trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 03, 2008, 10:25:53 pm »
Kiedy Yoroichi opuściła z Uraharą Soul Sociaty Byakuy był jeszcze dzieciakiem (kapitanem 6 oddziału był wtedy jego dziadek). A kayen już wtedy go nie lubił (rozmowa Kayena i Ukitake w rozdziałach z Vizrdzmi w roli głównej) za arogancję. A po tym jak kazał innym kapitanom, aby nie zgadzali się na jej awkiians na honorowego porucznika totalnie go znienawidził za krzywdzenie Rukii. Z jego temperamentem wątpię żeby nie wyganiał Byakuyri

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 03, 2008, 11:24:50 pm »
Cóż, szczerze się przyznam że zapomniałem tej rozmowy Kaiena i Ukitake ale trzymam się i tak tego że Byak nie walczył z Kaienem i przede wszystkim nie zaatakował go Senkeiem. Mogę się założyć o paczkę najlepszych misiożelków, że ten kto posmakował Senkeia gryzie piasek. Mam tylko nadzieję że Kubo Tite to wyjaśni tak żeby nie trzeba było gdybać.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 04, 2008, 01:41:33 pm »
(kapitanem 6 oddziału był wtedy jego dziadek).
a odnośnie tego dziadka byakuyi to on zginął czy awansował do oddziału 0 ? no i ktoś coś wie może więcej na temat tego oddziału 0? i czy w do tego oddziału trafiają najsilniejsi? czy po prostu ci co się zasłużą ale nie koniecznie są mocni?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 04, 2008, 03:21:11 pm »
Co do dziadka Byaka to kiedy pokazywali jak Byakuya składał Rukii propozycję coby ta wstąpiła do Kuchikich to obok niego stał starszy pan. O ile dobrze sobie go przypominam to wyglądał chyba jakoś jak dziadek Byaka ukazany w Gaidenie. Jeśli to on to może po prostu poszedł na emeryturę xD Ustąpił miejsca zdolnemu wnuczkowi.

Co do oddziału 0 nie wiadomo nic ponadto że chroni Króla Shinigami i że jest w nim była kapitan dwunastego oddziału. Chyba nic więcej.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 04, 2008, 03:43:34 pm »
To prawda. O oddziale niewiele wiadomo. Był wspomniany tylko na 2 strony mangi i wszystko co o nim było powiedziane Dino zmieścił w jednym zdaniu.

A co do dziadka Byakuyi to wygląda ło tak :

« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2008, 06:38:55 pm wysłana przez Hollow »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 04, 2008, 04:18:09 pm »
Dokładnie a w tej scenie u Rukii był jakiś taki bardziej zgarbiony (o ile to on oczywiście). Tak więc może rzeczywiście z powodu wieku oddał miejsce Byakowi. Może nie wszyscy mają taką krzepę jak taki Yamamoto.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #336 dnia: Grudzień 04, 2008, 05:15:28 pm »
no tak jak mówicie odszedł na "emeryturkę".... ale wyglądał na mocnego

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #337 dnia: Grudzień 05, 2008, 09:20:47 am »
A w mandze wszystko wskazuje na to, że Yamamoto zacznie walczyć od następnego rozdziału  :D W końcu będzie można go zobaczyć w akcji.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 08, 2008, 08:34:19 am »
w jakiej tam akcji...jeden z najsilniejszych kapitanów kontra ktoś kto nawet nie załapał się do espady.Czy chociaż jedna osoba tu wierzy ze to będzie równa walka?Staniemy się świadkami kolejnej masakry a możliwości ,,dziadka,,[czytaj jego bankaia]tak prędko nie ujrzymy.
Co do pozostałych walk to też nie wierze by Hitsek pokonał Helibel.Jakby ktoś nie pamiętał to walczył on z yamim[nr.10] i stwierdził ze bez bankaia nic tu nie wskóra.Helibel jest co najmniej 3 a moim zdaniem nawet i druga.Urahara bez bankaia bawił się z Yamim jak z małym dzieckiem.To dowodzi ze hitsek jest jednym z słabszych kapitanów a wedle mojej oceny to może i najsłabszym.

Jeśli chodzi o walkę Stara i Kyoraku to to co ujrzeli my do tej pory należy uznać tylko za wstęp.Obydwaj walczący do tej pory bawili się,Kyoraku wprost prosi Stara by ten zaczął walczyć poważnie  a Star wytyka kapitanowi ze on robi to samo bo używa tylko jednego z dwóch mieczy:jednym słowem chwilowo nikt nie podszedł do walki poważnie choć  wszystko wskazuje ze to się teraz zmieni.

Reasumując myśle ze nie jestem jedynym który chciał by szereg walk fraccion i vice-kapitanów się skącył  i by dane nam było ujrzeć walki espady. 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 09:26:20 am wysłana przez Zeromus »
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 08, 2008, 08:55:13 am »
To nie tak, że ten stwór się nie załapał, bo jest sztucznie stworzony przez inne Arrancory. Do tego jest w miarę silny skoro pokonał w tak krótkim czasie dwóch poruczników.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #340 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:49:39 am »
Faktycznie trochę źle się wyraziłem. To ze Allon jest sztucznie stworzony wiem,swoją drogą ciekawe czy można nazwać go w ogóle arrankarem?żal mi trochę ze zostanie niedługo zabity pokonał on 4 vice kapitanów i wniósł trochę życia[śmierci?] w tą monotonną masakrę arrankarów.Ma chłopak u mnie plusa.
A tak swoją drogą to ktoś użył ostatnio słów ,,przestać kreować postacie na nieśmiertelne,, ładnie to się komponuje z ostatnim rozdziałem-Matsumoto zostaje urwane pół tułowia-pojawiają się inni  vice kapitanowie i ją ratują-Allon zaczyna tłuc innych vice-kapitanów -pojawia się Yamamoto i ratuje sytuacje.Chwilowo  nić nie wskazuje by bohaterowie bleacha przestali być nieśmiertelni ale mam nadzieje ze to się zmieni-wojna na której jedna ze stroń nie traci żołnierzy traci nie tylko na dramatyzmie ale i na realizmie.       
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #341 dnia: Grudzień 08, 2008, 06:03:47 pm »
Co do pozostałych walk to też nie wierze by Hitsek pokonał Helibel.Jakby ktoś nie pamiętał to walczył on z yamim[nr.10] i stwierdził ze bez bankaia nic tu nie wskóra.Helibel jest co najmniej 3 a moim zdaniem nawet i druga.Urahara bez bankaia bawił się z Yamim jak z małym dzieckiem.To dowodzi ze hitsek jest jednym z słabszych kapitanów a wedle mojej oceny to może i najsłabszym.
no możliwe ale ale nie pamiętam ta walka była w anime czy tylko mandze?(histej vs. yumi).no a urahara to prawda do cieniasów nie należy............

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #342 dnia: Grudzień 09, 2008, 05:33:52 am »
czy ta walka była w anime to nie pamiętam w mandze to chapter 231.

Wracając do tematu wonder wyce to w rozdziale 229  jest pokazane jak stworzono wycego.W każdym razie na jednym rysunku można zobaczyć wycego przed arrankanizacją.Jest on obwiązany jakimiś bandażami i nie widać jak wygląda ale wyraźnie widać ze ma budowę humanoida.Jeśli wierzyć wykładowi jaki hitsek zgotował ichigo to budowa ciała humanoida  jest zarezerwowana wśród menosów dla Vasto Lorde[giliany to pokraczne olbrzymy a Adjuchasy to dziwaczne bestie].Jeśli wonder wyce nie był żadnym wyjątkiem to najprawdopodobniej jest Vasto Lorde [wyjątki się zdarzają nr.9 w espadzie miał być gilian a różnił się znacznie od reszty swego rodu-choćby to ze giliany miały być głupsze od reszty menosów]     
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #343 dnia: Grudzień 10, 2008, 09:28:04 am »
Dobra wiadomość dla ludzi, którzy jeszcze nie czytali mangi: będzie od przyszłego roku wydawana przez jpf. A zła wiadomość dla tych samych ludzi jest taka, że dopiero od września (pod warunkiem, że nie będzie opóźnień).

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 10, 2008, 09:28:27 pm »
---198--- dobry ep  choć bardziej ciekawił mnie będzie następny bo chyba najdzie teraz kolej na zarakiego

 

anything