Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #300 dnia: Listopad 24, 2008, 09:37:44 pm »
kto to schinji?

Hirako Shinji. Pierwszy Vizard którego spotkał Ichigo.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #301 dnia: Listopad 24, 2008, 09:50:36 pm »
no nie powiem też bym chciał zobaczyć bankai rukii o ile będzie istniało......
aha teraz już wiem bo do imion vizardów nie miałem pamięci

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #302 dnia: Listopad 24, 2008, 10:04:47 pm »
Nie powiedziane że Rukia, o ile ma bankai, będzie miała ładna formę. Może być tak jak z bankai Ikkaku, tak niby włócznia, coś jak naginata, a jako bankai jakieś ostrza z łańcuchami. I nie chodzi mi tu o to, że są brzydkie czy coś, chodzi mi o to, że jest zupełnie co innego.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #303 dnia: Listopad 24, 2008, 10:08:37 pm »
Skoro Rukia włada lodowym mieczem, to myślę, że jej bankai byłby podobny do tego, którym włada Toshiro.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #304 dnia: Listopad 25, 2008, 01:31:02 pm »
E, ja nie wiem czy chciałbym żeby Rukia miała bankai. Bankai to coś wyjątkowego co bardzo nie wielu potrafi objawić. Spoza kapitanów już Renji i Ikkaku (nie licząc Ichigo) to zrobili więc może tyle wystarczy. Niech bankai zachowa swoją wyjątkowość. Jakby wszyscy naokoło mieli bankai to nie byłoby już takie ekscytujące.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #305 dnia: Listopad 25, 2008, 03:08:21 pm »
Jakby wszyscy naokoło mieli bankai to nie byłoby już takie ekscytujące.
to prawda w końcu to cały smaczek jak kapitan wybiega i spodziewamy się bankai które osiągnął po wielu letnich treningach.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #306 dnia: Listopad 25, 2008, 03:46:47 pm »
E, ja nie wiem czy chciałbym żeby Rukia miała bankai. Bankai to coś wyjątkowego co bardzo nie wielu potrafi objawić. Spoza kapitanów już Renji i Ikkaku (nie licząc Ichigo) to zrobili więc może tyle wystarczy. Niech bankai zachowa swoją wyjątkowość. Jakby wszyscy naokoło mieli bankai to nie byłoby już takie ekscytujące.


Czy ja wiem...za parę dziesiąt odc bleacha może sie okazać ze wszyscy maja jakieś super zdolności tylko słabsze od głównego bohatera(czyli każdy w tym przypadku bedzie miał swoje bankai:P)...mniej więcej jak w dragon ball
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #307 dnia: Listopad 25, 2008, 03:56:44 pm »
Cóż, w Bleachu wcale nie jest tak że to główny bohater musi być zawsze najsilniejszy. Jest wiele postaci mocniejszych od Ichigo. Nie wiem jak będzie później ale tak jak jest jest dobrze. I baaardzo wątpię żeby miało być tak jak piszesz o tych bankai dla każdego.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #308 dnia: Listopad 25, 2008, 09:50:21 pm »
Rukia ma uzdolnienia magiczne i to jej wystarczy. W zasadzie było powiedziane, że Rukia miała zostać honorowym porucznikiem ze względu na swoje uzdolnienie w dziedzinie Kidou, ale Byakuya załatwił z innymi kapitanami aby nie dostała awansu.

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #309 dnia: Listopad 25, 2008, 09:51:57 pm »
hmmm.... w sumie to i lepiej ponieważ w miarę fajnie to wygląda że każdy posiada limit i rzadkie są przypadki gdy ktoś wyrasta ponad "rangę" Renji chwali się swym Zabimaru jakby był kapitanem, a Ikkaku ukrywa swoje bankai przed wszystkimi. Ale zapewne Tite Kubo specjalnie "dał" im bankai żeby to oni zasiedli na miejscu Gina Tousena albo Aizena i trzymam za nich kciuki  :D :D :D :D...bo mimo iż jestem fanem DB to z tymi "mocami dla każdego" troszkę przesadzili...
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #310 dnia: Listopad 26, 2008, 01:57:35 pm »
Rukia ma uzdolnienia magiczne i to jej wystarczy.
Racja tak powinno pozostać
..bo mimo iż jestem fanem DB to z tymi "mocami dla każdego" troszkę przesadzili...
racja ale i tak fajnie się oglądało według mnie było w tym najlepiej przedstawione walki bez jakiś przerywników skakaniu czy coś po prostu ukazane w jak najlepszej efektywności.


No nie ep 196 myślałem że już jest wysokie tępo ale nie wkraczają oczekiwani kapitanowie i... miażdży elegancko wkraczają .... zaraki chyba ma zamiar zdjąć opaskę  inni mają chyba zamiar uwolnić miecze nieźle nieźle....... tylko po co zaraki tak prędko odsłania swojego asa w rękawie czyli swoje jak gdyby bankai (opaskę) skoro noitora ma do dyspozycji uwolniono formę plus jeszcze troszkę  teraz może podciągnąć ... czemu tak? czyżbynaprawdę go zaskoczył........ woątpię
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 08:38:32 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #311 dnia: Listopad 27, 2008, 12:57:12 pm »
Jackal, widzę że nie czytasz mangi. Spokojnie, walki Kena, Byaka i Mayuriego są świetne. Anime Bleacha wreszcie naprawdę nabierze rozpędu bo ostatnio troszki się dłużyło.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #312 dnia: Listopad 27, 2008, 01:13:42 pm »
Koledzy, podpowiedzcie w którym epku, było pokazane jak Ikakku okłada wszystkich na dojo (to chyba wtedy  jak pojawili się na ziemi).
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #313 dnia: Listopad 27, 2008, 01:29:20 pm »
Koledzy, podpowiedzcie w którym epku, było pokazane jak Ikakku okłada wszystkich na dojo (to chyba wtedy  jak pojawili się na ziemi).

133 odcinek

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #314 dnia: Listopad 27, 2008, 01:31:55 pm »
Jackal, widzę że nie czytasz mangi. Spokojnie, walki Kena, Byaka i Mayuriego są świetne.
nie nie czytam bo już podczas oglądania nie jest tak ciekawie... patrzyłem jedynie wyrywkowo