trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #570 dnia: Styczeń 09, 2009, 02:14:20 pm »
Ichigo też jest Vizardem ale raczej nie umiał by stworzyć następnych, ale też zgadzam się że Aizen raczej nie był Vizardem od zawsze to była tylko taka Hipoteza.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #571 dnia: Styczeń 09, 2009, 05:25:35 pm »
Co do Aizena ja obstawiam, że chce on zrobić z siebie Vizarda ale czeka na moment kiedy Hougyoku osiągnie 100% mocy.

Kyouraku i dwa bankaie... szczerze wątpię. Wydaje mi się, że te jego dwa miecze są w sumie jednością bytowo... znaczy się chodzi mi o pogromcę takiego jak staruszek Zangetsu. Myślę że w dwóch mieczach Kyoraku żyje w sumie jeden byt i razem tworzą one jedno bankai. Mam nadzieję że ktoś zroumie te wypociny xD

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #572 dnia: Styczeń 09, 2009, 06:28:01 pm »
Po raz kolejny mam nadzieje Dino ze masz racje.Jeśli shinigami mógł by mieć więcej niż jeden  bankai to doprowadziło by do chorych wyścigów znanych z DB [ssj,ssj2,ssj3,ssj4] no chyba że Kyoraku był by jedynym w swoim rodzaju wyjątkiem, co było by wyraźnie powiedziane, wtedy spoko.
Co do tego czy moc hollowa zwiększa też siłę zaklęć to jeśli tak by było to istnieje kolejny mega-killer.Porucznik kido corps Ashoda powalił jednego z kapitanów jadącego na mocy hollowa jednym zaklęciem 99 poziomu.Jeśli maska dodatkowo zwiększa siłę zaklęć to jest on teraz prawdziwą potęga.Jeśli tak jest, ale jestem pewien że nie było do tej pory mowy o związku siły zaklęć i mocy hollowa.Zresztą Ichigo i tak nie umie używać kido więc dla niego to beż żadnej różnicy.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #573 dnia: Styczeń 09, 2009, 06:50:40 pm »
Co do Hachiego to masz rację, że jeśli jego potężne już kidou wywindowałoby się w górę dzięki masce to koleś by miażdżył. Ale z tego co pamiętam hollowy nie potrafią używać kidou, które jest raczej domeną shinigami więc hollowowa maska nie powinna miec tak na chłopski rozum wpływu na poziom shinigamiowatego (xD) kidou.

Z Kyouraku również i ja przyznam Tobie rację. Jeśli on byłby takim jednym jedynym wyjątkiem z dwoma bankai to byłoby świetne. Ale tylko jeśli byłby to właśnie ten jeden jedyny.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #574 dnia: Styczeń 09, 2009, 07:04:15 pm »
Gin wydaje mi się przez cały czas piekielnie mocny i inteligentny.
tak ale bez przesady..........
Co do Hachiego to masz rację, że jeśli jego potężne już kidou wywindowałoby się w górę dzięki masce to koleś by miażdżył. Ale z tego co pamiętam hollowy nie potrafią używać kidou, które jest raczej domeną shinigami więc hollowowa maska nie powinna miec tak na chłopski rozum wpływu na poziom shinigamiowatego (xD) kidou.

Z Kyouraku również i ja przyznam Tobie rację. Jeśli on byłby takim jednym jedynym wyjątkiem z dwoma bankai to byłoby świetne. Ale tylko jeśli byłby to właśnie ten jeden jedyny.
no wtedy by były inne buty gdyby miał zwiększone moce schnigami dzięki mocy hollowa........

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #575 dnia: Styczeń 09, 2009, 08:46:05 pm »
Jeśli on byłby takim jednym jedynym wyjątkiem z dwoma bankai to byłoby świetne.
Kyouraku jak i Ukitake maja jako jedyni dual-swordy, czyli podwójne mieczyki. Mówił to sam dziadzio, ale nie wspominał nic o tym jakoby Kyou miał dwa zanpaktou. Tutaj skłaniam się do stwierdzenia Dino, to dwie katanki, ale bytowo (duchowo) to jedna broń.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #576 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:20:48 pm »
Nie chcę złorzeczyć ale połaziłem po necie i wszystko wskazuje na to, że od 204 epizodu anime będziemy mieli... teraz lepiej usiądźcie... fillery... Kto przeżył po przeczytaniu tego słowa ten jest twardy xD Nie wiem czy to ma być jeden fillerowy odcinek czy początek ich większej ilości, to się zobaczy ale jestem prawie na 100% pewny, że przynajmniej 204 będzie fillerem. Oby to był tylko jeden lub kilka epizodów a nie kolejny kloc jak Bounto i ostatnio Amagai...

Offline valentine69

Odp: Bleach
« Odpowiedź #577 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:43:09 pm »
znowu fillery...przecież niedawno pół roku trwały fillery;/...dość tego...możliwe że jednak Aizen bedzie ostatnim przeciwnikiem tylko z fillerami poczekam ze 2 lata zanim Ichigo da mu po d***.
 
A co do  dwóch mieczy to zauważcie że Ukitake ma dwa miecze dopiero po uwolnieniu a za to Kyouraku ma oba miecze 24h na dobe^^...więc to nie jest jego uwolniona forma :) a uwolnioną formą może byc taki podwójny miecz w stylu jak Nel miała tą włocznie z dwóch stron zakonczona ostrzem, czyli w przypadku Kyouraku bedzie to taki miecz z dwóch stron zakończony ostrzem:) albo jak ktoś nie wie jeszcze o co chodzi (choć w to wątpie...ale zawsze :P) to taki miecz jak miał dath Maul w gwieznych wojnach xD
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #578 dnia: Styczeń 09, 2009, 10:53:56 pm »
Ależ myśmy to zauważyli ^^ A co masz na myśli mówiąc o uwolnieniu Kyouraku? Shikai czy bankai? Bo shikai on już pokazał i żadnym dwsutronnym mieczem ono nie było a było tym. A jak na bankai to wyobrażenie dwustronnego miecza wydaje się zbyt proste jak dla mnie ^^

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #579 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:07:24 pm »
Jestem niemal pewny że Bankai Kyoraku będzie z gatunku tych bardziej zabójczych.Powód jest raczej banalny po prostu nie robi na mnie wrażenia idioty a jak zobaczył numer Starka to nie uciekł że krzykiem czyli wie że w razie czego ma mocnego asa w rękawie.Ewentualnie pozory mylą i jest samobójca lub kompletnym idiotą   ;-) .
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #580 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:18:36 pm »
Ha, też jestem pewien, że Kyouraku swoim bankai wymiecie ^^ W ogóle postawiłbym w ciemno na to że zareza wszystkich gdyby nie to, że jego przeciwnikiem jest primera Espada. I nawet nie chodzi mi o siłę numeru pierwszego ale o to, ze to jest numer pierwszy więc raczej głupio by było gdyby zginął już przy pierwszej walce. Osobiście stawiam na to, że w walce będzie remis przy czym obaj dadzą z siebie wszystko. W każdym razie obaj wydają się być super hyper mocni.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #581 dnia: Styczeń 09, 2009, 11:33:40 pm »
Kto przeżył po przeczytaniu tego słowa ten jest twardy
Przeczytałem, i nawet mnie to nie ruszyło, jestem PRO :p

dwsutronnym mieczem
Wolałbym określenie miecz o dwóch ostrzach, ale czepiać się nie będę bo taka nazwa również funkcjonuje. A do czego zmierzam to że w shinkai te mieczyki (miecz z założenia jest obosieczny, jako że nie występowały jednosieczne, ale to tak jako ciekawostka), przypominają mi szalenie sejmitar (scimitar - nazwa poprawna). Troche "podrasowane" ale nadal.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #582 dnia: Styczeń 10, 2009, 09:55:16 am »
w sumie nic dziwnego że wprowadzili by te filery bo w np. naruto mają o wiele dalej posunięto mange (o wiele więcej chapteró) a już cisną filery...
.tak po za tym to po walce zarakiego to już chyba wszystkie walki w heuco mondo ? i jeśli tak to  po tym jest ten rozdział o przeszłości? vizardzi i spółka?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #583 dnia: Styczeń 10, 2009, 01:45:04 pm »
No ja tam sę na takich rzeczach jakoś bardzo nie znam ale też już słyszałem że miecze Kyouraku w shikai to sejmitary po tuningu xD I rzeczywiście jak tak spojrzeć to wydaje się to prawdą.

Walka Zarakiego nie jest ostatnia, znaczy... zależy jak spojrzeć xD Zaraz po niej zaczyna się Ichigo vs. Ulquiorra. To znaczy w mandze było tak że w chwili gdy obaj stanęli do walki zaczął się Gaiden a po nim była już akcja na Ziemi i teraz manga wróciła do Hueco Mundo.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #584 dnia: Styczeń 10, 2009, 02:40:03 pm »
Ja mam trochę inną wizie końca walki Starka z Kyoraku.Stark koniec końców pokona Kyoraku ale gdy będzie miał go zabić pojawi się Lisa i ona zacznie walczyć z Starkiem w miejsce swojego byłego kapitana.Poza tym powiedzieć że porażka Primery Espady w pierwszej walczę była by głupia to mocne niedopowiedzenie.Gdyby po tej rzezi jaką porucznicy urządzili fraccion dodatkowo Primera Espada padł w pierwszej walczę to ,mówię poważnie, przestane czytać Bleacha.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"