Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 572858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #630 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:41:43 pm »
No i w endingu są obrazki z Gaidena ^^
no i to jest dobra wiadomość będzie gaiden  ;-)....... za nie długo jakoś godzinek zabieram sie za epek 202

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #631 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:45:44 pm »
Okej, super wiadomość, ofiszjal informejszyn:

206. “The Past Chapter Begins! The Truth from 110 Years Ago”

Czyli możemy być hepi ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #632 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:47:05 pm »
Jeśli to jest na podstawie gaidenów to jestem very hepi

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #633 dnia: Styczeń 14, 2009, 06:37:33 pm »
łuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhh i dobrze..........dwa epy fillerów i znowu powrót do normalności......choć nie powiem bo ten jeden epek z fotball hollow z ciekawością obejrzę
___________________________________ ___________________________________ ___________________________________ _______________________
SUUUUUUUUGOI!!! - tak sobie myślę po epku 202. wogule tam wypas był wręcz niesamowity, genialny itd.. no i co jeszcze powiem a to że zaraki nie przestanie mnie zaskakiwać pod tym względem że rany mu nie straszne, w  momencie gdy niby majo tyle samo sił bądź zaraki widać że ciut mniej nagle odkrywa kolejno kartę swoich zdolności i znowu deklasuje przeciwnika....i co jedno jest chyba jednym z tych nie licznych który miał praktyki u dziadka
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 08:29:03 pm wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #634 dnia: Styczeń 15, 2009, 04:17:18 pm »
Poza Zarakim praktyki u dziadka mieli na pewno Kyoraku i Ukitake.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #635 dnia: Styczeń 15, 2009, 04:38:17 pm »
no tak ale widać że przydało mu się to i to bardzo myślę nawet że to co pokazał pod koniec plus te opanowanie to śmiało mógł by konkurować z uliqioro.........ale taki był jeden dziwny moment gdzie zaraki jak leje się z noitnorio w tym 202 espku i jak tylko 5 zadaje ciosy to po chwili zaraki tam koncertuje reitatsu itd, zderzają się i co? i nic z tego zarki dostał strzała więc po co się tak ładował...........

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #636 dnia: Styczeń 15, 2009, 06:50:32 pm »
Nie wiem jak było w anime bo nie oglądam ale w mandze Zaraki powiedział wprost że jeśli nadal tak pójdzie to na pewno zginie i dlatego użył swojego ostatniego asa.Noitra mówił mniej więcej to samo:że prowadzi w tej walczę jeśli chodzi o celność i siłę ciosów.Wyliczenie jest proste Noitra był zwyczajnie potężniejszy niż Zaraki trzymający miecz jedną ręką.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #637 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:09:51 pm »
No dokładnie tak samo byo w anime. Gdyby Kenpachi nie złapał miecza w dwie ręce to Nnoitra by go zaciachał na amen.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #638 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:15:05 pm »
To była jedna z najlepszych walk w tym anime. Ustępuje chyba tylko walce Ichigo vs Byakuya i Ichigo vs. Grimmjaw. A odcinków z Gaidenem aż nie mogę się bo obrazki w endingu zapowiadają się ciekawie. A sam ending taki sobie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #639 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:27:40 pm »
Zastanawiam się czy nie zacząć znów oglądać anime.Ostatnia seria filerów zaczynała się i kończyła na których epkach,pytam bo będę to wszystko pomijał.I jakby ktoś pamiętał w którym odcinku Ishida wysadził Apollo przy pomocy ''Spirit Bomb"[tam skączyłem ale nie pamiętam który to odcinek a nie chce mi się szukać]. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #640 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:50:08 pm »
164 Ishida`s Strategy, the 20-second Offense and Defense -- wydaje mi sie że to w tym go wysadził spirit bomb
190 Hueco Mundo Chapter, Restart! --- a to pierwszy epek po filerach, dużo w nim powtórek z epów przed filerowych 
zaraki Vs. 5 --- nie ma co ta walka byłe naprawdę jedno z lepszych..........

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #641 dnia: Styczeń 15, 2009, 08:00:16 pm »
Fillery z Amagaiem to epki 168-189. Od 190 leci aktualny sezon.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #642 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:11:46 pm »
Sprawdziłem.164. epizod.Zgadza się.Wychodzi że nie oglądałem ponad pół roku a jestem do tyłu [proszę nie spać ze stołków] ''całe'' 16 odcinków głównej fabuły[dwa dni oglądania,jeden jakbym się sprężył].Zaczynam sobie przypominać czemu przestałem oglądać bleacha.

Co do Zarakiego i tego o ile zwiększał on swoją siłę biorąc miecz w obie dłonie...przejrzałem stare rozdziały i dokonałem ciekawego odkrycia.Odkrycie jest fajne dla nas ale bardzo niefajne dla Shinigami biorących udział w bitwie w Karakura City.Spróbujcie zgadnąć w ilu rękach miecz trzymał Aizen gdy powalił Hitsugaye a potem Ichigo jednym uderzeniem?    
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 10:02:53 pm wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #643 dnia: Styczeń 15, 2009, 10:08:20 pm »
ale! należy też pamiętać że podczas remisowej walki ichigo vs. zaraki to ichigo miał w dwóch łapach miecz czy pełen power a zaraki w jednej więc wniosek nasuwa się sam  8). myślę że aizenowi nie śmiałą by się tak morda przy zarakim i nie próbował by zatrzymać tego jednym paluszkiem

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #644 dnia: Styczeń 15, 2009, 10:22:31 pm »
Ja myślę, że Zaraki byłby dla Aizena przeciwnikiem jak każdy inny. Zaraki jest potężny ale to przecież Aizen. Kenpachi nawet by pewnie nie zobaczył kiedy by go Aizen minął i reznął mieczem po cielsku. Bo Aizen to nie jest taki typ jak idiota Tousen, który mając przeciwnika na talerzu się z nim bawi i w końcu przegrywa chociaż może spokojnie zabić Kenpachiego jednym ciosem. Aizen pokazał jak potrafi kroić na Hinamori, Hitsugai, Renjim, Ichigo i Komamurze. Może i nie zabił żadnej z tych postaci ale na to wyjaśnienie jest proste - to Bleach xD Ale chodzi mi o to że może i nie zabiłby Kena ale napewno zrezałby go tak jak tych, których wymieniłem. Może tylko musiałby mocniej miecz chwycić. Prawda jest taka że Aizen choć póki co nie zabójczy to z pewnością wybitnie powalający.