trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 561534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kazio_gt

Odp: Bleach
« Odpowiedź #735 dnia: Styczeń 28, 2009, 09:53:13 pm »
Ja nie wiem czy się w ogóle zabierać za niego. Coś mi się zdaje, że moja opinia na temat Bleacha po tym jednym odcinku ostro spadnie.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #736 dnia: Styczeń 28, 2009, 09:59:25 pm »
Gdybym miał swoją opinię na temat Bleacha budować na fillerach to już dawno bym tej serii nie oglądał ^^ Tak jak mówiłem czekam na Gaidena z nadzieję na świetną zabawę a póki co jakoś się przemęczy te dwa epizody. Z resztą nawet jeśli anime aktualnie szmaci się fillerami to co tydzień jest też nowy chapter mangi więc jak by nie było źle nie będzie xD

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #737 dnia: Styczeń 28, 2009, 10:05:36 pm »
ej ej no co wy dobry był  :doubt:..............dla porównania widziałem 93 odcinek filerowaca naru i tu jest dopiero jęk i lament, dno to już delikatne określenie co oni tam zrobili.........a co mnie rozwaliło w tym epie 204 a to że zapomniałem jaki głos ma rukia, o matko jak by tydzień piła. wogule jej nie pasuje taka mała a daje tak jak nie wiem

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #738 dnia: Styczeń 28, 2009, 10:12:23 pm »
Dobry był? My napewno mówimy o tym samym odcinku? xD Jedyne co mi się w nim podobało to ta scena kiedy Ichigo wyłapał piłką w łeb gdzieś obok boiska szkolnego xD To było fajne ale całą resztę odcinka spalić, zniszczyć i jak najszybciej zapomnieć. Naru, naru... chodzi o Naruto? Jeśli tak to ta seria mnie z zasady odrzuca więc nie mam pojęcia jak tam wygląda sprawa z fillerami. A co do głosu Rukii to go uwielbiam, w połączeniu z jej charakterkiem i wyglądem daje świetny efekt ^^ Rukia jest po prostu słodka ^^'

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #739 dnia: Styczeń 28, 2009, 11:18:37 pm »
Dobry był? My napewno mówimy o tym samym odcinku?
toć pewnie że lipa aż szkoda ^^

xD Jedyne co mi się w nim podobało to ta scena kiedy Ichigo wyłapał piłką w łeb gdzieś obok boiska szkolnego xD To było fajne
no tak to mi też przypadło..............dobre było
Naru, naru... chodzi o Naruto? Jeśli tak to ta seria mnie z zasady odrzuca więc nie mam pojęcia jak tam wygląda sprawa z fillerami.
tak tak naruto, powiem tyle dobre to jest nie kiedy świetne, ale pomijając fillery rzecz jasna.........w sumie to zacząłem to oglądać przez wzgląd na jedno postać (rock lee czy jakos tak jako jeden z nie licznych nie wiarogodnie lał się w ręcz). bo sam główny bohater mnie śmieszył i dobijał zamieniając się w kota...
A co do głosu Rukii to go uwielbiam, w połączeniu z jej charakterkiem i wyglądem daje świetny efekt ^^ Rukia jest po prostu słodka ^^'
rukia słodka?  :lol: no nie.....z tym jej głosem Pavarottiego? 

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #740 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:17:38 am »
rukia słodka?  :lol: no nie.....z tym jej głosem Pavarottiego? 

No ba xD Nie mogli imo jej wybrać lepszej seiyu ^^ Ten głos ideolo do niej pasuje ^^ Czy mówi normalnie, czy zaczyna wrzeszczeć czy też uruchamia swoje talenty aktorskie żeby brzmieć jak zwykły człowiek xD Rządzi ^^

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #741 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:27:38 am »
bo sam główny bohater mnie śmieszył i dobijał zamieniając się w kota
Czy mówimy o głównym, czyli Naruto z serii Naruto, bo jeśli tak to to ma tyle z kotem wspólnego co pięść z nosem. Naruto ma ducha lisa i zmienia się w lisa, żadnego tam dachowca...nie oglądałem tego w życiu ale choć tyle wiem.  :p

A głos Ruki jest..no po prostu jest...inny nie miałby racji bytu i choć za nią nie przepadam, to głos ma świetny.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #742 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:43:44 am »
A głos Ruki jest..no po prostu jest...inny nie miałby racji bytu i choć za nią nie przepadam, to głos ma świetny.
No ba xD Nie mogli imo jej wybrać lepszej seiyu ^^ Ten głos ideolo do niej pasuje ^^ Czy mówi normalnie, czy zaczyna wrzeszczeć czy też uruchamia swoje talenty aktorskie żeby brzmieć jak zwykły człowiek xD Rządzi ^^
niech i tak będzie  ;-)........ale naprawdę nie wiem z której strony to słodkie czy świetne......
http://pl.youtube.com/watch?v=4H25yrObsxA

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #743 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:58:55 am »
Ech, bo wiesz Jackal, nie każdy lubi takie wulkany cukierkowatości jak choćby Inoue  :roll:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #744 dnia: Styczeń 29, 2009, 10:11:08 am »
A ja tam wolę Yoroichi.  :D
Wspólna kąpiel z Ichigo w czasie trenowania Bankai była niezapomniana  :lol:

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #745 dnia: Styczeń 29, 2009, 10:24:08 am »
Ech, bo wiesz Jackal, nie każdy lubi takie wulkany cukierkowatości jak choćby Inoue  :roll:
no tak
A ja tam wolę Yoroichi.  :D
Wspólna kąpiel z Ichigo w czasie trenowania Bankai była niezapomniana  :lol:
a no taka Yoroichi to dobra sprawa ^^

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #746 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:09:59 pm »
Polewcze jest to właśnie że Rukia wygląda na słodką dziewczynkę a ma głos starego menela. To podkreśla jej ostry charakter mimo że na taką nie wygląda.
Yoroichi miała niezły ubaw z Ichigo który nigdy w rl nie widział nagiej kobiety. To była nieźle polewcza scena. Mógłby chłopak wykorzystać sytuacje a nie. ;p
Co do 204 epika to był denny dajcie mi Espade vs Shinigami a nie jakieś shity ;/
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #747 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:18:31 pm »
Ta, fillery to największy syf tego anime. Do tego powrócili w nich do tej denerwującej gówniary.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #748 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:49:26 pm »
głos starego menela.
:lol: :lol: :lol: :lol: Odpadłem :D

A akcje z Yoruichi zawsze były fajnie, nie wspominając już o kąpieli.  :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #749 dnia: Styczeń 30, 2009, 12:57:04 pm »
A w mandze pojawił się Ishida i to pojawił się z hukiem  :badgrin:

 

anything