trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 567354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #660 dnia: Styczeń 18, 2009, 06:55:35 pm »
w rozmowach z inue gdzie mówili o uczuciach bądź życiu..bo przecież który hollow o tym myśli i po co?
Co do Ulquiory to jestem głęboko przekonany że ta jego beznamiętna twarz to maska i naprawdę ma on własne zdanie,kłopot tylko w tym że możemy się tylko domyślać jakie bo Ulq nic nie daje po sobie poznać.Innymi słowy może okaże się i ciekawą postacią ale to będzie wtedy gdy już będzie po wszystkim [coś jak retrospekcje z życia Niotry pod koniec walki z nim].
no dokładnie...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2009, 07:04:55 pm wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #661 dnia: Styczeń 18, 2009, 07:15:44 pm »
W ostatnim rozdziale było widać, że wpienił go tekst Ichigo, że albo Ichigo jest bardziej podobny do hollowów, albo Ulquiorra staje się bardziej podobny do ludzi.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #662 dnia: Styczeń 19, 2009, 02:01:20 am »
Świeżo po 199 odcinku.Po pierwsze muszę stwierdzić że 7 espada był kompletnym idiotą.Gdyby przejął kontrole  nad głową Byakui na samym początku wygrał by ale zaczął się bawić to przejmując jego rękę to nogę,jakby tego było mało wytłumaczył mu na czym polega jego moc[że każde oko może na raz kontrolować jeden cel] i dawał mu mnóstwo czasu na wymyślenie strategi gdy on bawił się w długie przemowy których Byakuia i tak nie słuchał zbyt uważnie.Jak czytałem mangę jakoś nie uderzyło mnie to tak bardzo.NA podstawie postawy Zammoriego w tej walczę powinni napisać podręcznik "Jak nie należy postępować z przeciwnikiem".
Poza tym scena jak Aporro odtwarza swoje ciało używając jako budulca ciała porucznika 12 odziału jest strasznie ocenzurowana ale to było do przewidzenia.
Ten nowy film którego urywki są na openingu wyszedł już i jeśli tak to jaki ma tytuł?A jeśli nie to wiadomo kiedy wyjdzie?Ktoś już chyba gdzieś o tym pisał ale nie pamiętam.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #663 dnia: Styczeń 19, 2009, 08:13:19 am »
jeśli chodzi o tytuł kinówki to tak się nazywa -  Main Title  - Gekijouban Bleach: Fade to Black Kimi no Na o Yobu
Official Title  - BLEACH: Fade to Black 君の名を呼ぶ

a co do 7espada to masz racje... wspaniale pokazał co się NIE powinno robić w walce

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #664 dnia: Styczeń 19, 2009, 08:42:11 am »
Niestety na film kinowy w porządnej jakości trzeba będzie trochę poczekać, bo najpierw musi wyjść na DVD, a potem jeszcze przerobić go na divx i przetłumaczyć. Z tego co było widać to znowu pojawia się jakieś dziwne tałatajstwo, o którym nikt nie ma zielonego pojęcia.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #665 dnia: Styczeń 19, 2009, 01:26:53 pm »
Zeromus, z Zommarim masz całkowitą rację, też stwierdziłem że jest idiotą po tej walce. Ale to dokładnie ten sam przypadek co Tousen. Tousen walcząc z Kenpachim też mógł po zrobieniu bankai odrazu odciąć Kenpachiemu głowe albo przebić serce albo cokolwiek a jak ostatni debil prawił jakieś przemowy tak jak Zommari. I do tego mówił sam do siebie bo Kenpachi nawet go nie słyszał. Gdyby nie taka Yoruichi to bym pomyślał że Kubo Tite ma jakiś awers co ciemoskórych robiąc z nich takich kołków xD

A na kinówkę to rzeczywiście trza będzie trochę poczekać. Druga, "DiamodDust Rebellion", też pojawiła się w necie sporo czasu po premierze kinowej.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #666 dnia: Styczeń 19, 2009, 03:23:02 pm »
Mnie najbardziej rozśmieszył okrzyk "Aizen-sama Banzai" na końcu. Mógłby przynajmniej domyśleć się, że nie powinno się denerwować człowieka z mieczem kiedy nie ma gdzie uciekać.  :lol:

A zauważyliście, że jest sporo hollowów, które zamieniają się w koty?
Na przykład Grimmjaw w panterę, podwładna Baragana zamieniała się w tygrysa szablastozębnego , a podwładna 3 espady jest lwicą.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #667 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:38:04 pm »
właśnie tak sobie coś wymyśliłem....... a natomiast: jeśli uwolnienia arrancara(miecza) i również espady to powrót do poprzedniej formy(a by najmniej zbliżony). to jeśli był to agjuchas jak grimjow to przybrał formę pantery. ale teraz jeśli to jest vasto lorde a oni majo postać najbardziej zbliżono do człowieka nie jak reszta jakieś potwory to jeśli w espadzie jest jakiś vasto lorde to po uwolnieniu nie będzie miał jakiejś postaci typu byk, krowa, czy tygrys a bardziej człowieczo czyli wielkiej zmiany nie powinno być, dobrze mówię?
więc jeśli 4 uwolni swoją formę będzie można łatwo rozponać czy jest vasto lorde czy nie.........i  tak samo z resztą

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #668 dnia: Styczeń 19, 2009, 10:46:24 pm »
Tak, mówisz dobrze, dziwne tylko że dopiero teraz sobie to wymyśliłeś  ;-) BTW Wonderwice kiedy go Aizen przerabiał wyglądał dość humanoidalnie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #669 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:16:38 am »
no dopiero teraz bo z tego co pamiętam  trwały krótkie debacje, jaką może mieć uwolniono fomre 1 espada. i brano pod uwagę żeby niebyła to jakaś udziwniona forma jak np. 9 espada.

a wonder vice to tak sprzeczna sprawa ale zobaczymy może będzie miał swoją szanse jeszcze.......ale prędzej co aizen zamieniał tego rybaka to też wyglądał dość humanoida lnie jedynie potem jakiś wielki się zrobił i został pokonany bez problemu przez tatuśka.

i właśnie jeśli aizen opuścił heuco mondo to oznacza że ten hjogjoku ma już pełno moc? bo jeśli nie to po co zostawiał inue w zamkniętym heco?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 08:28:16 am wysłana przez Jackal »

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #670 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:40:47 am »
Inoe była tylko przynętom, aby zwabić część przeciwników do Hueco Mundo. Możliwe, że stwierdził, że nie potrzebuje pełnej mocy hjogjoku i espada z obecną siłą całkowicie wystarczy do pokonania kapitanów.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #671 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:44:22 am »
możliwe tak może być.....ale aizne przecież to typ żądny mocy więc pewnie by chciał się z holifkować przy użyciu pełnej mocy hjogioku

___________________________________ ___________________________________ ___________________________________ ________
Słuchajcie słuchajcie, prawdopodobnie jest już jasna dalsza droga jak się potoczy historia bleach.a natomiast jak łatwo można było spostrzec po walce zarakiego gdy przybywa pirmera espada po inoue, otóż jeśli dobrze pomyślimy to czy kto kolwiek wysyła swojego najlepszego, napakowanego człowieka po paczkę zapałek, którą zaraz wyrzucimy? chyba nie....więc łatwo można się domyśleć już dawno, że jest mu niebywale potrzebna i niezbędna. Pytanie więc po co ją zostawia ? a prawdopodobnie po to że to ona będzie u niego(aizena) głównym zwrotem akcji i dlatego zostawia ją z zaufanym i nie słabym żołnierzem gotowym na wszystko :P. ale dla bezpieczeństwa gdy by w razie został pokonany zamyka na wszelki wypadek całe heuco mondo na 4 spusty gdy by 4 espada usnął a reszta by uciekła :P. bo jeśli jest tak jak mówicie że nie jest mu potrzebna to po co fatygował po nio primere i żeby potem ją przytulić i się pożegnać? chyba nie......więc myślę że to ona zagra dla azizena pierwsze skrzypce........................... ..........
a teraz wersja historii dla mniej wymagających więc tak, przysalał po nio 1 espade bo tak mu się podobało i primera nie miał co robić, po czym jednym z powodów dla których ją chciał sprowadzić to dlatego że ma słabość do rudych i uważa że inou to fest towar dlatego tuż przed wyjściem chciał ostatni raz  przygnieść niewinno-oko inuoe......... i dlatego też zostawia ją z nikim innym jak naszym wesołkiem Ulqeim  żeby mieć pewność że jej mu nie wygrzmoci pod nie obecność  aizena. I w razie niepowodzeń na ziemi będzie miał gdzie wrócić i do kogo(wójka Ulqa i do rudawej -eks). no i tak by to wyglądało w wersji light.....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 01:50:01 pm wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #672 dnia: Styczeń 21, 2009, 01:54:10 pm »
Jak już kiedyś [dawno temu] pisałem uważam że Aizen po to pokazał  Inoue hjogioku a potem zostawił ją w Huecko Mondo bo uważa ze niepilnowana spróbuje ona zniszczyć hjogioku swoją mocą.Nie wiem co chce on osiągnąć w ten sposób,możliwe że nie ma tam hjogioku [prawdziwą ma Aizen w kieszeni albo ukrytą gdzieś w podziemiach] a na jej miejscu podłożył inny przedmiot i Sprawił swoim mieczem żeby wyglądał on jak hjogioku.Można tylko  spekulować  o co mogło by chodzić [np.resztki poprzedniego "klucza"-Inoue myśląc że cofa hjogioku do stanu zanim ten powstał cofała by klucz do stanu zanim został zniszczony].To wszystko spekulancie ale jestem pewien że Inoue ma jeszcze miejsce w planach Aizena,jeśli nie to po co wysyłał po nią Starka i po co każał  ją Starkowi  porywać zamiast po prostu zabić?Zresztą jeśli miała by naprawdę być tylko przynętą na Kapitanów to mógł zabić ją od razu po tym jak ją porwał.Ichigo i kapitanowie i tak nie wiedzą co się dzieje w HM i przeprowadzili by atak myśląc że Inoue nadal żyje.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #673 dnia: Styczeń 21, 2009, 03:11:39 pm »
.To wszystko spekulancie ale jestem pewien że Inoue ma jeszcze miejsce w planach Aizena,jeśli nie to po co wysyłał po nią Starka i po co każał  ją Starkowi  porywać zamiast po prostu zabić?


bo jeśli jest tak jak mówicie że nie jest mu potrzebna to po co fatygował po nio primere i żeby potem ją przytulić i się pożegnać? chyba nie......więc myślę że to ona zagra dla azizena pierwsze skrzypce........................... ..........

jak widać też tak uważam dlatego też i tak napisałem

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #674 dnia: Styczeń 21, 2009, 08:04:47 pm »
A może Aizenowi brakuje kobiety, wszak Inoue do "najmniejszych" nie należy.  :p :lol:

Ale to, że "rudzielec" ma jeszcze jakieś zadanie, widać gołym okiem, bo po co teraz ta dwójka smarków miała by ją "zgarnąć", cokolwiek to znaczy. A wcześniej Stark.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau