trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 572773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3990 dnia: Czerwiec 18, 2011, 08:25:02 am »
Bleach: Soul Ignition: Ps3 Demo Gameplay - nowa gra na ps3 od bardzo dawna. Ostatnio bleach był aby na ps2 i psp, ale osobiście nie zbyt wygląda satysfakcjonującą.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3991 dnia: Czerwiec 19, 2011, 09:23:46 pm »
Ja nie wiem w tym bleachu ichigo ma już to połącczoną moc? Czy dopiero  będzie ją łączył. tzn to co widzieliśmy w nowym chapterze to aby fullbring czy shinigami + fullbring?

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3992 dnia: Lipiec 08, 2011, 04:55:15 am »
Saga powoli zbliża się ku końcowi, jeszcze jakiś dramatyczny finał i może będzie wielki powrót jednorękiego Yamamotora i spółki Gotei 13 (I Żelmana w wersji Prison Break?). :)

Moc głównego bossa nawet ciekawa, nie jest jakaś overpower do walki, ale taktycznie ładnie wchodzi na psychikę  :badgrin:

Pierwsza dobrze przemyślana technika Tite od... on w sumie już nie pamiętam kiedy było coś sensownego (ostatnio same domki dla lalek i gamboye, wcześniej bazuki, pistolety i latające wróżki <LOL>).


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3993 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:18:14 am »
Nie powiem bleach jest lepszy niż te poprzednie i jeszcze poprzednijsze ale nie wprawi już we mnie jakiś emocji.

Offline ashel

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3994 dnia: Lipiec 08, 2011, 10:21:32 pm »
Nie powiem bleach jest lepszy niż te poprzednie i jeszcze poprzednijsze ale nie wprawi już we mnie jakiś emocji.

Też mam takie zdanie. Teraz to już raczej zajeżdża mi tu komercją...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3995 dnia: Lipiec 10, 2011, 08:58:42 pm »
I to mocną ;/

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3996 dnia: Lipiec 10, 2011, 10:09:41 pm »
No tak, bo pierwsze chaptery były rozdawane przez autora wśród znajomych a generalnie, to wymyślił Bleach'a, żeby poprawić koleżance humor, która leżała chora w łóżku.



Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3997 dnia: Lipiec 16, 2011, 08:40:24 am »
To ma sens ;)

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3998 dnia: Sierpień 05, 2011, 12:33:18 pm »
SZYNYGAMI :OOOOOOOOOOOOO

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #3999 dnia: Sierpień 05, 2011, 05:22:48 pm »
Ichigo is bek! Co ciekawe jego nóż rzeźnicki deczko się zmienił.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4000 dnia: Sierpień 05, 2011, 05:56:14 pm »
No bo Tite z deczka zapomniał już jak on wyglądał, ale spoko, od przyszłego chapta ma być taki sam, ponoć Tite odnalazł stare szkice. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4001 dnia: Sierpień 06, 2011, 07:15:45 am »
Nie powiem ale znacznie przyjemniej ogląda się niż kiedyś(walki z trójką espady i aizen). Bleach dla mnie stał się ciekawy, ale to nie to co kiedyś.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... Wbijając w niego miecz zabrał mu ten jego fullbting?

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4002 dnia: Sierpień 06, 2011, 10:48:50 am »
Z tego co zrozumiałem, to nie tyle chyba fullbring, co jego moc... po raz kolejny. Ale jak widać Truskawka ma niewyczerpalne pokłady energii duchowej i wystarczy nadziać go na kolejny miecz, by tą energie uwolnił.
Zakładam, że jakby tą energię przerobić na prąd, to skończyły by się światowe problemy z energią elektryczną.

Już widzę jak Ichigo biega w wielkim kołowrotku jak chomik, z podłączonymi elektrodami. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4003 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:38:55 am »
Znając życie to nie nadziali go na pierwszą lepszą kosę. Pewnie to jakiś wynalazek Urahary, który miał przywrócić mu moce Shinnigami, albo tatusiek oddał mu swoją moc...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #4004 dnia: Sierpień 06, 2011, 12:54:56 pm »
Albo jakieś kidou , które właśnie przed chwilą wymyślił urahara. :) Powiedzmy, że to w miarę logiczne przywrócenie mocy.