Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 575427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3585 dnia: Maj 27, 2010, 10:47:30 am »
Ciekawi mnie jak będzie wyglądała ta Getsuga. Pewnie o wiele silniejsza niż ta wykonywana na co dzień przez Ichigo.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3586 dnia: Maj 27, 2010, 12:07:31 pm »
Powinna, bo jeśli to zwykła to tam wiesz. ;)

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3587 dnia: Maj 27, 2010, 12:12:10 pm »
Coraz bardziej Aizen denerwuje mnie z tym swoim: "Jak mówiłem, nie pokonasz mnie" jak mówiłem bla bla bla, to się nudne już dawno temu zrobiło


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3588 dnia: Maj 27, 2010, 12:14:35 pm »
W sumie skoro robi getsugę nieuwolnionym (chyba, że jak w przypadku Ichigo jest już uwolniony przez cały czas) mieczem i bez problemu przebija się przez zbroję Aizena to na pewno jest silniejsza.

A co ma mówić? "Jestem piękny i młody, proszę nie zabijajcie mnie?".
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 12:17:45 pm wysłana przez Hollow »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3589 dnia: Maj 27, 2010, 12:55:38 pm »
W sumie skoro robi getsugę nieuwolnionym (chyba, że jak w przypadku Ichigo jest już uwolniony przez cały czas) mieczem i bez problemu przebija się przez zbroję Aizena to na pewno jest silniejsza.

Raczej nie jest jego uwolniona forma. Dlatego, że jego miecz wygląda identycznie jak ten ichigo w zwykłej formie bez schikai czy bankai.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3590 dnia: Maj 27, 2010, 01:52:20 pm »
A co ma mówić? "Jestem piękny i młody, proszę nie zabijajcie mnie?".

ma siedzieć cicho, co miał powiedzieć powiedział. Teraz niech walczy i skończy z oddawaniem inicjatywy przeciwnikom.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3591 dnia: Maj 27, 2010, 02:05:37 pm »
Mogę się tylko zgodzić z Konowałem.Aizen urasta w moich oczach do rangi najnudniejszego i najbardziej bezsensownego  badassa w historii.Mówi,mówi i mówi.Mało za to robi.Jego jedynym wkładem w bitwę Espada-Vizardzi-Shinigami było dobicie Harribel,pokonał siły aliantów (i to mu na plus) ale irracjonalnie stwierdził ze nikogo nie zabije(duży minus),jak na razie nawet nie uszkodził żadnego ze swoich nowych przeciwników ale dużo mówi o tym jaki on jest niepokonany i jacy  wszyscy są mali w jego oczach.Do tego ten kostium białego power rangersa... Nie potrafię traktować go już poważnie.
Może trochę przesadzam ale kiedyś miałem naprawdę wysokie zdanie o tej postaci i jeszcze wyższe oczekiwania względem niej w przyszłości.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Ragnarock

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3592 dnia: Maj 27, 2010, 07:08:48 pm »
Do neta wyciekły informację co za kilkanaście odcinków chce zrobić Kubo:

Pozwoliłem sobie przetłumaczyć

先頭     Decide 19

Spoiler: pokaż
  カラーでえっと皆がハロウィンの仮装してる絵でした;イチゴはフランケンa311;a367;
  Aizen jednak niespodziewanie przeżył kolejny atak Urahary, stracił jednak kawałek ręki.
Po chwili mówi, że zaplanował to wszystko i nie mają z nim szans bo tak naprawdę to on jest matką Ichigo.
 
  全然進んでませんz88;前回角生えたっていってたけど生えてなかったねごめんa310;a308;
  Urahara ze znalezionych części roweru buduje helikopter i atakuje Aizena z powietrza.
Matsumoto dalej biegnie.

  仮面の模様が変わってましたね
  Ichigo siada na kozetce i wypłakuje się Ginowi.

  首がちょっとしか斬れてないのをみたイチゴがびっくり
  Gin wzruszony opowieścią, proponuje Kurosakiemu że go zaadoptuje i kupi psa.
Ichigo nie może zdecydować czy się na to zgodzić (stąd tytuły kilkunastu ostatnich tomów)

  ヤミーz88;おいおい俺を誰だと思ってるんだa311;NOa296;ヤミー様だ
Unohana znajduje ucho i strzępy ciała Genryusaia Yamamoto, po czym zaczyna go leczyć.

  z88;z88;z88;お前が倒したウルキもノイトラもグa362;ムジョーもみんな雑魚だa374;
  Issin pokazuje swojego bankaia i odcina sobie niechcący nogę.
 
  で再度仮面をつけようとするがなぜかつけれなくなりヤミーに捕まり
  Na scene wkracza dziadek Byakuji, a po chwili umiera na zawał.
 
  フルボッコにされる寸前に
  Kensei który zapomniał że ma walczyć atakuje pośladki Aizena.
 
  ザラキケンパチちゃんとビャクヤ兄が助っ人に来た所で完ですr30;
  Zaraki Kenpachi i Byakuya, pojawiają się w FK trzymając szaszłyki z Yammiego.
Wyleczony Generał Yamamoto wstaje i zabija atakiem z trzech pięści Aizena.


Ale czy na pewno....

Na wszelki wypadek dałem w spoiler.
I.T.

« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 07:28:43 pm wysłana przez Ijon Tichy »

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3593 dnia: Maj 27, 2010, 11:00:53 pm »
Ragnarock jak to przeczytałem mało nie spadłem z krzesła stary to było mistrzowskie. To co napisałeś było prawie ta dobre jak http://www.pown.it/185 ;d
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3594 dnia: Maj 28, 2010, 08:15:01 am »
Dobre. Dziadek jest jak Chuck Norris - pod brodą kryje się trzecia pięść :-D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3595 dnia: Czerwiec 02, 2010, 01:20:33 pm »
273 odcinek dobry.Pokazano,pominiętą w mandze,walkę Yammiego z drużyną Ichigo i ,choć to filler,wygląda ona tak jak wyglądać powinna tj. Yammi nie myśli i nie planuje ale jest tak potężny ze nie są w stanie go nawet zadrapać pomimo jego  pewnych niedociągnięć ze strony logiczno-taktycznej.Widac tu pewną potęgę Espady zero której nie widać w mandze ale jak można myśleć o kimś jako o silnym jeśli jedyna walka którą kiedykolwiek wygrał nie zostaje pokazana?Druga połowa odcinka to powrót do Fake Karakury Town i walka z Harribel.Jak na razie prezentuje się to nieźle,myślałem ze będzie gorzej.Tylko jeden mały mankament:Omeada.Jak słucham monologów tego grubasa to wszystko co powiedział Aizen wydaje mi się nagle mądre i nie mam tak bynajmniej po raz pierwszy.Rozumiem ze postacie komiczne są klasyką w shonenach(choć ja tego typu postaci nigdy nie trawiłem) ale po co clown podczas decydującej bitwy?Czekamy na walki Starrka i Barragana.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3596 dnia: Czerwiec 02, 2010, 03:32:08 pm »
Omeada zawsze mnie denerwował  więc w jego przypadku nic się nie zmienia. Wszystko inne bez zarzutów.

Offline CoraX

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3597 dnia: Czerwiec 03, 2010, 10:09:23 am »
Nowy rozdział mangi niespodziewanie, pozytywnie mnie zaskoczył.
Spoiler: pokaż
Aizen przestał wreszcie gadać i jednym "ruchem" położył ostatnią trójkę obrońców. Do tego "wykluł" się, ze swojej skorupki i ruszył na SS.
Nareszcie zaczyna robić się Blech'owo.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3598 dnia: Czerwiec 03, 2010, 07:41:16 pm »
Spodziewałem się czegoś ciekawszego po tej przemianie. Do tego Ichigo mnie zawiódł. Kozaczył przed silniejszym Ulkiem i Grimmjowem, a dał się przegadać Ginowi.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3599 dnia: Czerwiec 05, 2010, 09:00:28 pm »
Podobał mi się i chapter i epe. Nie mam zastrzeżeń. Co ciekawsze managa bleacha zaczęła znowu mi się podobać.