trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Bleach
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 02, 2008, 08:20:50 am »
Ja od razu zaznaczam, że nie oglądam anime (jak i Hunter) tylko czytam mangę. Manga ma tą zaletę, że można przeglądnąć dwie pierwsze strony chapteru, zorientować się kto z kim walczy, przeglądnąć środkowe strony, a potem dwie ostatnie. I nic się nie traci :)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #196 dnia: Listopad 02, 2008, 09:26:10 am »
SS było fajnie zrobione, potem odpuściłem sobie dalsze oglądanie ponieważ poziom diametralnie spadł. Na prawdę warto oglądać kontynuację i walki z espadą ? 
No ba ...pewnie że warto jak powiedział Hollow wszytko dopiero się zaczyna ;). Wszytko trzyma poziom jaki był w Soul Society. Ale ja narazie czekam na pojedynek zaraki Vs. 5 Espada

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #197 dnia: Listopad 02, 2008, 03:59:58 pm »
no właśnie ciekawe jak to będzie wyglądać...zaraki vs. 5espada...hmmm o ile dobrze pamiętam ichigo pokonał zarakiego (podczas walk w soul society) bez użycia bankai....więc niewiem jak pokona 5 espada (na mandze zatrzymałem sie jak zaraki dopiero się pojawił więc nie wiem jak to będzie wyglądać...czy wygra czy nie :P)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline obik

Odp: Bleach
« Odpowiedź #198 dnia: Listopad 02, 2008, 04:45:17 pm »
no właśnie ciekawe jak to będzie wyglądać...zaraki vs. 5espada...hmmm o ile dobrze pamiętam ichigo pokonał zarakiego (podczas walk w soul society) bez użycia bankai....więc niewiem jak pokona 5 espada (na mandze zatrzymałem sie jak zaraki dopiero się pojawił więc nie wiem jak to będzie wyglądać...czy wygra czy nie :P)
dal mu fory  :lol: :badgrin:
tez mi sie to wydaje dziwne ale taki jest bleach  ;-)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #199 dnia: Listopad 02, 2008, 05:41:55 pm »
...hmmm o ile dobrze pamiętam ichigo pokonał zarakiego (podczas walk w soul society) bez użycia bankai....więc niewiem jak pokona 5 espada
A to bardzo prosta sprawa którą rozwaliłem xD. Więc tak niby ichigo pokonał zarakiego. pomijając drobny fakt że wtedy ichigo  znaczy w tym momencie miał więcej powera niż obecnie w bankai i masce. Bo jak wiadomo użyczył mu wtedy całej swojej siły jego dobry kumpel zangestu  który był wspierany siło hollowa ale to wtedy jeszcze zangestu dominował nad hollowem. Bo jak wiemy potem hollow przejmuje kompletna kontrole i gdy próóbował przejąć kontrole nad ichigo i jeśli zauważyliście drobno rzecz to to że w tych momentach co tracił ichigo kontrole miał  więcej pary niż obecnie bankai + maska. A no i trzeba wspomnieć drobny fakt że w tej owej walce ichigo Vs. zaraki padł remis obaj padli. Także reasumując to wszytko jeśli zaraki po zdjęciu opaski miał tyle pary w łapskach co zangestu i hollow razem wzięci to znaczy że ma więcej sił niż obecnie ichigo bankai+lepsza maska(bo wiadomo też że ichigo nie posiadł jeszcze w 100% mocy swojego hollowa). Także śmiało  można powiedzieć- TAK zaraki rozwali 5 espada jak gnój po polu.
tez mi sie to wydaje dziwne ale taki jest bleach  ;-)
No ba taki jest Bleach ale w nim nic z choinki się nie urywa. Wystarczy poporstu oglądać i wszystko jasne...
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 06:22:57 pm wysłana przez Jackal »

Offline obik

Odp: Bleach
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 02, 2008, 06:50:53 pm »
Cytuj
No ba taki jest Bleach ale w nim nic z choinki się nie urywa. Wystarczy poporstu oglądać i wszystko jasne...
twierdzisz ze nie ogladam?  :badgrin:
Bleach ma w sobie pare dziur ale tak jest prawie ze we wszystkich tasiemcach wiec ujdzie  ;-)

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 02, 2008, 07:38:28 pm »
No w sumie ;) tak już jest...no ale  teraz masz już jedną mniej dziurę

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 03, 2008, 08:23:37 am »
Myślę, że jak Zaraki jak walczył z Ichigo to za bardzo podjarał się walką i nie pokazał wszystkiego na co go stać. Do tego sami widzicie w jakim stanie teraz walczył Ichigo.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 03, 2008, 06:34:26 pm »
też tak mówię ale co jak co nie można powiedzieć że zaraki ma mało sił jest cienki zresztą już o tym wcześniej pisałem.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 03, 2008, 07:10:06 pm »
chcąc nie chcąc Zaraki rządzi szczególnie jak ściganie tą opaskę na oko ^^...a tak na marginesie (sorki że temat zmieniam:P) ale czy w mandze jest jeszcze jakiś epizod jak zangetsu tłumaczy coś ichigo??? bo zawsze mi sie podobały te jego wykłady:D :D :D 
wiecie o co mi chodzi???... np. jak ćwiczył ichgo...jak ten próbował nauczyć sie bankai (ten epizod jak miał znaleźć swój prawdziwy miecz pośród tysiąca)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 03, 2008, 08:59:49 pm »
w mandze to nie wiem ale w anime to miało miejsce tylko w wypadkach:
- ichigo szuka miecza podczas odzyskania sił schinigami
-w walce z zarakim
-podczas bankai
no i gdy zdobywa moce pustego za pomocą vizardów (no ale tu już w roli zangestu jest hollow gdyż stracił przewagę ten łepek co poprzednio) 

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 04, 2008, 09:20:12 am »
w mandze to nie wiem ale w anime to miało miejsce tylko w wypadkach:
- ichigo szuka miecza podczas odzyskania sił schinigami
-w walce z zarakim
-podczas bankai
no i gdy zdobywa moce pustego za pomocą vizardów (no ale tu już w roli zangestu jest hollow gdyż stracił przewagę ten łepek co poprzednio) 

I jak na razie to wszystkie takie elementy. Może jeszcze powróci, ale się na to nie zanosi.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 04, 2008, 03:51:11 pm »
a szkoda :( zangetsu to moja ulubiona postać choć trak rzadko sie pojawia
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline nolifesking

Odp: Bleach
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 04, 2008, 07:45:25 pm »
Pojawił się przecież ostatnio? Tylko nie wiem czy w fillerach??

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 04, 2008, 07:50:14 pm »
W fillerach go nie było.