trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 567809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #525 dnia: Styczeń 07, 2009, 01:55:06 pm »
No i bardzo fajnie że Nnoitra idzie na całość bo czas kończyć te walki a do tego jego uwolnienie to jest naprawdę coś. Santa Teresa to moje ulubione resurrección obok Pantery Grimmjowa. No oczywiście z dotychczas widzianych bo pewnie w jakiejś niedalekiej przyszłości popatrzymy na uwolnienie kogoś z pierwszej trójki a mam nadzieję, że będzie to warte czekania ^^

BTW w mandze też był ten moment kiedy Ichigo przypala się próbując wyjść z "osłony leczniczej" (nie wiedziałem jak to nazwać xD) Inoue? Nie pamiętam tego z mangi ale może było. To w każdym razie może się wiązać z tym zo mówił ostatnio Ulquiorra o Inoue.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #526 dnia: Styczeń 07, 2009, 02:09:03 pm »
Tak. Było to. Wygląda na to, że ta lecząca bariera może mieć jakieś bojowe zastosowanie, albo osoba w środku najzwyczajniej w świecie nie może się wydostać.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #527 dnia: Styczeń 07, 2009, 03:15:47 pm »
Tak ale Ichigo sam siebie spytał czy wcześniej to też tak działało. Więc albo wcześniej Ichi był nieuważny albo Inoue ma nowe umjejętności i jeśli tak to to może mieć związek z tym co mówił Ulquiorra że Inoue to już nie ta sama osoba czy coś w tym stylu.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #528 dnia: Styczeń 07, 2009, 03:30:50 pm »
A w najnowszym odcinku dalej trwa walka Kenpachiego z Nitorią. 5 espada w końcu idzie na całość i pokazuje swoją uwolnioną formę.
no właśnie będę się zabierał za ten ep....nie mogę się już do czekać  8)
___________________________________ ___________________________________ ___________________________________ ____________

201 -  "Nnoitra Releases! The Multiplying Arms" świetny naprawdę świetny ep. po za tym walka na którą czekałem i wogule, ale tak naprawdę dopiero od grimjowa i 5espada widać co znaczy uwolnienie członka espady bo tej reszty to szkoda gadać...jak było widać efekty itd  przy uwalnianiu 5 czy kena to było  świetne.........
Tak ale Ichigo sam siebie spytał czy wcześniej to też tak działało. Więc albo wcześniej Ichi był nieuważny albo Inoue ma nowe umjejętności i jeśli tak to to może mieć związek z tym co mówił Ulquiorra że Inoue to już nie ta sama osoba czy coś w tym stylu.
też tak myślę.........ale co mógł jej aizen zrobić przecież nie holofikacje więc co?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 06:04:39 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #529 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:34:51 pm »
Właściwie to pierwszy raz jest pokazane żeby ktoś dotknął tej bariery lecząsej od środka więc możliwe, że miała tą zdolność od zawsze. Albo to efekt treningu z Rukią

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #530 dnia: Styczeń 07, 2009, 09:51:14 pm »
Tak, też mi się tak zdało ale reakcja Ichigo spowodowała, że jakoś jednak nie sądzę żeby to było coś tak błahego. No ale któż to wie xD

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #531 dnia: Styczeń 07, 2009, 10:33:26 pm »
Lepsza akcja była jak wyskoczył Zaraki z tekstem "koniec leczenia, albo wyłazisz i walczysz, albo rozwalę tą bańkę w drobny mak"  :badgrin:
W sumie to rozwalił tą bańkę w drobny mak

EDIT:
mały spoiler z mangi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 11:00:56 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #532 dnia: Styczeń 08, 2009, 10:05:10 am »
O ile pamiętam to Stark zaraz po tym się pojawił ni z gruszki ni pietruszki.  :D

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #533 dnia: Styczeń 08, 2009, 10:09:28 am »
Taa zastanawiam się czy gdyby nie Stark i w ogóle to Kenpachi naprawdę zmusiłby wtedy Ichigo do walki ^^ Ichigo był już uleczony więc mogłoby być niezłe widowisko ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #534 dnia: Styczeń 08, 2009, 10:19:02 am »
Znając życie to Ichigo znowu zaczął by usiekać. Tak samo jak wtedy jak po uratowaniu Rukii poszedł do kwatery 11 oddziału i Zaraki chciał z nim walczyć.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #535 dnia: Styczeń 08, 2009, 12:47:53 pm »
Ta ale tamto w siedzibie 11 oddziału to była scena czysto komediowa. Nie wiem czy gdyby wszystko było na serio to Ichigo by sobie ot tak zwaił przez Kenem ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #536 dnia: Styczeń 08, 2009, 01:33:16 pm »
Ale teraz są we wrogim świecie gdzie wszyscy dookoła chcą im dokopać. Walka między nimi byłaby teraz szczytem głupoty. Już wyobrażam sobię miny Hollowów jakby zobaczyli, że Zaraki walczy z Ichigo. To dopiero byłoby komediowe.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #537 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:12:05 pm »
Hej, ja zdaję sobie z tego sprawę równie dobrze co i Ty ale to w końcu Ken xD Wiem, że tak naprawdę to chyba najrozsądniejsza postać w całym Bleachu ale zew walki to zew walki ^^ Zresztą ja sobie tylko gdybym, wiem że to nierealne ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #538 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:22:28 pm »
W las noches jest wiele silniejszych członków espady niż Nnoitra. To dla kena jak wesołe miasteczko. Bardziej możliwe, że podleczyłby się i pobiegłby poszukać kogoś silniejszego niż Ichigo aby go pokroić.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #539 dnia: Styczeń 08, 2009, 03:48:42 pm »
No cóż, właściwie w w Las Noches z silniejszych od Nnoitry przeciwników został tylko Ulquiorra bo Aizen i jego wesoła gromadka właśnie jakoś wtedy ruszyli na Ziemię. Ewentualnie może Wonderwice ale o nim to tam nikt nie pamięta a Ken nawet nie wie. A jeśli nawet kryje się tam ktoś jeszcze to nie wiemy o tym ani my ani bohaterowie. No chociaż bardzo jeśli nie w pełni prawdopodobne jest, że gdzieś poza Hueco Mundo ganiają jeszcze jacyś Vasto Lorde ale skoro Aizen ich nie znalazł to i Ken by nie miał łatwo.

 

anything