Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 568182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 11, 2009, 09:16:22 pm »
yhy............właśnie chyba od jakiegoś czasu widnieje już data wypuszczenia filerów i to nie jednego epa a znowu pewnie z 30.........należało by tu powiedzieć Boże mniej nas w swojej opiece.no ale że jestem religijny to patrz 3 przykazanie  :neutral:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #601 dnia: Styczeń 12, 2009, 12:29:38 am »
Mnie tam filery wcale nie straszne-po prostu  przestałem oglądać anime już dawno temu  ;-) !

Faktem jest że to całe gadanie kto komu skopie zadek to straszne gdybanie.Na dobrą sprawę nie wiemy na 100% ilu jest Vasto Lorde.To znaczy więkczość fanów jest na 99% pewna że numery 1-3 to VL ale  tego nie potwierdzono ,równie dobrze np.sam Stark może być jedynym VL.Dalej nie tylko nie znamy bankaii większości kapitanów ale nie wiemy nawet jak dobrze walczą.Nie wiemy ilu walczących weźmie udział w walczę [w każdej chwili mogą pojawić się Vizardowie], nie wiemy czy walki będą w systemie 1 na 1 czy Shinigami uderzą kupą,jak na razie ''chorowitek'' zarzekał sie że będzie 1 na 1 ale jak Stark zacznie obdzierać Kyoraku że skóry to może zmienić zdanie,zresztą Yamamoto może mu po prostu kazać [odmowa w tej sytuacji była by równorzędna że zdradą i wyrokiem śmierci].Nie wiemy czy Aizen weźmie udział w walczę,niby się zarzekał że nie ale jak mu zaczną mordować bezcennych Vasto Lorde to zmieni zdanie.Jak na razie próba wytypowania zwycięzców to jak gra w lotka.

Ale ja uwielbiam spekulować  :D .Tak więć Hitsek na intensywną terapie,następnym przeciwnikiem Halibel zostaje Yamamoto.Yamamoto to twardy orzech do zgryzienia wiec Halibel musi pokazać prawdziwa postać.
Dalej:Soifon i ''grubasek'' do piachu [coś czuje że autor brutalnie obejdzie się z tym marzeniem  :sad: ] Baragan nawet nie wyzwala prawdziwej postaci.Nie mam pomysłu kto może zostać następnym celem Baragana.
Kyoraku zaczyna obrywać od Starka ale dostaje wsparcie od ''chorowitka''  i w dwójke obejmują przewage co zmusza Starka do wyzwolenia prawdziwej postaci.
Gdy wygląda że już po Shinigami pojawiają się Vizardowie.Jeśli do tego momentu będzie jakaś ofiara śmiertelna [tylko zabita na śmierć a nie jak do tej pory] to będę mile zaskoczony, albo nawet bardzo mile.   

       
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 12, 2009, 09:26:13 am »
Baragan kreuje się na wielkiego szefa więc myślę, że będzie próbował walczyć z dziadkiem shinigami.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 12, 2009, 10:09:12 am »
Tak, ja też mam nadzieję że ktoś tam zginie przez przybyciem Vizardów bo potem będzie o to trudniej. Ja myślę że jeśli już to jednak bardziej prawdopodobne jest że ofiary będą właśnie wśród Vizardów bo po pierwsze fani są pewnie z nimi mniej zżyci niż z shinigami więc Tite nikt jajkami nie obrzuci a po drugie i ważniejsze ciężko by było (moim zdaniem) rozwiązać ich wątek gdy będzie po wszystkim. Nie mam pojęcie co Kubo Tite ma zamiar z nimi zrobić ale z pewnością gdyby jacyś zginęli byłoby prościej xD

Tak w ogóle to gdzie są Vizardzi? Są w prawdziwej Karakurze, która jest w Soul Society, czy w sztucznej na Ziemi? Wyczuliby ingerencję shinigami i w porę uratowali się przed przeniesieniem? Ale czy w razie ich ruchu shinigami jakoś by ich nie wykryli? Podobnie taki Urahara ze swoją wesołą gromadką. On stoi za przeniesiem Karakury ale zastanawiam się gdzie przez cały ten czas się podziewa a wraz z nim Yoruichi i Tessai. No i jeszcze są Isshin i Ryuken. Isshin mógł mieć kontakt z Uraharą, Ryuken zaś z Ishhinem ale jak do tej pory niekogo nie widać, ciekawi mnie co z nimi.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 12, 2009, 10:21:13 am »
Myślę, że Urahara do ostatniej chwili jeszcze pracuja nad jakimś wynalazkiem, albo nad otworzeniem przejścia dla kapitanów w Hueco Mundo. A vizardzi pewnie spokojnie czekają aż walka wejdzie w krytyczny moment. W końcu nie mają powodu pomagaż shinigami skoro zaraz po przemianie sąd 46 kazał ich zabić. Jedyne na czym im zależy to zemsta na Aizenie. A Ryuken pewnie nie ma zamiaru mieszać się w sprawy shinigami skoro go nie dotyczą. Może pojawi się żeby uratować życię syna, ale raczej nie wcześniej

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 12, 2009, 11:05:32 am »
Czy Ryukena nie dotyczą... wiesz, spójrz trochę bardziej w przód. Jeśli Aizen rozwaliłby shinigami i przejął władzę to nie wiem czy by wtedy to wszystko Ryukena nie dotyczyło ^^

Co do Vaizardów to tak jak mówisz skazała ich Rada 46. Myślę że Vizardzi zdają sobie sprawę że ta cała Rada była bandą starych kołków i że to nie zależało od innych shinigami więc raczej nie czują chyba złości do takich choćby Kyouraku, Ukitake itp. Ja bym tą Radę 46 oddzielił grupą krechą.
No i mają powód by pomoć shinigami - razem mieliby więcej do powiedzenia w walce z Aizenem. Na czas takiej bitwy raczej by się nie krzywili na dawne zwady.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 12, 2009, 03:30:52 pm »
tak wogule ten cały Ryuken to dobry jest czy zwyklak po prostu cienias?  no chyba że ma jakoś tajemniczą technikę

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 12, 2009, 04:08:03 pm »
Ryuken to quincy z większym doświadczeniem niż Ishida więc musi być niezły. Do tego kolega ojca Ichigo (obaj są lekarzami więc pewnie poznali się albo na studiach medycznych albo już pracując jako lekarz.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 12, 2009, 04:10:15 pm »
Nie było pokazane, po za tym że zabił jakiegoś tam hollowa, ot dużo nie pokazał. Później trenował z synem, ale też nie sądzę by to była cała jego moc. Można zatem zakładać iż jest dość silny, ale zdziwiłbym sie i to bardzo jakby sie pojawił. On dawno zrzekł się tytułu Quincy i nie chce mieć nic wspólnego z shinigami, czy nawet sie im pokazywać.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 12, 2009, 04:28:23 pm »
Ale mimo, że już nie jest Quincy to dalej trzyma ekwipunek do walki z hollowami. Ishida wspominał, że ukradł strzały Seele schneider z ukrytego schowka z bronią. Więc bardzo możliwe, że ma jeszcze kilka innych zabawek z czasów świetności Quincy

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #610 dnia: Styczeń 12, 2009, 04:38:22 pm »
Tak jak większość fighterów jest on niewiadomą.Tyle o nim wiadomo że załatwił adjuchasa który atakował ishide  jednym ciosem ale to o niczym nie świadczy.W każdym razie powiedział do syna że wybrał się on do Soul Society z mizernymi umiejętnościami.Należy pamiętać że przy pomocy tych mizernych umiejętności pokonał on kapitana 12 odziału.Tak więc jest on chwalipiętą albo nie docenia Shinigami albo jest kolejnym mega-killerem.Podobnie jak o ojcu Ichigo,można spokojnie podejrzewać że wiele potrafi ale nie wiadomo jak wiele.Słabi wrogowie się już zginęli,został Aizen i elita espady.Jak ktoś nie jest prawdziwą potęgą to niech się lepiej na polu walki nie pojawia.    
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:18:23 pm »
No, ściśle mówiąc to Ishida nie pokonał Mayuriego z "mizernymi" umiejętnościami tylko używając tej sotatecznej mocy Quincy a zakładam, że nie było to brane pod uwagę jako jego umiejętność gdy wchodził do Soul Society. Nawet jeśli Ryuken jest super koksem to czy normalnie może być mocniejszy niż ta finalna moc czy jak to się zwało to nie wiem...

Przy okazji, tak sobie looknąłem na tytuły przyszłych epków anime i...

202. "Fierce Fighting Conclusion! Who's the Strongest?"
203. "Karakura Town Gathers! Aizen Versus Shinigami"
204. "Ichigo's Stomach-cutting Persuasion Strategy"

Do tej pory spoko chociaż już 204 odcinek ma tytuł nie zgadzający się z mangą więc widocznie to filler ale tytuł nie wzbudza ztrachu ani nic aż wreszcie...

205. "Thump! The Football Tournament of Hollows"

Szykuje się hardkor moi Państwo...

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:28:04 pm »
205. "Thump! The Football Tournament of Hollows"?
 
CO TO MA BYĆ???!!!!!


Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:26:22 pm »
205. "Thump! The Football Tournament of Hollows"?
 
CO TO MA BYĆ???!!!!!



Stark popitalający w gałę...to muszę zobaczyć  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:51:39 pm »
No z takim podejściem jak Twoje Hunter ten epek może być ciekawy xD Ale jednak wolałbym żeby dali sobie spokój z takimi rzeczami. Zresztą mieliśmy już jeden piłkarski odcinek. I o ile oglądanie na boisku Hitsugai nie było takie złe o tyle jakoś nie widzę w tej samej roli hollowów xD

 

anything