trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 560206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 16, 2007, 11:17:04 am »
To jest największy problem z fillerami. Nic nie wnoszą do fabuły, a bo tego bezsensownie sie ciągną. Ja już nie mogę się doczekać aż znowu będą odcinki związane z mangą.

Offline Skrzydlaty

Bleach
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 17, 2007, 08:01:42 pm »
A mi się zdawało, że dopiero co się skończyły jakieś fillery z tymi wampirami, czy coś. Huh.

Absolut Bankai.  :shock:

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 28, 2007, 07:36:03 am »
Te fillery się skończyły, ale zaczęły się nowe. Zaczęły się kilka odcinków po tym jak Ichigo pokonał pustego w nim. I jak narazie trwają do teraz. :(

Offline nolifesking

Bleach
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 28, 2007, 09:47:15 am »
Etam
Civil war at Hueqo Modo to nawet ciekawe fillery :D
Niech no wreszcie sie pojawi Ichigo bo mam juz dość ogladania Hitsugaya i Matsumoto.

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 28, 2007, 04:40:18 pm »
Ciekawe fillery można policzyc na pelcach jednej ręki. Ja nie mogę się doczekać aż powróci Ichigo i spółka wyruszą do Hueqo Modo. Oj będzie się działo. Zwłaszcza walki z espadą będą bardzo widowiskowe.

Offline Konował

Bleach
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 28, 2007, 07:35:51 pm »
Fillery są problemem dopiero w większej ilości, w naruto było ich ok 85 :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 28, 2007, 07:46:29 pm »
Czasem nawet jeden odcinek fillera może obrzydzić całe anime. Non stop dzieje sie to samo. Cos się pojawia. Zabijają cosia. Pojawia się kolejny coś. I tak dalej. A fabuła w sumie stoi w miejscu. Częściej to męczące niż ciekawe.

Offline Shalaya

Bleach
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 01, 2007, 03:12:25 pm »
A teraz Blech będzie na HYPERZE od 12.09 ;)


Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 01, 2007, 10:17:33 pm »
Na to, że Hyper puści coś ciekawego zawsze można było liczyć. Tylko szkloda, że  go nie mam  :(

Offline loku1993

Bleach
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 05, 2007, 06:26:46 pm »
Fillery się skończyły (odcinek z poprzedniego tygodnia je zakończył), szykuje się sporo walk (kilku z espady do Karakury wbiło), będzie leciał na Hyperze.. Czego więcej? no dobra poprawienia kreski i animacji (nie żeby były złe, poprostu mogą być lepsze). Już jest, albo za chwile będzie najnowszy RAW, jutro koło 2:00 DB przetłumaczy, potem po południu są napisy ;]. Wypas bo wtedy wracam ze szkoły xD. Może w końcu Ichigo pokaże nam co daje Hollow i rozwali Grimmjowa xD. Wskazuje na to np. tytuł (jedenasto sekundowa walka czy jakoś tak).
Teraz gram w Klondike: http://online.freeware.info.pl/klondike.html
P.S od chyba 141 odcinka ma być nowy opening ;].
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2016, 12:16:40 pm wysłana przez loku1993 »
url=http://wiejskie.fora.pl/][/url]

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:08:14 am »
Na twoim miejscy za dużo nie spodziewałbym się po tej walce. :badgrin:  Zresztą nie będę spojlerował. Sam zobaczysz.

Offline BOGINS

Bleach
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 07, 2007, 10:00:52 pm »
Ja już jestem po oglądnięciu tego ostatniego odcinka. Szczerze mówiąc liczyłem na to że Ichigo ostro wykończy koelsia, albo chociaż da mu nieźle popalić. Wiadomo jeszcze nie skończył treningu, ale jednak...
Powiem tak: chyba miesiac tam ćwiczył (w anime była o tym mowa?) a jedyne co umie to utrzymać ciemność w sobie przez 11 sekund, aż się boje o resztę tej bandy...
Z drugiej strony takie szybkie turbo dopakowanie było by standardem w anime, więc można się cieszyć że tym razem tego nei zrobiono. Pewnie przybędzie dzielna płaska Rukia i go uratuje :D
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline Hollow

Bleach
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 07, 2007, 10:14:07 pm »
Przyjdzie, ale ktoś inny. Przy tej osobie to Ichigo wysiada.  :evil: w mandze trening Ichigo trwał tylko kilka dni i dlatego mógł utrzymać maskę tylko przez 11 sekund. Ale muszę przyznać, że innym ten trening pomógł.  :D

Offline Sachiel

Bleach
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 15, 2007, 10:49:30 am »
Hyper mnie nie rozczarował spodziewałem, się dennych napisów i mamy je Hallow aka Demon ... Raietsu aka Energia Duchowa ... Zanpaktou aka Zabuja Dusz ... rozumiem, że to polskie napisy ale to tak jakby "nazwy" własne w bleach i poinni zostać w oryginalnej wersji taki smaczek.
P.S czy mi się zdaje czy to nie jest oryginalny japoński dubbing bo głosy jakoś nie takie mi się wydają.
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline Hunter Killer

Bleach
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 15, 2007, 11:23:52 am »
Szczerzę to spodziewałem się gorszego tłumaczenia. Fakt najlepiej jakby zostawiono oryginalne nazwy, no ale cóż, polscy tłumacze kochają tłumaczyć dosłownie wszystko. Zatem nie zdziwiło mnie kiedy zamiast Hollowa zobaczyłem demona (z dwojga złego i tak demon lepszy niż np. pustak :p ). Mimo to nie jest źle, widać że Hyper nie jest kolejnym tam TVNenem, czy innym polsatem i nie daje lektora lecz napisy (a przynajmniej ostatnio). I za to powinniśmy być im wdzięczni :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau