trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 566612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #720 dnia: Styczeń 26, 2009, 09:53:06 am »
Możliwe, że Chad stanie się jeszcze silniejszy. W końcu przemieniły się dopiero jego oba ramiona.
czyli wszystkim podbiega taka myśl że nasz chado będzie się cały zmieniał? aż w końcu będzie miał do dyspozycji wygląd i moce hollowa? czy to oznacza holifikcje człowieka(kontrolowano?), bo jak wiemy człowiek się nie może zmaienic bo wtedy zanika jego człowieczeństwo i zostaje hollowem itd.......a tak był by coś na podobe vizard tyle że jest człowiekiem...sonido już potrafi więc  8)

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #721 dnia: Styczeń 26, 2009, 11:33:24 am »
Można to uznać za hollowfikację, ale jest zupełnie inna niż w przypadku Ichigo i reszty vizardów. U nich zaczynała się od mski, a u Chada zaczęło się od jednej ręki. Do tego ani razu nie stracił kontroli nad swoim ciałem. No i zbroja ma formę fizyczną, a nie tak jak w przypadku hollowów tylko duchową. To raczej wygląda jakby hollow we wnęczu Chada sam mu użyczał siły bez jakichkolwiek prób zawładnięcia nad ciałem nosiciela

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #722 dnia: Styczeń 26, 2009, 11:57:51 am »
Jakoś nie wydaje mi się żeby Chad cały miał obrosnąć tą zbroją. Cały czas wydawało mi się że na rękach się skończy bo właśnie ręce zdawały mi się takim symbolem siły Chada. Ale może będzie coś więcej, któż to wie. Ale Hollow we wnętrzu Chada? Czy ja wiem...

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #723 dnia: Styczeń 26, 2009, 12:09:57 pm »
Teoretycznie może zostać hollowem. W końcu Zangetsu podczas treningów z Uraharą twiedził, że  Ichigo też miał w sobie moce Shinigami, a Rukia je tylko obudziła. Może w przypadku Hollowów jest tak samo.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #724 dnia: Styczeń 26, 2009, 12:18:42 pm »
tak jak Hollow wspominał "zbroja ma formę fizyczną, a nie tak jak w przypadku hollowów tylko duchową" jeśli to odnieść do ichigo to by na to wychodziło że chad możliwe że będzie miał formę całą tak jak kiedy ichigo walczył ze swoim pustym wewnątrz siebie, a na zewnątrz przechodził w 100% przemianę, czyli zamieniał się w prawdziwą formę w pustego....
...tyle że u chada wygląda to tak jak wspominane było, że   przyjmuje aby postać, siłę, zdolności pustego ale sam pusty nie ingeruje ani nie ujawnia swojej tożsamości (wpływów) czyli bardzo dobra rzecz..nawet lepiej bo dostaje mocniejszą skórę....
Teoretycznie może zostać hollowem. W końcu Zangetsu podczas treningów z Uraharą twiedził, że  Ichigo też miał w sobie moce Shinigami, a Rukia je tylko obudziła. Może w przypadku Hollowów jest tak samo.

no tak ale ichigo to nie zwykły człowieczek tylko syn kapitana czyli schinigami, a to oznacza że mógł odziedziczyć po ojcu możliwe że córki też.  prędzej możliwe jest, to że w każdym są zapieczętowane moce pustego z tego powodu że  każdemu co zniszczy się ten łańcuch stanie się hollowem, więc możliwe że nie którzy mogą to opanować z czyjąś pomocą

a właśnie wie ktoś może czemu pusty ichigo wygląda tak samo jak on ze strony duchowej, bo normalnie jego pusty ma postać adjuchasa?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 12:25:01 pm wysłana przez Jackal »

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #725 dnia: Styczeń 26, 2009, 01:25:37 pm »
Cóż, moce Chada, tak jak i moce Inoue, wzięły się dzięki Ichigo więc może po prostu Ichigo jakoś zaraził Chada tą całą pustakowością ^^ Jak by nie było moce Chada są bardzo ciekawe, w ogóle lubię tą postać i mam nadzieję że zostanie dobrze poprowadzona.

Jackal, nie bardzo kumam to pytanie z końca Twojego posta... Jego pusty wygląda jak on ze strony duchowej? WTF?

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #726 dnia: Styczeń 26, 2009, 01:33:14 pm »
To co widział Ichigo podczas "prób" Zangetsu to nie rzeczywistość a wnętrze jego duszy.Na przykład podczas próby którą miał podczas walki z Zarakim Ichigo miał ranę na piersi w świecie rzeczywistym a w "swoim świecie" nie.Sam Zangetsu to przecież miecz a w "świecie Ichigo" to facet w płaszczu.To samo tyczy się wyglądu jego Hollowa po prostu świat duszy nie przekłada się na zewnętrzny.Wiem że brzmi to zagmatwanie ale nie ja to wymyśliłem tylko autor.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #727 dnia: Styczeń 26, 2009, 01:42:11 pm »
więc jeszcze raz napisze.......
czemu hollow ichigo wygląda tak samo jak on, jak znajdują się wewnątrz ichigo?czy tak jest u wszystkich?...........
bo prędzej jak stawał się vizardem to chwilowo przyjął postać pustego (prawdopodobnie adjuchas) na zewnątrz. patrz zdjęcie powyżej...




więc czemu wewnątrz wygląda tak:


a na zewnątrz tak:

prościej spytać nie mogę

___________________________________ ___________________________________ ___________________________________ ____________________
To co widział Ichigo podczas "prób" Zangetsu to nie rzeczywistość a wnętrze jego duszy.Na przykład podczas próby którą miał podczas walki z Zarakim Ichigo miał ranę na piersi w świecie rzeczywistym a w "swoim świecie" nie.Sam Zangetsu to przecież miecz a w "świecie Ichigo" to facet w płaszczu.To samo tyczy się wyglądu jego Hollowa po prostu świat duszy nie przekłada się na zewnętrzny.Wiem że brzmi to zagmatwanie ale nie ja to wymyśliłem tylko autor.  
aha. no dobra rozumiem takiej odpowiedzi oczekiwałem....czyli poprostu tu wygląda tak a na zewnątrz tak






a teraz taka myśl mnie naszła jeśli są dwie postaci  ta z "świata ichigo" i ta z "rzeczywistego" można też zauważyć że są to dwa odrebne charaktery. ten z świata ichigo jak przjemię kontrolę na nim to pojawia sie maska(potrafi mówic i myśleć) i nic więcej, ale jeśli by przejął w 100%(czyli ichigo juz by nie porwócił do kontroli nad ciałem) to nie był by czasem arrancare?................. ale gdy zewnętrznie się zamieni, czyli ta postać hollowa z świata rzeczywistego to wtedy staję się bezmyślną maszynka do zabijania, gdzie się podziewa ten filozof z "świata ichigo"?



albo poprostu gdyby hollow przejął całkowitą kontrolę nad ichigo to zmienił by się w to:

bądź pozostał by tylko przy masce
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 02:10:57 pm wysłana przez Jackal »

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #728 dnia: Styczeń 26, 2009, 04:10:23 pm »
to ma symbolizować zmagania bohatera z jego własnymi słabostkami, jego ciemną stroną, jego zdradzieckim edenem, tu nie jest potrzebna jakaś mała godżilla, najstraszniejszym wrogiem dla niego jest on sam, ok?

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #729 dnia: Styczeń 26, 2009, 09:07:09 pm »
Myślę podobnie jak przedmówcą ,hollow z wnętrza ichigo to nie jako ciemna strona jego osobowości.Nienawidził on Ichigo bo wzbraniał się on przed walką i szukał do niej motywów,nie chciał walczyć gdy nie musiał itd.Jak stwierdził Grimjow "nie przeszedłeś tu nikogo ratować przyszedłeś walczyć ".Truskawek oprócz swojej normalnej strony osobowości która chodzi do szkoły i chce bronić przyjaciół i bezbronnych ma też tą agresywną która najchętniej walczyła by z kim popadnie.Nawet zanim został Shinigami obijał on regularnie  chuliganów .Jego pierwszą reakcją jak zobaczył Rukię było kopnięcie jej.Jest to osobnik może o "złotym sercu" ale dość porywszy.Te dwie strony osobowości ma uosabiać Ichigo i jego Hollow.
Dobre pytanie zadał też Jackal.Czemu hollow Ichigo normalnie to gaduła i filozof-amator a gdy zaczął przejmować kontrole to zachowywał się jak dzikie zwierze a jego wymowa ograniczała się do ryków.Było wyraźnie powiedziane że jedyne głupie,kierujące się tylko instynktem menosy to Gilliany ale Ichigo nie mógł być Gilianem. 

 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #730 dnia: Styczeń 26, 2009, 09:14:51 pm »
Zeromus, co do ostatniego zdania. Jeśli chodzi o moment kiedy Ichigo uległ pełnej hollowizacji może zachowywał się tak dlatego, że dopiero się jakby "narodził" tak materialnie, może z czasem by się uspokoił, może czuł jakiś ból, przez który tak szalał. Może chciał w ten sposób jak najszybciej przejąć kontrolę nad ciałem. A może będąc wewnątrz Ichigo Hollow zachowuje się tak cywilizowanie ponieważ jest ściśle związany z Ichigo podczas gdy przy materializacji odcina się od niego i tej ludzkiej strony swej natury i działa po swojemu. Sam nie wiem, co o tym myśleć, próbuję znaleść jakieś wytłumaczenie ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #731 dnia: Styczeń 26, 2009, 10:06:01 pm »
. Sam nie wiem, co o tym myśleć, próbuję znaleść jakieś wytłumaczenie ^^
jeden wniosek czy odpowiedz wysunąłem już prędzej ale zbyt chaotycznie i nie zrozumiale do przekazałem. jedno z odpowiedzi może być, to że jak można zauważyć sposób i stopień przejęcia władzy nad ichigo przez hollowa. A natomiast jeśli ichigo nie jest do szczę tnie zdruzgotany psychicznie to hollow podczas przejęcia kontroli zakłada tylko maskę, ale o dziwo tylko maskę ale potrafi mówić jak z byakują ( gdy ten go pytał -jak masz na imie a hollow:nie mam imenia). ale gdy ale gdy ichigo poddaję się bez walki o władzy nad ciałem to wtedy jak by hollow ichigo nie musi się wysilać i daje upust jednie swoim instynktom hollowa gdzie zaprzepaszcza się jego zdrowy rozsądek, może kiedyś by go odzyskał jak Dino mówi.
jednak ja będę  uważał że są dwa rodzaje przemian i teraz to co powiedziałem tak to można skrócic - 1) jeśli hollw przejmie władze nad nim gdy ichigo stawia opór to będziemy mogli zobaczyć hollowa  który racjonalnie myśli i cwaniakuje, i jeśli wtedy udało mu by sie pokonac ichigo,to zachowa ten rozsądek i rozwinie swoją całkowitą moc i postać.......2) ale jesli przyjdzie mu to łatwo to będziemy także mogli zobaczyc 100% mocy hollowa i koncowo forme ale o zachowaniu tylko dzikiej besti


hmmmmmmmm.........bądź poprostu  jak ichigo ma też swoje ciemne strony
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 10:13:27 pm wysłana przez Jackal »

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #732 dnia: Styczeń 26, 2009, 11:07:52 pm »
Mogło być też tak że Hollow zachowywał się dziwnie bo proces hollowizacji nie był naturalny,w końcu by szybciej doprowadzić do przemiany w Vizarda Ichigo poddawali go jakiemuś rytuałowi.Sami Vizardowie nie mówili absolutnie nic o naturze tego rytuału więc trudno tak na pewno coś powiedzieć ale może miał on jakiś nie korzystny wpływ na hollowa i dla tego zachowywał się dziwnie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #733 dnia: Styczeń 28, 2009, 11:34:29 am »
Moje zdanie jest takie: poczas walki z wewnętrznym pustym Ichigo przegrywał z nim i ten przejmował coraz bardziej władze nad ciałem rudzielca. Wewnętrzny pusty który jest złą stroną  jego duszy gdy przejmie władze nad ciałem uwalnia swoje mordercze instynkty i zaczyna szaleć.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #734 dnia: Styczeń 28, 2009, 09:48:59 pm »
No cóż, nie wiem jak Was ale mnie ten pierwszy odcinek fillera zaskoczył swoją dennością. Spodziewałem się słabizny ale nie aż takiej. Powrót syfu z poprzedniego sezonu, ech. Pocieszam się tylko tą myślą że jeszcze jeden odcinek a potem wreszcie Gaiden.