Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 567529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #930 dnia: Luty 14, 2009, 08:56:28 am »
Może i przypominają, po za tym że są czarne, jakoś spodziewałem się czegoś bardziej...sam nie wiem. Nie chodzi mi tu o to by przybrał formę jakiegoś giganta, czy innego "czegoś", bo to nie o to chodzi, ale ja wiem, np jakaś fajna czarna szata...ale i tak mam skojarzenia z ćmą.  ;-) :p :lol:


ale jesli miał on byc z założenia VL to nie mógł byc gigantem czy niewiadomo czym.
jego uwolnienie to MURCIELAGO - nietoperz....Hollow doskonale trafił z  jego formo że to gacek  ;-)
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2009, 09:10:34 am wysłana przez Jackal »

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #931 dnia: Luty 14, 2009, 05:23:49 pm »
Ale ja nie pisałem, że miał być gigantem, czy mieć jakąś nieludzką formę, napisałem, że to by wręcz nie pasowało.
Ale z chęcią zobaczyłbym go w jakiejś fajnej czarnej szacie, pasującej do tych skrzydełek.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #932 dnia: Luty 14, 2009, 05:49:36 pm »
Ale ja nie pisałem, że miał być gigantem, czy mieć jakąś nieludzką formę, napisałem, że to by wręcz nie pasowało.
Ale z chęcią zobaczyłbym go w jakiejś fajnej czarnej szacie, pasującej do tych skrzydełek.
no tak sory, źle przezczytałem......
ale hmmmmmmm czy właśnie nie lepiej ta biała szata pasuje do czarnego? mi się zdaje że ładniejszy kontrast kolorów(tylko nie jest to dobrze w mandze przedstawione ale w anime myślę że będzie świetnie się prezentować

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #933 dnia: Luty 14, 2009, 06:03:55 pm »
W bleachu użyto odwrotnej symboliki.Ci dobrzy (Shinigami) noszą się na czarno a źli (arrankarzy) na biało.Uluquiorze może  i by czarna szata pasowała do postaci nietoperza ale zwyczaje jego ludu  najwidoczniej karzą mu nosić się na biało.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #934 dnia: Luty 14, 2009, 06:23:55 pm »
Hmm o ile się mylę to w Japonii biały jest chyba kolorem żałobnym więc może dlatego biali są ci źli? ^^ Chociaż w sumie żałobny kolor bardziej pasuje do Shinigamich. No ale jak by nie było to podoba mi się taki układ kolorów: czarne Seireitei i białe Hueco Mundo.
Tak btw to podobnie było w filmie Devilman. Główny bohater (dobry) był jakby czarnym diabłem a czarny charakter był białym aniołem.

No a co do samego Ulquiorry to wygląda świetnie! Wprawdzie trochę się zdziwiłem bo spodziewałem się zobaczyć coś bardziej spektakularnego ale dobrze, że się myliłem bo ten wygląd idealnie pasuje do Ulqa. Tak jak napisał Zeromus wygląda dostojnie i potężnie. Bije z niego taki zimny mhroook ^^ No jeżeli tak mają wyglądać Vasto Lorde to ja jestem za. Tylko czy to napewno jest VL? W końcu to jest zwierzęca przemiana bo w nietoperka. W prawdzie wielkich zmian nie ma, tylko skrzydła, "hełm" i te kłaczki no ale zawsze to nietoperek. Pytanie tylko czy VS musi być kompletnie ludzki czy tylko mieć formę człowieka z taki dodatkami? Nie pamiętam tego dokładnie.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #935 dnia: Luty 14, 2009, 07:10:00 pm »
no można się pozastanwiac czy to jest, czy nie VL ale bardziej jest nim.........ale ciekawi mnie co będzie dalej ;), i mam pobożne marzenie: niech ichigo przegra  8) tylko bez takich że walczy na równi z nim. tylko od tak jest słabszy i tyle moment i po nim. i tak długo już się leje z ulkiem:P (ale dobra nie żeby zginoł)żeby koniec końców gdy 4espada bez większych problemów będzie miażdżył ichigo to wpadają kapitanowie (zaraki,unohana, byak) i zacznie się zdrowe łupanie.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #936 dnia: Luty 14, 2009, 08:15:59 pm »
Widać ogromną różnicę w sile między Nel, która była numerem 3, a Ulkiem.  :D

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #937 dnia: Luty 15, 2009, 11:42:11 am »
z ciekawości spytam czy ktoś wie o jakie cero chodzi które nie można używac pod kopuło las noches ? chodzi o te co zawsze ulek stosuje ? czy o zupełnie co innego? i jeśli inne to potrafi to cała espada czy tylko ta pierwsza 4?

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #938 dnia: Luty 15, 2009, 11:44:51 am »
Lol, przecież powiedział: Gran Rey Cero. Użył go Grimmjow w walce z Ichigo. To uber Cero Espady.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #939 dnia: Luty 15, 2009, 11:49:04 am »
Lol, przecież powiedział: Gran Rey Cero. Użył go Grimmjow w walce z Ichigo. To uber Cero Espady.
nie lol...........no tak powiedział
ale myślałem że jeszcze ma inne na myśli coś lepszego.........

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #940 dnia: Luty 15, 2009, 01:17:43 pm »
Lepszego mówisz? No, można bez cienia wątpliwości być pewnym, że Gran Rey Cero takiego Ulqa jest nieporównywalnie lepsze od tego, które zaprezentował Grimm. Myślę, że to powinno wystarczyć jako coś lepszego. Siła będzie ogromna a na atrakcyjności nic nie straci bo to i tak "tylko" promień energii bez żadnych dodatkowych bajerów. Z mocą Ulqa Gran Rey Cero wystarczy żeby zrobić porządną rozpierduchę ^^ A tak w ogóle to mniejsza o Cero, bardziej mnie teraz interesuje co też Ulq potrafi w tej swojej uwolnionej formie. Bo to dziwne coś, czym zaatakował Ichiego to raczej nie wszystko ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #941 dnia: Luty 15, 2009, 02:41:48 pm »
Na pewno ma jeszcze kilka asów w rękawie, choś myślę, że takiemu facetowi wystarczyłaby sama jego prędkość do wykończenia przeciwnika.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #942 dnia: Luty 15, 2009, 04:03:34 pm »
fakt patrząc na samo prędkość 4 espady to jest wystarczające do pokonania ichi(bo prędkość truskawy blednie tutaj i nie ma chyba co do tego sporów)

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #943 dnia: Luty 15, 2009, 04:23:45 pm »
I tak skończy się na tym że 4 zostanie pokonany przez Ichigo, ciekawe co tam porabia reszta espady. W ich pojedynkach przynajmniej jest cień szansy na śmierć któregoś z kapitanów


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #944 dnia: Luty 15, 2009, 04:47:17 pm »
A co u mnich może się dziać? Ukitake unika walki z dzieciakiem, który i tak nic nie może mu zrobić, kyouraku i jego sparing partner walczą od niechcenia, Toshiro dostaje wpierdy, a  Barragan (czy jak mu tam było) dalej siedzi na d*pie.

 

anything