Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 572841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3900 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:43:07 am »
Może i jest wielowątkowa tylko źle zrobiona.

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3901 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:47:46 am »
 :biggrin:
Na to czekałem. Na opinię eksperta.
 :biggrin:

A niech sobie Tite ciągnie to i 10 lat. Byleby w najbliższym roku pokazał czy Gin żyje. I co się stało z vaizardami.


Shikai, bankai kapitanów, ich przeszłość, rody, król dusz, oddział 0(przypomni ktoś gdzie się wogle zaczęła gadka o zero?), troche jednak jest wątków do pociągnięcia.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3902 dnia: Grudzień 19, 2010, 11:18:51 am »
10 lat, Bleacha...cóż zawsze warto przedłużać coś z czego trzaska się kasę, ale żeby aż tak żerować...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3903 dnia: Grudzień 19, 2010, 11:56:21 am »
Autor też człowiek. Drugiego takiego hitu może już nie narysować więc chce zarobić na emeryturę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3904 dnia: Grudzień 19, 2010, 02:57:33 pm »
(przypomni ktoś gdzie się wogle zaczęła gadka o zero?)

Był w rozdziałach o tym jak Shinji i reszta vizardów byli jeszcze kapitanami.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3905 dnia: Grudzień 27, 2010, 08:56:12 am »
Cała ta historia przypomina mi Vizardów. Najpierw Ichigo im odmówi, potem do nich wróci a oni zrobią mu trening i odzyska swoje moce... To tak w skrócie...

Z nowego rozdziału to co mi się podoba najbardziej to... Chad i jego nowa broda.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3906 dnia: Grudzień 27, 2010, 10:34:07 am »
Cóż, Chad fajnie wygląda z bródką. Ale ta rurukia, czy jak jej tam mnie rozwaliła, laska nie widzi bo nie cierpi nosić okularów a szkła wysuszają jej oczy, bo ma za duże. xD
Ciekaw jestem zatem jak ona walczy z przeciwnikami... powinna za broń mieć wielka laskę dla niewidomych. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3907 dnia: Styczeń 01, 2011, 08:36:55 pm »
Z okazji pojawienia się w kinach nowego filmu na rynku pojawiły się zawieszki związane z tym filmem.



Niestety w porównaniu z poprzednimi nie pojawiło się nic godnego uwagi ( a liczyłem na gadżety związane z Ichigo w drugiej formia Hollowa... )

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3908 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:53:01 am »
to tylko moje zrodla, czy ostatnimi czasy shonen jumpowe pozycje wychodza dosc nieregularnie?

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3909 dnia: Styczeń 12, 2011, 01:39:51 pm »
Niestety ale ostatnio ukazują się faktycznie nieregularnie.To jednak tylko przejściowe.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3910 dnia: Styczeń 12, 2011, 02:38:41 pm »
Nie dość, że rozdziały są nudne to jeszcze pojawiają się rzadko. Gorzej być nie może...

Ok. Cofam to. Nowy rozdział przegadany, ale za to wyjaśnia się co chcą od Ichigo ci kolesie i co ważniejsze dlaczego Chad ma swoją moc podobną do Hollowów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 07:12:46 am wysłana przez Hollow »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3911 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:34:40 am »
Rozdział w porównaniu do poprzednich może być.  Ciekawe z czym przyjdzie im się mierzyć skoro nie ma o tym nawet słychu.  Dziwne, że ichigo się nie pyta czy to nie nie oni zaatakowali ischide.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3912 dnia: Styczeń 13, 2011, 02:32:18 pm »
Skoro już wiadomo, że kolesie nie są shinnigami to ciekawi mnie skąd ich szef miał odznakę zastępcy shinnigami. Wdaje mi się, że od innego pół shinnigami, który pobierał ich moc. Skoro tak to znaczy, że proces jest szkodliwy i albo zabija takiego shinnigami albo zamienia ich w vizardów. Jeśli zamienia ich to ciekawe co będzie z Ichigo skoro on już jest jednym...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3913 dnia: Styczeń 13, 2011, 03:01:51 pm »
Nie wydaje się wam to dziwne, że chcą się pozbyć swoich mocy? Wystarczy ich nie używać, ale nie wiadomo po co chcą się jej pozbyć.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3914 dnia: Styczeń 13, 2011, 03:24:30 pm »
Może z powodu tej mocy nie starzeją się, albo ma jakieś skutki uboczne. Mogą też powoli zamieniać się w prawdziwe hollowy po pewnym czasie...

 

anything