: Grudzień 17, 2009, 12:36:31 pm »
Jak pierwszy raz zobaczyłem Tousena w uwolnionej formie przypomniał mi się taki dowcip:
-Czym można zabić Człowieka-muchę?
-Człowiekiem-packą.

Szkoda, że padł tak szybko.
No cóż: one down two to go.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 12:40:59 pm wysłana przez Hollow »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3058 dnia: Grudzień 17, 2009, 01:27:13 pm »
No cóż: one down two to go.
Właściwie to trzech.Został jeszcze WonderWisse.

Po powtórnym przeczytaniu rozdziały rzucił mi się w oczy pewien detal.Tousn jako hollow ma dokładnie takie same kolce na plecach jak trzecia forma Yammiego.Może ma to jakieś głębsze znaczenie ale może Tite po prostu końcom się pomysły.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3059 dnia: Grudzień 17, 2009, 01:36:25 pm »
WonderWisse raczej się nie liczy. Jak go nie zabije Kensei to zrobi to Aizen. Tak czy tak to ma sprzes...chlapane  :D
Ale jeśli liczyć wszystkich to do kolekcji trzeba dodać Yammiego.