Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 25, 2008, 08:28:17 pm »
ciekawe czy te chaptery mangi oznaczone "-" będą z ekranizowane w anime? wie ktoś może coś?

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 25, 2008, 08:29:51 pm »
Pewnie będą opuszczone tak samo jak rozdziały Kakashi Gaiden w anime Naruto. Choć w sumie mogli by je dać jako fillery. Niestety to tylko pobożna życzenie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 25, 2008, 08:45:40 pm »
wbrew sobie były by naprawdę fajne epki ciekawe i dużo objaśniające

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 25, 2008, 08:54:45 pm »
to prawda, że odcinki an podstawie historii Vizardów byłyby świetna, ale z powodu, że nie są związane z głównymi bohaterami zostana najpewniej opuszczone. A mogliby przynajmniej zrobić OAV-kę

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #409 dnia: Grudzień 25, 2008, 08:58:28 pm »
Eee... ja sobie nie wyobrażam żeby twórcy anime Bleacha mogliby opuścić Gaidena. Nawet mi to nigdy przez myśl nie przeszło, jak dla mnie Gaiden to nieodłączna część Bleacha. Zresztą to jedna z najlepszych części Bleacha. Nie wiem jak tam było z tym całym Naruto ale jak nie będzie Gaidena w anime Bleach to prawdopodobnie będę się zastanawiał nad sensem jego kontynuacji i pozostaniem przy samej mandze...

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #410 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:03:37 pm »
mówisz że w schikai to wersja bojowa miecza i to prawda ale plus mają dodatkowe zdolności i nie tylko ci co znają bakkodu bo np. ichigo nie zna albo hitsugaja to i nie wygląda na magie te lodowe ataki.

Hmm, ale co takiego "Truskawet" ma ponad to, że biega w ciągłym shinkai, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć. A jeśli Ci chodzi o ta falę uderzeniową co zastosował na Słomianym Kapeluszu, to zwykły atak, nieraz już machali i na odległość coś rozwalali, ot choćby Ken, jak dla mnie to nic z "magii". A Hitsek, to zakładam, że raczej zna te pierdoły, skoro jest kapitanem, bo w akademii wszyscy się tego uczyli, ale chyba tylko Ken został kapitanem bez tego (w sumie to on nawet w szkole nie był). Po za tym Hitsek to prymus, złote dziecko, w czepku urodzony, on musi mieć coś dodatkowego.  :badgrin: :p

Co do anime, się nie wypowiadam, skończyłem oglądać na walce Ichigo z Byakuyą. Ale skoro do tej pory nie ma, to pewnie je pominą, a są to ważne czhaptery dla fabuły, wyjaśniające sporo z przeszłości.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #411 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:11:46 pm »
Co do anime, się nie wypowiadam, skończyłem oglądać na walce Ichigo z Byakuyą. Ale skoro do tej pory nie ma, to pewnie je pominą, a są to ważne czhaptery dla fabuły, wyjaśniające sporo z przeszłości.

Jakto skoro do tej pory nie ma? Gaiden chyba zaczął się kiedy po walkach kapitańskich w Hueco Mundo Ichigo nadciągał na Ulquiorrę. Więc wszystko przed nami.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #412 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:34:55 pm »
ciekawe czy te chaptery mangi oznaczone "-" będą z ekranizowane w anime? wie ktoś może coś?

Moja wypowiedź odnosiła się dokładniej do postu Jackala. Ale nieważne  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #413 dnia: Grudzień 25, 2008, 09:39:08 pm »
Hmm, ale co takiego "Truskawet" ma ponad to, że biega w ciągłym shinkai, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć. A jeśli Ci chodzi o ta falę uderzeniową co zastosował na Słomianym Kapeluszu, to zwykły atak, nieraz już machali i na odległość coś rozwalali, ot choćby Ken, jak dla mnie to nic z "magii". A Hitsek, to zakładam, że raczej zna te pierdoły, skoro jest kapitanem, bo w akademii wszyscy się tego uczyli, ale chyba tylko Ken został kapitanem bez tego (w sumie to on nawet w szkole nie był). Po za tym Hitsek to prymus, złote dziecko, w czepku urodzony, on musi mieć coś dodatkowego.  :badgrin: :p

no dobra a komamura z tymi ostrzami czy czymś? albo tosuen coś co zrobił na ichidie ? albo byakuja przecież jego schikai to rozproszony miecz na 1000 ostrzy (powiedz mi  jeszcze że to kiodu  :D to nie wiem już) dalej dziadek  w jego schikai to nawet więcej niż nie których bankai ale dobra u niego wszystko staje w płomieniach to też kiodu? :badgrin: jedyne osba do kórej miał byś racje to porucznik aizena hinamor? ta dziewczynka jej właśnie zanpoktu ma właściwości w schikai że wzmacnia czy zwiększa siłę kiodu ....potem mamy aizena u niego ta hipnoza w nim to też kiodu albo urahara przecież widać że ta tarcza i atak to specjalność jego miecza w schikai .........a nie no jeszcze jest przecież tej cycastej haineko yhy to już na pewno kiodu  ;-) albo tego z 11oddziału co ten miecz sierp w schikai i zabiera moc przeciwnikowi i posiada jeszcze jakiś atak to zapewne też wytrawne kiodu.........

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #414 dnia: Grudzień 25, 2008, 10:35:19 pm »
No przecież było mówione że są takie miecze, które bazują na kidou a są takie, które nie. Nawet Yumichika (ten z sierpem z 11) to powiedział kiedy mówił Hisagiemu, by ten nie rozpowiadał o prawdziwej właściwości jego miecza bo w jedenastym oddziale wszyscy walczą mieczami, nazwijmy to siłowymi, a ten jego bazuje na kidou. Myślę że chyba dobrze to zapamętałem...

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 26, 2008, 09:27:25 am »
no tak ale narazie to tylko jedna osoba ma taki o której wspomniałem........a co yumiichiki to tak powiedział tak ale nie przypominam sobie  aby powiedział że bazującego zdolności na kiodu ....... po prostu zaraki macha tylko mieczem to inni jeśli są z tego oddziału to też machają aby nim i nie chcą nie wiem odróżniać się czy mieli taki przykaz by nie używać zdolności miecza jak zaraki.........

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 26, 2008, 11:27:07 am »

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 26, 2008, 12:42:56 pm »
no właśnie dobrze napisane kiodu zanpoktu czyli znajomość kiodu nie jest potrzebna wystarczy miecza która się objawia użytkownikowi więc myślę że użytkownik nie musi potrafić kiodu by w pełni korzystać z katanki

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 26, 2008, 01:15:48 pm »
No nie wiem. Dajesz miecz typu kidou komuś kto w kidou jest zielony i oczekujesz, że będzie nim rzeźnił? Wiara Twa wielka jest doprawdy. To tak jakbyś dał komuć kto nie potrafi liczyć kalkulator i oczekiwał że porobi Ci zadania. Może sobie wklepywać cyferki ale wielkiego pożytku z tego nie będzie. Podobnie z tym zanpaktou. Jeśli ktoś nie potrafjący używać kidou dostanie w łapy miecz typu kidou może sobie nim pomachać ale nic większego z niego nie wyciśnie. Miecz może i jest odrębnym bytem ze swą własną osobowością ale jako katana wciąż jest narzędziem w rękach swego użytkownika. Żeby to narzędzie dobrze działało użytkownik musi się dobrze dogadać z pogromcą wewnątrz siebie. I co? Czy ktoś kto nie zna się na kidou dogada się dobrze z kidou pogromcą?
 - Hej, użyj kidou!
 - Co? Niby jak?!
Ja uważam że nie znając się na kidou z miecza typu kidou nie będzie żadnego pożytku.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 26, 2008, 01:42:10 pm »
To chyba Zangetsu twierdził, że aby uwolnić moc z miecza kidou przede wszystkim trzeba znać nazwę danego ataku.