Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 30, 2008, 06:14:50 pm »
Popieram Wilka, przez anime ni choinki nie mogłem jakoś przejść, dotarłem do 5x epka, jak Ichigo pokonał "pana niepokonanego" Bakuye (i tak daleko dotarłem), ale dalej już miałem dość. Za to z mangą jestem na bieżąco i przyznam, że o wiele lepiej mi się czyta niż ogląda.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 30, 2008, 06:50:43 pm »
Popieram Wilka, przez anime ni choinki nie mogłem jakoś przejść, dotarłem do 5x epka, jak Ichigo pokonał "pana niepokonanego" Bakuye (i tak daleko dotarłem), ale dalej już miałem dość.
No i w sumie naj ważniejsze zobaczyłeś bo potem jakby saga bantu była dobra ale bez rewelacji. A właśnie po tej walce z byakuo się kończyło już. Potem prawdziwy Bleach zaczyna się coś koło 1** gdy wkraczają Arrancarowie i tu zaczyna sie zdrowe łupanie w dobrym stylu...

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 30, 2008, 08:33:00 pm »
mi teraz najnowsze odc. najbardziej sie podobają z wszystkich...pojedynek za pojedynkiem...gdyby nie Nel to "Itsygo":P   nie dał by sobie rady z 5 espadą...a najlepsze są momenty walki    
Ishidy i Renjego vs. Syazel Aporro gdy do walki wtrąca sie peshe i ten jego gruby przyjaciel którego imienia nie pamiętam (to ten który lubi mówić "yansu" czy jakoś tak :D :D :D)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 31, 2008, 10:20:12 am »
To prawda. Teraz dopiero zaczyna się akcja na pełną skalę. A jak jeszcze wkroczą kapitanowie to już będzie totalna zadyma.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 01, 2008, 09:21:09 am »
Ależ to jest strasznie rozwleczone - dałoby się upchnąć w 8 tomów, a jest z 28 chyba już. Za to czyta się tak szybko jak porządną 4ro tomową mangę :P
A ze zdziwieniem stwierdzam, że Bleach jest miejscami strasznie krwawy i brutalny. Jak oni sobie z tym w anime poradzili?
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 09:25:31 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 01, 2008, 12:24:22 pm »
Według mnie dobrze się uporali z krwawymi elementami z tego co widziałem w mandze. Wszystko jest ładnie odwzorowane w anime

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 01, 2008, 12:28:32 pm »
Tzn. krew bryzga na lewo i prawo, jest ukazane jak w mandze, gdy gość przebija kogoś ręką, albo miażdży głowę w fontannie krwi? Jaki to ma rating?

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 01, 2008, 04:41:41 pm »
no przykładowo ichigo gdy mierzy się pierwszy raz z zarakim i ten przebija go mieczem to leci z niego jak z kranu(lezy pod party na łokciach i pod nim kałuża krwi itd). Dalej  czy np. przy potyczce z renjim w soul society gdy ten go pocina swoim zamurabim ładnie z niego leci. trochę się dziwiłem że jeszcze ma siłę wstać i wogule. Choć jak wiadomo i tak wstał przy czym wypluł z wiadro krwi i stać było go na parę desperatycznych ataków....no ale to na tmy rzecz polega ;)

Offline obik

Odp: Bleach
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 01, 2008, 05:53:33 pm »
Tzn. krew bryzga na lewo i prawo, jest ukazane jak w mandze, gdy gość przebija kogoś ręką, albo miażdży głowę w fontannie krwi?
czegos takiego z czego sobie przypominam nie bylo  :-?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 01, 2008, 05:59:43 pm »
W mandze? Jak temu espada (wielki gość z nr 10) co się na początku pojawił w towarzystwie tego emo espady przyszywali rękę, to sprawdził jej sprawność na dziewczynie co go opatrywała wbijając jej głowę w ramiona w akompaniamencie fontanny krwi. Mam screenem rzucić?

A łapkami to się przebijają dość często.

Pytam się jak sobie z takim nadmiarem dość ostro brutalnych scen poradzili w anime.

A ogólnie to strasznie nudne się zrobiło jak się wybrali do tego wymiaru gdzie espada mają swoją siedzibę. Z 60 chapterów w kółko się tłuka, a każda walka wygląda tak samo.

Offline Perek

Odp: Bleach
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 01, 2008, 06:31:41 pm »
Dokładnie tak samo jak w mandze? Tzn popękana ściana, głowę chyba miała całą i krew a'la rozbryzg atramentu wokoło.
Bez kości, mózgu, gore czy czego tam jeszcze można oczekiwać.
Tak jak w mandze - chyba prościej powiedzieć tego się nie da - długo
się nad tym animatorzy nie rozwodzili.

A tasiemiec niemożebny dopiero od tego momentu się robi. Rzygać się chce, ale na szczęście jest opcja przewijania.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 01, 2008, 10:32:14 pm »
Wilku, pod koniec tej całej wycieczki do wymiaru "hiszpańców" (tak nazywam Espade), zacznie się robić na prawdę ciekawo, a samą gonitwę w domku espady można nazwać zapychaczem.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 01, 2008, 11:08:33 pm »
Mi się bardziej podoba to co teraz jest w Hueco Mundo niż w Soul Sociaty. Jest więcej akcji. A co do krwawych elementów to nie przesadzałbym z tym, że dobrze są zrobione. Ganiają z mieczami, ciachają się, a jak do tond jedyne co ucięli to dwie kończyny (z tego jedną przyszyli, a druga odrosła dzięki magicznym spinkom do włosów).

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 02, 2008, 07:55:36 am »
Mi się bardziej podoba to co teraz jest w Hueco Mundo niż w Soul Sociaty.

SS było fajnie zrobione, potem odpuściłem sobie dalsze oglądanie ponieważ poziom diametralnie spadł. Na prawdę warto oglądać kontynuację i walki z espadą ? 

Edyta: 1k postów  8)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 02, 2008, 08:02:40 am »
Oglądaj dalej. Najlepsze dopiero się zaczyna.

 

anything